Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -30%
 • Katalogové číslo: A07071

MusclePharm Shred Sport 60 kapslí

MusclePharm Shred Sport 60 kapslí - Velmi silný a účinný suplement na kontrolu tělesné hmotnosti a spalování tuků, vhodný pro muže i ženy. Unikátní, komplexní systém

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
MusclePharm
balení
60 kapslí

785 Kč (sleva 30%)

549 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Shred Sport 60 kapslí výrobce MusclePharm

Velmi silný a účinný suplement na kontrolu tělesné hmotnosti a spalování tuků, vhodný pro muže i ženy. Unikátní, komplexní systém, který vám pomůže vybudovat pevnou, zdravou, zdatnou, štíhlou a pěkně tvarovanou postavu. Nutí tělo využívat svých tukových zásob jakožto primárního zdroje energie, potlačuje chuť na jídlo a eliminuje pocit hladu, navyšuje energii, zlepšuje čilost a bdělost, podporuje psychickou koncentraci a zlepšuje náladu.

Specifikace výrobku:

Shred Sport je komplexní systém složený z funkčních látek, které mají prokazatelný účinek na metabolické, energetické a výkonnostní mechanismy v těle. Výsledkem této pečlivě sestavené kombinace je jeden z nejkomplexnějších, nejdokonalejších a nejefektivnějších systému na odbourávání tělesného tuku, které kdy byly vytvořeny. Shred Sport je seriózní výrobek od seriózní firmy, byl pečlivě sestaven týmem vědců a lékařů  a poté v praxi otestován na aktivních sportovcích. Je zcela bezpečný a vhodný pro muže i ženy.

Efektivní využívání tuku a zlepšení výkonnosti
Přesná kombinace několika vybraných silných přírodních stimulantů, které mají prokazatelný vliv na úbytek tuku. Působí jako dvojitá zbraň proti tělesné tukové vrstvě - vyprovokuje masivní mobilizaci uložených tuků a zužitkování mastných kyselin z tukových buňek , zároveň dodá dlouhotrvající energii, která zlepší vaši výkonnost a zostří mysl.

• Dodržovat redukční dietu může být někdy velmi složité. Shred Sport tento proces výrazně usnadňuje. Obsahuje několik složek, které tlumí pocity hladu, regulují krevní cukry, brzdí váš apetit a stabilizují hladiny energie.

• Řeší problém touhy po něčem sladkém, který často doprovází redukční diety s nízkým obsahem kalorií a karbohydrátů. Navíc tím, že pomáhá nasměrovat živiny na správné místo, zabraňuje tvorbě a ukládání nového tuku.

Doporučené dávkování: 

 • užívejte jednu kapsli ráno a druhou kapsli  odpoledne
 • po vyzkoušení vaší tolerance můžete navýšit dávkování na 2 kapsle ráno a další 2 kapsle odpoledne
 • Neužívejte méně než 6 hodin před spaním, pečlivě dodržujte pitný režim

musclepharm-fitness-obleceni

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz dne 14. 2. 2016 v 14:54 napsal: Reagovat

  [quote name="Monika Nováčková"]Dobrý den, měla bych na Vás prosbu. Koupila jsme si přes Vaši stránku MP Shred Matrix spalovač. Dodržuji dávkování 2x denně po 1tbl. Běhat chodím mezi dávkováním, nicméně mi přijde, že to nemá na mě skoro žádný účinek. Proto bych se chtěla zeptat, zda by se tento spalovač neměl brát 30 min. před tréninkem/běháním? První dávku mám cca v 7h, běhat chodím cca v 9.30h. Děkuji za informaci.
  Monika[/quote]

  Dobrý den,

  doporučené dávkování je třeba si vždy upravit svým potřebám, jiné dávkování má silový 100kg sportovec a jiné 60kg atletka..můžete zkusit např. jednu kapsli ráno, druhou cca 30min. před tréninkem a třetí kolem cca 14hhod., případně by i stálo za vyzkoušení 1. dávku (2 kapsle) cca 30min. před tréninkem a druhou dávku brzy odpoledne.

  Přeji pěkný den

 • Tammi dne 18. 6. 2015 v 11:16 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Lilla dne 9. 10. 2014 v 01:32 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?