Můj účet
Přihlášení
Menu

Gymnastický míč Hi Fit maxafe 75 cm

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -23%

Gymnastický míč Hi Fit maxafe 75 cm

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Gymnastický míč Hi Fit maxafe 75 cm výrobce Ledragomma

Míče GymnastikBall Hi Fit se vyrábí v provedení standard nebo maxafe a jsou velmi vhodné pro cvičení ve skupinách pro jejich shodnou bílou barvu ve všech průměrech. Míče jsou ideální jako prevence, předcházení vadám a poruchám při sezení. Na míči je nutné vyrovnávat těžiště a stále udržovat správný sed. Proto se na školách používají jako alternativní způsob sezení.    

Výrobky „maxafe" jsou vyrobeny z kvalitního materiálu TMflexton silpower (patent.), který má zvětšenou bezpečnostní odolnost při poškození. To znamená, že při náhlém propíchnutí nebo poškození míče vzduch uchází pomalu a nedochází k celkovému prasknutí míče (metoda pomalého unikání vzduchu).Výrobky v provedení „maxafe", se sametovým a měkkým povrchem, mají pěkný vzhled. Předností výrobků s označením „maxafe" je oprava malých trhlin nebo dírek speciálně vyvinutým lepidlem „FixaKit".

Vliv:využíváním "balancování" a zapojováním hlubokých svalů odstraňuje svalovou nerovnováhu, pomáhá správně zpevnit tělo a zlepšit jeho držení. Zlepšuje lokomoční funkce pohybového systému. Při správném použití napomáhá izolovat procvičované oblasti svalu a eliminuje zapojování svalu pomocných; zabraňuje statickému přetěžování páteře; nutí nás podsadit pánev, což je výchozí bod pro správné držení těla. Pohupování na míči napomáhá udržovat jádro ploténky ve správné poloze a zabraňuje vyklenování ploténky směrem do kanálu páteřního. 

Barva: bílá

Optimální průměr míče vzhledem k výšce: 
Výška Ø míče 
155 - 175cm 65cm 
175 a více cm 75cm 
 
Maximální zátěž: 400kg 
 
ledragomma
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz