Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie

FA (Fitness Authority)

Fitness Authority (se sídlem v Gdansku):

Firma dokončila transformaci importéra suplementů z USA pro EU na společnost projektující vlastní řady suplementů FA Xtreme, FA Wellness, FA CORE, Carborade, Vitarade. Produkty jsou navrhovány odborníky na výživu, potravinářství, obalové technologie, legislativu, farmacii atd. Například nová řada FA CORE vznikala cca 2 roky.  Veškeré takto vzniklé produkty jsou testovány a konzultovány sportovci z FA XTREME TEAM, PolognueMaraton atd. Ve finálním stavu jsou zakázkově vyráběny u renomovaných producentů splňujících nejvyšší standardy (Výrobní certifikace Good Manufacturing Practices (GMP)) . FA se sama řídí managementem kvality, úspěšně obhajuje certifikát ISO 9001 ( www.fanutrition.cz/Certifikat.pdf ). Značka FA je poslední léta prezentována na výstavách: FIBO POWER (DE), BODY POWER (ENG), ARNOLD CLASSIC (S). Naše Česko-Slovenská pobočka se sídlem na trojmezí ČR-SK-PL už jen předkládá tyto špičkové výrobky v neporušeném stavu zákazníkům s patřičným servisem.

FA WHEY PROTEIN vyrábí zakázkově Carbery Group Ireland ( www.carbery.com ) zároveň s produkty FA PLATINUM, FA DIAMOND, FA H.P. PROTEIN, FA MASS CORE, Amino 5400, NAPALM atd…

Carbery je technologicky na špičce v EU ve zpracování syrovátky. Má patentovány vlastní hydrolyzáty s nízkou hořkostí, instantní proteiny atd ( viz: Optipep, Carbelac, Isolac, ). Logistika je progresivní a FA WHEY jsou dodávány v zapečetěných kontejnerech přímo z Irska do ČR – SK. Důkazem vám může být i rozvíjející se prodej ve vyspělých zemích EU.

Nejprodávanější zboží

  • velikost balení:
  • příchuť:
  • barva: