Můj účet
Přihlášení
Menu

Marbo bradla s hrazdou na zeď nebo žebřiny MH-U205

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Marbo bradla s hrazdou na zeď nebo žebřiny MH-U205

Produkt zatím nikdo nehodnotil
3 629 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Marbo bradla s hrazdou na zeď nebo žebřiny MH-U205


Marbo Bradla s hrazdou MH-U205 jsou určeny pro zavěšení na zeď, nebo na žebřiny. Variabilita MH-U205 je postavena na 3 párech háků, které naleznete v balení. První 2 páry jsou určeny pro montáž na zeď: 1. pár se použije pro montáž do ideální výšky pro hrazdu a 2. pár se upevní do výšky pro použití bradel. Pro bezpečné použití je nutné zvolit správné kotvení podle materiálu stěny. 3. pár se použije v případě zavěšení na žebřiny a připevňuje se na konstrukci MH-U205.
Konstrukce je vyrobena z ocelového profilu 40 x 40 mm, díky kterému má nosnost až 150 kilogramů. Jednotlivé díly jsou vyrobeny na precizních, programovatelných CNC strojích, tento výrobní proces je zárukou bezproblémové montáže.
Vzdálenost úchytů bradel je 43, nebo 47 cm a můžete si je tak nastavit do ideální pozice. Jejich upevnění je zajištěno jedním šroubem, takže přenastavení Vám zabere jen pár vteřin. Polstrování je vyrobeno z hrubšího materiálu a je tak maximální odolné vůči poškození, jako výplň je použita pěna o hustotě R90, tato vyšší hustota zaručuje pohodlí pro lokty během přítahů kolen.
Hrazda se vkládá do profilů, ke kterým jsou připevněny loketní opěrky, a zajišťuje se šrouby s ergonomickým úchopem pro dotažení bez použití nářadí. Šíře hrazdy je 107 cm a uprostřed nalezneme oko pro zavěšení boxovacího pytle.


Parametry:

  • Materiál: ocel, 40 x 40 mm
  • Rozměry:
    • délka: 64 cm
    • šířka: 107 cm
    • výška: 39 cm
  • Maximální zatížení: 150 kg
  • Váha: 14 kg
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz