Můj účet
Přihlášení
Menu

Czech Virus Natural Coenzyme Q10 100 kapslí

Hodnotilo již 5 zákazníků

Czech Virus Natural Coenzyme Q10 100 kapslí

Hodnotilo již 5 zákazníků
319 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Czech Virus Natural Coenzyme Q10 100 kapslí, doplněk stravy


Natural Coenzyme Q10 50 nabízí 50 mg aktivní látky v jedné kapsli. Coenzyme Q10 je v našem produktu vyroben pomocí fermentace, jedná se tedy o 100% přírodní formu. Přírodní forma je tělem většinou rozpoznána a využita lépe než syntetická. Jedná se o jednu z nejdůležitějších látek, která se vyskytuje v živočišných buňkách. Coenzyme je standardně tvořen částečně v těle a částečně lze přijmout z potravy. Schopnost produkce se věkem snižuje, je tedy vhodné ho užívat jako doplněk stravy.

Koenzym Q10 se nachází ve většině buněk v těle, proto se mu říká "elektrárna těla". Zvlášť vysoká koncentrace je v srdci, což je orgán, který pro správné fungování potřebuje vysoké dávky energie. Pomáhá mitochondriím při výrobě energie. Je podobný jako jiné pseudovitamínové sloučeniny, protože je životně důležitý pro přežití. Primární biochemické působení CoQ10 je kofaktorem v elektron-transportním řetězci, v sérii redox reakcí, které se podílejí na syntéze adenosintrifosfátu. Protože většina buněčných funkcí je závislá na adekvátní dodávce adenosintrifosfátu (ATP), CoQ10 je nezbytný pro zdraví prakticky všech lidských tkání a orgánů.

Coenzyme Q10 napomáhá posilovat imunitní systém, protože tkáně a buňky zapojené do imunitní funkce jsou vysoce závislé na energii, a proto vyžadují odpovídající zásobu CoQ10 pro optimální funkci. Suplementace CoQ10 je tedy vhodná zejména pro sportovce (nejvíce právě v dietě), kdy bývá tělo oslabeno sníženým příjmem živin a vysokým výdejem energie v tréninku. Ostatní mladí lidé mají většinou dostatečnou hladinu CoQ10 ze stravy, hladina klesá až věkem (jak již bylo zmíněno).

Několik klinických studií naznačuje, že může CoQ10 snížit/normalizovat krevní tlak. Změna však může trvat 4 až 12 týdnů. V jedné analýze, která přezkoumávala 12 klinických studií, vědci došli k závěru, že CoQ10 má potenciál snížit systolický krevní tlak až o 17 mm Hg a diastolický krevní tlak o 10 mm Hg bez významných vedlejších účinků. Pro potvrzení dalších pozitivních výsledků je samozřejmě potřeba ještě více studií.

Koenzym Q10 je jedním z nejvýznamnějších lipidových antioxidantů, který zabraňuje tvorbě volných radikálů a modifikací proteinů, lipidů a DNA. Antioxidanty, jako je CoQ10, mohou neutralizovat volné radikály a mohou snížit nebo dokonce zabránit některým škodám, které způsobují. CoQ10 funguje jako reaktivátor buněčné energie, stabilizátor buněčných membrán a kofaktor mnoha metabolických procesů.

Dávkování: Užijte 3 tobolky denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody.

Balení: 100 kapslí (41,2g)

Minimální trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud se léčíte s hladinou krevního cukru, konzultujte užívání melatoninu se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě 10-25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodné do 18-ti let.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Látka
Obsah v 1 tobolce
Koenzym Q10*
50 mg

*Fermentovaný (přírodní)

Složení: Slunečnicový olej, hovězí želatina, Koenzym Q10, glycerol, voda, oxid křemičitý, Barvivo: oxid železitý, Antioxidant (směs tokoferolů)

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotilo již 5 zákazníků

 • 30. 6. 2023 v 19:43
  Václav Čtvrtečka
  Velká spokojenost se všemi produkty.
 • 13. 2. 2023 v 20:05
  Martin Spilka
  Mám už druhé balení.
 • 4. 5. 2022 v 17:55
  Martin Steklý
 • 6. 10. 2021 v 14:47
  Tomáš Šimek
 • 21. 5. 2021 v 15:59
  Markéta Krejčová
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 8. 1. 2023 v 12:47
  Nicolas Vaňó Soběslavský
  Reagovat
  Dobrý den. Je lepší dávkovat 3 kapsle najednou nebo 1 kapsli s 3 jídly? Děkuji.
 • 8. 1. 2023 v 19:18
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, pokud denně berete i další doplňky v různou časovou dobu, tak si to klidně k nim rozdělte, ale můžete užívat i všechny najednou. :) Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz