Můj účet
Přihlášení
Menu

Cytonox SLEVA 45%

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -45%

Cytonox SLEVA 45%

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

CYTONOX 880g výrobce Cytogenix Laboratories

Budování svalů není o pumpování, kterému věnujete pouhých několik minut. Je to především o tom, udržet si krví a živinami napěchované svaly a svalovou pumpu, která potrvá po celou dobu Vašeho tréninku. A právě to je hlavní důvod, proč se běžné před-tréninkové přípravky prostě nedokáží rovnat s účinkem CYTONOX.

Díky CYTONOX zažijete nesrovnatelné účinky oxidu dusnatého při boji s „pump-crush" efektem asymetrického dimetylargininu (ADMA). Každá dávka byla specificky navržena výzkumnými pracovníky z Cytogenix za účelem přemoci efekty ADMA, které omezují funkčnost oxidu dusnatého v těle. To znamená, že Vaše hladina oxidu dusnatého vzroste do takové míry, že podnítí rozpínající se svalové pumpy plně nasycené krví.

V momentě, kdy již většina před-tréninkových přípravků na bázi oxidu dusnatého běžně přestává účinkovat, nastartuje CYTONOX druhou klíčovou fázi. Bude Vám připadat, že vše kolem Vás se doslova zastavilo, pouze příval krve nadále proudí do Vašich svalových buněk, udržuje objem Vašich svalů a cévnatost členitou jako cestovní mapa. Představujeme Vám časově rozšířenou schopnost přípravku CYTONOX - schopnost dostat Vás na vrchol a udržet hladinu oxidu dusnatého, zatímco Vy se aktivně soustředíte na intenzitu posilování, která Vám dodá sílu odrovnat posilovací stroje.

Dávkování:

Posuďte Vaši toleranci: Vzhledem k extrémní síle této formule začněte tím, že smícháte 1 dávku (1 odměrku) s 200 ml studené vody a vypijete 15-30 minut před tím, než začnete trénovat.  Jakmile po několika trénincích pocítíte sílu produktu CYTONOX a získáte k němu patřičný respekt, můžete své dávkování zvýšit na 2 dávky (2 odměrky), které rozmícháte v shakeru společně s 300-400 ml studené vody. Doporučujeme nepřekračovat 2 dávky (2 odměrky) denně. Pro nejlepší účinky konzumujte na prázdný žaludek.

Pro dosažení nejlepších výsledků pijte denně deset 250 ml sklenic vody a produkt kombinujte s výživovým programem bohatým na proteiny a sacharidy společně s tvrdým tréninkem.

Složení:
Každá dávka (1 odměrka = 22g) CYTONOX obsahuje:
35 kCal, Sacharidy 9 g (z toho 0 g cukrů), Vitamín B6 25 mg, Kyselina listová 333 mcg, Vitamín B12 140 mcg, Vápník 100 mg, Fosfor 190 mg, Sodík 200 mg, Draslík 150 mg, CYTONOX náplň 19 000 mg: patentovaná směs Cyto Pump - rychle-účinkující vasodilatační technologie (L-arginin, L-citrulin malát, glycin, L-alanin, kyselina L-asparagová, L-arginin AKG, extrakt z kořene Gynostemma pentaphyllum, L-citrulin ethyl ester, L-histidin AKG, L-valin, L-valin ethyl ester, L-arginin ketoisokaproát vápenatý), Cyto Infuse - hyper-aktivační buněčná složka (modifikované glukózové polymery maltodextrinu, taurin, taurin AKG), CreaMASS - svalový volumizační agent (kreatin monohydrát, kreatinol-o-fosfát, kreatin ethyl ester HCL, kreatin malát, kyselina guanidinopropionická, alfa-amino-n-butyrát), Ionic Cell - anti-únavový rozšířený matrix (fosforečnan do-vápenatý, fosforečnan di-sodný, fosforečnan di-draselný), Cyto Heat - super energii a výkon zvyšující komplex (bezvodý kofein - 130 mg, yerba maté, l-tyrosin, l-tyrosin AKG, glukuronolakton, MCT olej), Anastat - BCAA anabolický / anti-katabolický komplex (L-leucin, L-valin, L-isoleucin, L-glutamin AKG).

Upozornění:CYTONOX je silný před-tréninkový suplement obsahující 260 mg kofeinu ve 2 dávkách (2 odměrkách). Neužívejte jej, jestliže jste citliví na kofein. Otestujte svou kofeinovou snášenlivost a získejte respekt k produktu tím, že začnete užívat 1 dávku (1 odměrku) s adekvátním množstvím vody. Neužívejte více než 3 odměrky denně. Neužívejte alespoň 5 hodin před plánovaným spánkem.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz