Můj účet
Přihlášení
Menu

GreenFood Beauty Hair & Skin Forte + Pillbox 60 + 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

GreenFood Beauty Hair & Skin Forte + Pillbox 60 + 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
612 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

GreenFood Beauty Hair & Skin Forte + Pillbox 60 + 60 kapslí​, doplněk stravy


Pečujte o vzhled pleti bez vrásek, vlasy, nehty, kluby a vazy s komplexním doplňkem stravy. Beauty balíček s kyselinou hyaluronovou a pillboxem zdarma. 

✅ Prevenci tvorby vrásek
✅ Péči o vzhled pleti
✅ Péči o vlasy a nehty
✅ Péči o klouby a vazy
✅ Obsahuje kyselina hyaluronovou

  • Kyselina Hyaluronová se těší zájmu osob, kteří se zajímají především o péči o pleť. Lze ji doporučit všem, kteří se orientují na prevenci tvorby vrásek, zpevnění pokožky a péči o klouby a vazy.
  • Obsahuje Zinek ve vysoce využitelné chelátové vazbě bisglycinátu zinečnatého. Výhodou minerálů v chelátové vazbě je, že se lépe dostávají, v nezměněné podobě, na místo určení v organizmu. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, k udržení normálního stavu nehtů, k udržení normálního stavu pokožky, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu zraku, k udržení normálního stavu kostí.
  • Selen Lalmin® jsou to kvasnice s organicky vázaným Selenem. Přírodní materiál kvasinka je krmen konkrétním minerálem. Tím dochází k obohacování kvasnice o minerál a pro lidské tělo tak vzniká lépe využitelná forma tohoto minerálu. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů, k udržení normálního stavu nehtů, k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy, k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Vitamín E je vitamín rozpustný v tucích. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Aktivita vitamínu E se zvyšuje současným působením selenu.
  • Methionin přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů, pleti, normální tvorbě kolagenu.
Dávkování: 
  • Kyselina Hyaluronová: užijte 1 kapsli 2x denně, nejlépe mezi jídly.
  • Beauty Hair & Skin: 2 kapsle​

Balení: 60 kapslí + 60 kapslí

Dávka: 1 + 2 kapsle 

Počet dávek v balení: 60 +  30 (dávka na 30 dní)

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v s suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti do 12 let. U dětí od 12 let, kojících matek a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Kyselina Hyaluronová
Obsah látky v denní dávce
1 kapsle RHP*
Kyselina hyaluronová
500 mg
 
Vitamin C
160 mg
200 %
Vitamin B3 30 mg 188 %
Beauty Hair & Skin
Obsah látky v denní dávce 
2 kapsle RHP*
L-methionin
900 mg
 
Vitamin E 12 mg 100 %
Zinek 10 mg 100 %
Selen 55   

*RHP - referenční hodnota příjmu

Složení Kyselina Hyaluronová: Kyselina Hyaluronová (1380 kDA), rostlinná kapsle z hypromelózy, kyselina askorbová, Nicotamid (Vitamín B3) plnidlo-rýžová mouka, protispékavé látky: Oxid křemičitý.

Složení Beauty Hair & Skin: L-Methionin, rostlinná tobolka z hypromelozy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), Zinc chelate, Lalmin Selen (kvasnice), Tocopheryl Acetate, protispékavá látka: oxid křemičitý.

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platném znění.
GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikována podle ISO 22000:2018

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz