Můj účet
Přihlášení
Menu

GreenFood Strong Immunity & Probiotics + Pillbox 60 + 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

GreenFood Strong Immunity & Probiotics + Pillbox 60 + 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
764 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

GreenFood Strong Immunity & Probiotics + Pillbox 60 + 60 kapslí, doplněk stravy


Komplexní podpora imunitního systému a organismu. Přispívá k normálnímu fungování a stavu kostí, zubů a činnosti svalů.

✅ Podporu imunitního systému
✅ Potlačení projevu stresu
✅ Podporu organismu při virových onemocněních
✅ Stav kostí a zubů
✅ Činnost svalů

  • Quercetin je velice účinný flavonoid, který se přirozeně vyskytuje na příklad v citrusových plodech. V našem výrobku je obsažen vysoce koncentrovaný extrakt Quercetinu s koncentrací 95% ze stromu Sophora Japonica. Non-Citrus Quercetin - bez obsahu citrusových složek.
  • Beta glukany jsou přírodní polysacharidy, jejichž vlastnosti souvisejí s imunitními buňkami. Beta glukany lze doporučit všem jedincům orientovaným na posílení imunity a na obranu proti onemocněním horních cest dýchacích.
  • Vegan Vitamín D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému. Jedná se o v tucích rozpustný vitamín. Za normálních okolností se vitamín D tvoří v kůži působením slunečního záření. Náš Vegan Vitamín D3 pochází z lišejníku. Vzhledem k severnímu původu lišejníku, kde světlo je vzácné, vyvinul tento lišejník schopnost produkovat živiny, které potřebuje k růstu, včetně vysoké hladiny vitaminu D3.
  • Probiotika LactoSpore® - většina probiotických doplňků obsahuje laktobacily nebo bifidobakterie, takže jejich použití zvyšuje tvorbu bakterií v tenkém střevě. A to může být pro někoho problém, protože zvyšují množství bakterií v tenkém střevě. Proto takové probiotika nejsou zcela vhodné pro ty, který trpí např. na SIBO. Vhodnější jsou "půdní probiotika", např. obsahující Bacillus coagulans. Probiotika LactoSpore® jsou vlastně probiotika založeny na půdních prospěšných bakteriích. Probiotika založené na půdě neobsadí tenké střevo ani nekonzumují prospěšné bakterie, které již v něm rostou
Dávkování: 
  • Vegan Immunix + Quercetin: užijte 1 kapsli denně. 
  • Probiotika LactoSpore®: užijte 1 kapsli 1x denně během jídla.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: 60 kapslí + 60 kapslí

Dávka: 1 + 1 kapsle 

Počet dávek v balení: 60 

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v s suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti do 12 let. U dětí od 12 let, kojících matek a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Vegan Immunix + Quercetin
Obsah látky v denní dávce
1 kapsle RHP*
Beta glukany z hlívy ústřičné
200 mg
 
Quercetin
200 mg
 
Vitamín C 150 mg 187,5 %
Šípek extrakt 15 mg  
Zinek (v chelátové vazbě) 10 mg 100 %
Vitamín D3 25 mcg 500 %
Probiotika LactoSpore
Obsah látky v denní dávce 
1 kapsle
LactoSpore
133 mg
Inulin 300 mg

*RHP - referenční hodnota příjmu

Složení Vegan Immunix + Quercetin: Beta glukany z hlívy ústřičné, Quercetin 95% (Jarlín Japonský-pupen), Vitamín C (Kyselina L-Askorbová), Šípek extrakt (Plod), Zinek (Bisglycinate), Vitamin D3 (Cholecalciferol-rostlina lišejník),  rostlinná kapsle z hypromelózy , protispékavé látky: Stearát hořečnatý, Oxid křemičitý.

Probiotika LactoSpore®: Inulin-čekanková vláknina, LactoSpore® (probiotika s obsahem Bacillus coagulans), rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo-rýžová mouka, protispékavé látky: Oxid křemičitý.

Alergeny: Výrobek neobsahuje alergeny uvedené v Příloze II Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platném znění.
GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin
Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikována podle ISO 22000:2018

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz