Můj účet
Přihlášení
Menu

Ekolife Natural SportMe 150 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Ekolife Natural SportMe 150 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Ekolife Natural SportMe 150 ml, Doplněk stravy 

Prémiový produkt s obsahem bioaktivní formy speciálních přírodních extraktů, ve formě originálních, tekutých lipozomů.

SportMe přezdívaný jako “přírodní erythropoetin” je speciálně formulovaný lipozomální přípravek pro vytrvalostní sportovce, silové sportovce a aktivní jedince, jejichž cílem je maximalizovat výkon a současně chránit tělo před oxidačním stresem způsobeným intenzivním výkonem. Hlavním benefitem je optimální přenos kyslíku, prokrvení (NO systém) a rychlá regenerace. Od crossfitu, přes squash až po náročný vysokohorský výstup, SportMe nalezne díky svým jedinečným vlastnostem uplatnění u každého seriozního sportovního výkonu. Díky použití formy liposomů jsme vytvořili produkt, který se snadno používá a je vysoce vstřebatelný.

Produkty Ekolife Natura obsahují originální Curesupport lipozomy, které jsou ve své kategorii skutečným pojmem, tedy uznávaným originálem a to jak mezi širokou veřejností, tak mezi špičkovými profesionály. Nejvyšší možná funkčnost a kvalita originálních lipozomů Curesupport je ve svých základních verzích prověřena přímo klinickými studiemi.

Lipozomální produkty Ekolife Natura jsou exkluzivně vyvíjeny (speciální receptury) a vyráběny přímo na výrobních linkách holandské společnosti Curesupport B.V. (Medical manufacturer), s níž sdílí filozofii maximální možné kvality originálních tekutých lipozomů prověřených klinickými studiemi.

Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes jejich stěnu bez problému prostupují tzv. pasivním transportem. Přirozeně se lipozomy vyskytují např. v kolostru a mateřském mléce, kde je maximální absorpce a využitelnost naprosto nezbytná. Z tohoto důvodu se lipozomy profesionálně využívají k přípravě špičkových injekčních aplikací, infuzí a potravinových doplňků.

ÚČINNÉ SLOŽKY ZALOŽENÉ NA PRINCIPECH ÁJURVÉDY + RANDOMIZOVANÁ STUDIE = V LIPOZOMÁLNÍ FORMĚ

Bioaktivní základ produktu tvoří účinná směs složek, které jsou v tradiční Ájurvédě široce využívány ke zvýšení hladiny fyzické energie,  tato kombinace je navíc seriózně prověřena randomizovanou klinickou studií.  Účinným základem jsou extrakty ze tří složek – z listů moringy s vysokým obsahem saponinů a glykosidů, z kořene černého zázvoru bohatého na methoxyflavony a z kůry granátového jablka s vysokým obsahem polyfenolů.

Jedinečná základní třísložková formulace produktu byla vyvinuta v laboratořích Aurea BioLabs pomocí technologie PNS (Polar NonPolar Sandwich), která se používá k dalšímu usnadnění hladkého pronikání aktivních složek a ke zvýšení absorpce. PNS umisťuje aktivní složky mezi polární a nepolární složky (rozpustné ve vodě a v oleji), tak aby bylo dosaženo maximální možné využitelnosti rostlinných extraktů.

Moringa roste typicky v Indii, Marhaník, jehož plody jsou granátová jablka, ve Středomoří a Kempférie zejména v Thajsku, proto se jí říká Thajský ženšen nebo Thajský černý zázvor.

Všechny tyto tři byliny mají jedno společné – mají účinky související s posílením a prodloužením výkonu, vitality, povzbuzením, podporou energetické hladiny a další účinky. Pro sport jsou zajímavé i proto, že mají vlastnosti související s produkcí oxidu dusnatého, oddálením únavy, redukcí oxidačního stresu, stimulací endotelových buněk, svalovou silou a regenerací.

 • Moringa Oleifera (extrakt) – bioaktivní složka v listech Moringa glykosid niazirin zvyšuje hladinu NO (oxid dusnatý). Niazirin také přirozeně stimuluje produkci erytropoetinu, což je základní hormon pro produkci červených krvinek. Další glykosid Niaziminin A zabraňuje degradaci dopaminu monoaminooxidázou typu B (MAO-B). Extrakt z listů Moringy poskytuje další desítky glykosidů a saponinů podporujících vytrvalost a výkon.
 • Černý zázvor (extrakt) - bioaktivní methoxyflavony (5,7-dimethoxyflavone, 5,7,4'-trimethoxyflavone, 5- hydroxy-3,7,4'-trimethoxyflavone a 5-hydroxy-3,7-dimethoxyflavone) obsažené v extraktu z černého zázvoru zvyšují hladinu NO (oxid dusnatý) v těle, což vede ke zvýšení výkonu a vitality. Methoxy-flavony inhibují aktivitu PDE-5 (fosfodiesterázy typu 5), což vede k vazodilatačnímu procesu, čímž se zvyšuje průtok krve do tkání a jejich následné okysličení.
 • Granátové jablko (extrakt) - polyfenoly přítomné v extraktu z granátového jablka (Punicalin, Punicalagin) napomáhají udržet optimální hladinu oxidu dusnatého. Vysoký obsah polyfenolů chrání tělo před oxidačním stresem způsobeným intenzivním tréninkem a napomáhá regenerovat buňky.

Z konzumace obyčejného drceného prášku těchto rostlin by však nebylo lehce možné získat takové hladiny účinných látek, aby měly význam ve sportu. Proto nastupuje lipozomální technologie uchovávající extrakty účinných látek ze všech tří rostlinek.

Lipozomální forma pak nabízí vynikající vstřebatelnost. Forma lipozomů navíc výrazně snižuje riziko gastrointestinálních potíží spojených s tradičním suplementací, což je bonus pro všechny věkové kategorie! Náš lipozomální transportní systém nabízí vysoce vstřebatelnou recepturu bez obsahu umělých sladidel, umělých barviv, nebo geneticky modifikovaných složek.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 •  Energetickou hladinu
 •  Vytrvalost
 •  Posílení výkonu
 •  Rychlou regeneraci

V ČEM JE ROZDÍL?

 • ORIGINÁLNÍ TEKUTÉ LIPOZOMY
 • Špičková biodostupnost a využitelnost aktivních složek
 • Vyrobeno v Evropě (GMO free)
 • Farmaceutická kvalita produktů vyráběných v režimu “clean room” (vědecký výzkum a následná produkce)
 • Renomovaný a uznávaný producent originálních lipozomů Curesupport s tradicí společnosti více než 15 let
 • Zdroj fosfolipidů: GMO free slunečnicový olej (EU)
 • NE mass-marketing (pseudo-lipozomální produkty)
 • NE umělá sladidla (sukralóza, aspartam, acesulfam, sacharin a další)
 • NE umělá barviva
 • Gluten free (bez lepku)
 • Soy free (bez soji)
 • Sugar free (bez cukru)
 • Vegan

Dávkování: 5 ml denně přímo do úst, nebo přidejte do sklenice vody nebo džusu.

Balení: 150 ml

Dávka: 5 ml

Počet dávek v balení:  50

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Potravina vhodná zejména pro sportovce. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 měsíců.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
 Nutriční hodnoty 
 5 ml*
 Směs SportMe
 (Moringa oleifera extrakt, Punica granatum,
 Kaempferia parviflora extrakt)
 100 mg 

Složení: voda, sladidlo xylitol, emulgátor slunečnicový lecitin (GMO free), zvlhčovadlo glycerol, směs SportMe (Moringa oleifera extrakt, Punica granatum, Kaempferia parviflora extrakt), zahušťovadlo xanthanová guma, konzervant sorban draselný, regulátor kyselosti (hydroxid sodný, hydroxid draselný), antioxidant vitamín C (kyselina L-askorbová), antioxidant vitamin E (D-alfa-tokoferol), sladidlo steviol-glykosidy, borůvkové aroma.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz