Můj účet
Přihlášení
Menu

GreenFood Junior Immunity & Prebiotics + pillbox 60 + 90 kapslí PROŠLÉ DMT

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -23%
  • Výprodej

GreenFood Junior Immunity & Prebiotics + pillbox 60 + 90 kapslí PROŠLÉ DMT

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Green Food Junior Immunity + Prebiotics, 60 + 90 kapslí, Doplněk stravy 


VÝPRODEJ Z DŮVODU PROŠLÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (DMT 25.6.2023)


Doplněk obsahuje Probiotika LactoSpore®, které jsou založeny na půdních prospěšných bakteriích. Tato probiotika neobsadí tenké střevo a nekonzumuje pro nás prospěšné bakterie, které se ve střevě tvoří. Součástí balení je také Colostrum, které podporuje imunitní systém. Společně tvoří doplněk, který skvěle posílí imunitu a je vhodný nejen pro sportovce.

✅ prospěšné bakterie
✅ s Colostrem
✅ pillbox zdarma

Probiotika LactoSpore® - většina probiotických doplňků obsahuje laktobacily nebo bifidobakterie, takže jejich použití zvyšuje tvorbu bakterií v tenkém střevě. A to může být pro někoho problém, protože zvyšují množství bakterií v tenkém střevě. Proto takové probiotika nejsou zcela vhodné pro ty, který trpí např. na SIBO. Vhodnější jsou "půdní probiotika", např. obsahující Bacillus coagulans. Probiotika LactoSpore® jsou vlastně probiotika založeny na půdních prospěšných bakteriích. Probiotika založené na půdě neobsadí tenké střevo ani nekonzumují prospěšné bakterie, které již v něm rostou.

Colostrum, kterému se také říká první mléko je jednou z nejstarších a nejvýjimečnějších potravin, kterou nalezneme v přírodě. Je staré jako samotné mateřství, protože colostrum je mléko jakéhokoliv savce v prvních 36 hodinách po narození. Tato účinná substance, která je přítomna v prvním mléce se nenachází nikde jinde v přírodě v tak vysoké, perfektně vyvážené koncentraci. Colostrum je důležité pro výživu, růst a rozvoj novorozence a podporuje imunitní obranu. Colostrum se využívá díky své schopnosti podporovat imunitní systém (IgG faktory). Vyrábí se z prvního mléka (do 36 hodin od porodu).

Dávkování: 
  • colostrum: 1 kapsle 3x denně
  • probiotika LactoSpore®: 1 kapsle 1x denně během jídla
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: 90 kapslí + 60 kapslí

Dávka: 3 + 1 kapsle 

Počet dávek v balení: 30-60 

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy s Colostrem a prebiotiky. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v s suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti do 12 let. U dětí od 12 let, kojících matek a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

 

Probiotika LactoSpore® 

1 kapsle

Inulin

300mg

LactoSpore®

133mg

 

Colostrum 

3 kapsle

Colstrum 20% IgG

900mg

*RHP - referenční hodnota příjmu

Složení probiotika LactoSpore®: Inulin - čekanková vláknina, LactoSpore® (probiotika s obsahem Bacillus coagulans), rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo - rýžová mouka, protispékavé látky - oxid křemičitý.

Složení Colostrum: Colostrum 20% IgG (z mléka), rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo - rýžová mouka, protispékavé látky - oxid křemičitý.

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platném znění.
GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikována podle ISO 22000:2018

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz