Můj účet
Přihlášení
Menu

Jerky sušené maso 20 x 25 g mix příchutí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -20%

Jerky sušené maso 20 x 25 g mix příchutí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Sušené maso Jerky 20 x 25 g mix příchutí výrobce Indiana


Jedno balení obsahuje 20ks po 25g sušeného masa(5 sáčků hovězí, 5 sáčků krůtí, 5 sáčků vepřové, 5 sáčků kuřecí). Pokud by jste chtěli jiný poměr příchutí,uveďte požadované příchutě při objednávce do kolonky Poznámka.


Sušení je jeden z nejstarších způsobů úpravy jídla pro dlouhodobé skladování. Tuto metodu využívali již staří Egypťané pro skladování masa, ovoce i ostatních potravin. Téměř k dokonalosti to ovšem dovedli Indiáni. Maso jednoduše sušili na sluníčku. Navíc se zachováním maximální dávky energie při minimální hmotnosti. Sušené maso jim tak usnadňovalo jejich kočovný život spojený s dlouhým putováním. S vynálezem elektřiny pak začali lidé potraviny uchovávat v chladících boxech. Dnes se k jerky vracíme jako k energeticky vydatné a zdravé potravině.

Po celém světě má sušené maso velkou řadu příznivců, především mezi sportovci všeho druhu (cyklisté, horolezci, turisté), mezi lidmi žijícími zdravým životním stylem, ale i jako pochutina ke sklence vína, piva, či při sledování televize. Během konzumace zvyšuje bdělost, zvláště u řidičů. Je stále více oblíbené jako pochutina
při posezení s přáteli, podobně jako bramborové lupínky, pražené oříšky a pod. Díky nízkému procentu tuků (1g v 25g) je nejen chutné, ale i zdravé, a díky vysokému obsahu bílkovin (až 57%) i výživné! Jerky jsou určené k přímé spotřebě, stačí jen otevřít sáček...

25g sušeného masa odpovídá 60g syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. Kalorická hodnota 1 balení Jerky se pohybuje v rozmezí od 237 do 270 kJ. Jerky se tímto řadí mezi potraviny vhodné pro stravování během redukční diety. Příjem kalorií pro dietní režim je stanoven na maximum 2000 kcal denně. I malý kousek obsahuje velké množství energie. Je to lehká strava a navíc, jak je vědecky potvrzeno - lehká strava, která zahrnuje bílkoviny z libového masa. Ve spojení s otužováním, dostatkem spánku a pohybem na čerstvém vzduchu významně přispívá také ke zvýšení obranyschopnosti.

Jedna z dalších důležitých předností je nenáročnost na skladování. Skladovací teploty jsou +5 až +30°C i při dlouhodobém uchovávání, což je vhodné do extrémních podmínek ať při sportu, delší jízdě autem, v práci apod., kde není dostupné běžné stravování.

Každé balení obsahuje absorber kyslíku, který zachovává chuť a aroma bez jakékoli negativní kontaminace, a tím efektivně prodlužuje trvanlivost. Každé balení obsahuje praktické, hygienicky balené párátko.

Minimální doba trvanlivosti je 12 měsíců.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Originál Jerky hovězí:
Pochoutka z hovězího sušeného masa-nutriční hodnoty ve 100g výrobku:
Energetická hodnota 1005kJ
Bílkoviny 50g
Sacharidy 1g
Tuk 4g

Originál Jerky vepřové:
Pochoutka z vepřového sušeného masa-nutriční hodnoty ve 100g výrobku:
Energetická hodnota 992kJ
Bílkoviny 49g
Sacharidy 1g
Tuk 4g
Jedno balení obsahuje 25g sušeného masa

Originál Jerky krůtí:
Pochoutka z krůtího sušeného masa-nutriční hodnoty ve 100g výrobku:
Energetická hodnota 1130kJ
Bílkoviny 57,4g
Sacharidy 1g
Tuk 4g
Jedno balení obsahuje 25g sušeného masa

Originál Jerky kuřecí:
Pochoutka z kuřecího sušeného masa-nutriční hodnoty ve 100g výrobku:
Energetická hodnota 1130kJ
Bílkoviny 57,4g
Sacharidy 1g
Tuk 4g
Jedno balení obsahuje 25g sušeného masa

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz