Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 160227

Extrifit Šejkr 700ml bílý

Extrifit Šejkr 700ml bílý - Bílý šejkr s neonově oranžovým uzávěrem s obsahem 700ml, na třech stranách kresby sponzorovaných atletů s logem Extrifit a podpisy - Sabina Pleváková, Vojtěch Koritenský a Tomáš Kašpar.

sekce
Šejkry, pitné lahve
Výrobce:
Extrifit
balení
700 ml

99 Kč (sleva 20%)

79 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Extrifit Šejkr 700ml bílý výrobce Extrifit

Bílý šejkr s neonově oranžovým uzávěrem s obsahem 700ml.  Uzávěr šejkru jsou šroubovací. Malá šroubovací víčka jsou černá, na nich je logo Extrifit. Po stranách najdete rysky v ml/oz pro odměření. Šejkr obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje.

Praktický šejkr matného provedení s dobře těsnícím uzávěrem. Obsah přes kvalitně vyřešené šroubování neprotéká. Náplň šejkru je vidět přes zprůsvitněné boky s měrnou stupnicí. Objem šejkru zobrazený na poslední rysce je 700 ml. Nádoba matná, bílá, boky pro náplň průsvitné. Uzávěr neonově oranžový, malé víčko barvy černé. Na třech stranách kresby sponzorovaných atletů s logem Extrifit a podpisy - Sabina Pleváková, Vojtěch Koritenský a Tomáš Kašpar. Na malém víčku logo Extrifit.

Obsah: 700 ml

Barva: Bílo/oranžová, na třech stranách kresby sponzorovaných atletů s logem Extrifit a podpisy - Sabina Pleváková, Vojtěch Koritenský a Tomáš Kašpar.

extrifit-fitness-shop-praha

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?