Můj účet
Přihlášení
Menu

Gymnastický míč Hi Fit maxafe 75 cm

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -23%

Gymnastický míč Hi Fit maxafe 75 cm

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Gymnastický míč Hi Fit maxafe 75 cm výrobce Ledragomma

Míče GymnastikBall Hi Fit se vyrábí v provedení standard nebo maxafe a jsou velmi vhodné pro cvičení ve skupinách pro jejich shodnou bílou barvu ve všech průměrech. Míče jsou ideální jako prevence, předcházení vadám a poruchám při sezení. Na míči je nutné vyrovnávat těžiště a stále udržovat správný sed. Proto se na školách používají jako alternativní způsob sezení.    

Výrobky „maxafe" jsou vyrobeny z kvalitního materiálu TMflexton silpower (patent.), který má zvětšenou bezpečnostní odolnost při poškození. To znamená, že při náhlém propíchnutí nebo poškození míče vzduch uchází pomalu a nedochází k celkovému prasknutí míče (metoda pomalého unikání vzduchu).Výrobky v provedení „maxafe", se sametovým a měkkým povrchem, mají pěkný vzhled. Předností výrobků s označením „maxafe" je oprava malých trhlin nebo dírek speciálně vyvinutým lepidlem „FixaKit".

Vliv:využíváním "balancování" a zapojováním hlubokých svalů odstraňuje svalovou nerovnováhu, pomáhá správně zpevnit tělo a zlepšit jeho držení. Zlepšuje lokomoční funkce pohybového systému. Při správném použití napomáhá izolovat procvičované oblasti svalu a eliminuje zapojování svalu pomocných; zabraňuje statickému přetěžování páteře; nutí nás podsadit pánev, což je výchozí bod pro správné držení těla. Pohupování na míči napomáhá udržovat jádro ploténky ve správné poloze a zabraňuje vyklenování ploténky směrem do kanálu páteřního. 

Barva: bílá

Optimální průměr míče vzhledem k výšce: 
Výška Ø míče 
155 - 175cm 65cm 
175 a více cm 75cm 
 
Maximální zátěž: 400kg 
 
ledragomma
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz