Můj účet
Přihlášení
Menu

Chytrá žárovka Blight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, stmívatelná, barevná

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Chytrá žárovka Blight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, stmívatelná, barevná

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Chytrá žárovka Blight LED, závit E27, 11W, WiFi, APP, 2700 - 6500 K + dálkový ovladač


Chtěli byste se budit příjemně pozvolným rozsvícením světla místo budíku? Nemyslet každý večer na přepnutí světel do červené barvy pro podporu spánku? Mít na každou denní dobu automaticky nastavené správné světlo pro zlepšení energie a mentálního výkonu? A vlastně vůbec nepoužívat vypínače, protože když přijedete večer domů, světla se automaticky rozsvítí anebo naopak zhasnou při odjezdu? Správně nastavené světlo v domácnosti, které nastavíte s Blight žárovkou je klíčové pro kvalitní spánek, mentální výkon, energii či náladu.

S naší chytrou žárovkou si nastavíte cokoliv a odkudkoliv. A to vše bez propojovacích zařízení a jiných složitostí. Navíc je součástí každého balení dálkový ovladač, takže pokud by vám náhodou doma vypadla WI-FI, nemusíte se bát, že byste osvětlení v domácnosti nemohli ovládat. U vývoje Blight žárovky jsme mysleli na každou situaci, která by vás mohla potkat.

Nastavte si světelné rutiny pro spánek, práci, čtení nebo pro každý úsek dne. S chytrou žárovkou Blight nastavíte světlo v domácnosti podle nejnovějších vědeckých informacích o vlivu světla na zdraví. Díky intuitivnímu ovládání přes aplikaci Tuya Smart, či ovladačem a kompatibilitou s Alexou a OK Google vytvoříte ve vašem interiéru příjemnou atmosféru. Probouzejte se každý den světlem vycházejícího slunce a připravujte se na spánek s pomalu zeslabujícím červeným světem. Jasné světlo přes den pomáhá k vyšší bdělosti, podporuje paměť a kognitivní funkce a kalibruje cirkadiánní rytmus. Díky chytrým funkcím můžete nastavit například chytré stmívání, při kterém žárovka sama postupně přechází ze studené bílé barvy na teplou bílou a posléze na červenou barvu s pomalu snižujícím se jasem, čímž simuluje efekt zapadajícího slunce. Díky správnému světlu můžete zvýšit produkci vlastního melatoninu během spánku a zlepšit své zdraví. Ráno se poté budete probouzet odpočatí a s novou energií.

Co vše lze s chytrou Blight žárovkou nastavit a automatizovat?
Chytrou žárovku Blight můžete ovládat buďto přes Wi-Fi prostřednictvím vašeho mobilního telefonu odkudkoliv na světě anebo offline pomocí přiloženého dálkového ovladače.

Můžete nastavit:
Teplotu chromatičnosti a intenzitu světla.
Barvu světla.
Vypnout / Zapnout.
Přednastavit scény např. pro práci.

Můžete automatizovat:
Plán pro vstávání a probouzení.
Světelné rytmy pro každý denní časový úsek.
Úkol pro ON/OFF v daný den a čas.
Rozsvícení u příjezdu či zhasnutí u odjezdu.
Nastavení světel podle počasí nebo východu a západu slunce.

Jak zlepšit spánek úpravou barvy a intenzity světla?
Nastavte si plynulé snižování jasu a změnu světelného spektra. Minimálně 2h před spaním přepněte světlo do červeného módu, nebo nastavte si nastavte automaticky plán pro přepnutí do červené. Tím budete simulovat přirozené světelné podmínky, které nastávají v podvečer v přírodě a při kterých jsme se jako druh vyvinuli. Návratem do člověku přirozenému světelnému prostředí dosáhnete hlubšího spánku a zvýšíte hladinu melatoninu, který je zároveň jedním z nejsilnějších antioxidantů v našem těle. Tato změna se tedy projeví i na zlepšení imunity, zdraví a ranní energie.

Díky správnému nastavení světel, eliminací modrého světla z displejů (například aplikací f.lux) a kvalitním zastíněním oken můžete dosáhnout přirozeného světelného prostředí bez nutnosti nosit brýle blokující modré světlo. Video návod na nastavení červeného módu v iPhone a další zajímavosti o melatoninu naleznete v našem článku.

TIP: pro blokaci nežádoucího modrého světla z menších displejů a diod vyzkoušejte fólii blokující modré světlo.

Jednoduché ovládání v aplikaci TUYA smart:
Chytrou žárovku Blight můžete ovládat online pomocí Wi-Fi anebo offline pomocí dálkového ovládače, který je součastí balení každé žárovky. Takže i v případě, že by vám doma přestala jít Wi-Fi, stále budete moci ovládat osvětlení prostřednictvím dálkového ovládače. Zde je rychlý návod pro spárování žárovky s aplikací TUYA. Podrobný návod naleznete zde.

  1. Nainstalujte si aplikaci TUYA smart do vašeho smartphonu. iOS ke stažení zde. Android ke stažení zde. Zaregistrujte si svůj účet a ověřte mailem.
  2. Našroubujte chytrou žárovku Blight do závitu a poté 3x pomalu zapněte vypněte žárovku vypínačem.
  3. Nyní vám začne žárovka blikat. V aplikaci TUYA vám vyběhne notifikace, jestli chcete žárovku přidat. Zvolte GO TO ADD. Pokud vám notifikace nevyběhla, zvolte nahoře vpravo oranžovou ikonu + a poté GO TO ADD.
  4. Vyčkejte pár sekund než se žárovka přidá a poté si můžete žárovku přejmenovat a nastavit.

Technické údaje
Typ světelného zdroje: LED
Energetická třída: A+
Patice: E27
CRI: 84
Skládání barev: RGB
Teplota chromatičnosti (K): 2700* - 6500 K
Příkon: 11 W
Ovládání: aplikace Tuya Smart, dálkové ovládání
Pracuje s: Alexa, Ok Google
Wifi: 2,4 Ghz
Náhrada za: 75 W žárovku
Navrženo v Česku, vyrobeno v Číně.
Svítivost: 1055 Lm
Certifikáty: CE, RoHS
Napětí (V): 220 - 240 V
Bez obsahu rtuti.
Angolo: 200°
Životnost: 7 - 15 tisíc hodin
* Na balení je bohužel chybně uvedená chromatičnost začínající na 3.000 K. Omluvte prosím tuto chybu. Správný údaje je od 2700 K do 6500 K. 

Součást balení: 1 ks žárovka, 1 ks ovladač, návod.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz