Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -38%
 • Katalogové číslo: 160225

MuscleTech Hydroxycut NEXT GEN 100 kapslí

MuscleTech Hydroxycut NEXT GEN 100 kapslí - nejnovější, jeden z nejsilnějších legálních spalovačů tuků na světe. Připraven od firmy Muscletech pro snížení tělesného tuku.

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Muscletech
balení
100 kapslí

1 290 Kč (sleva 38%)

799 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

Hydroxycut NEXT GEN 100 kapslí výrobce MuscleTech

Nejnovější, jeden z nejsilnějších legálních spalovačů tuků na světe. Připraven od firmy Muscletech pro snížení tělesného tuku.

Hydroxycut NEXT GEN, to je termogeneze vedoucí k maximální síle. Doporučován těmi nejlepšími profesionály v oblasti bodybuildingu, protože opravdu funguje. Obrátí Vaše tělo v peklo spalující tuky!

Přípravek Hydroxycut NEXT GEN využívá vědecky navržených multi-platformních technologií, aby prováděl stimulaci enzymatických reakcí v rámci termogeneze a procesu odstraňování vazeb v tucích. Jinými slovy, tento jedinečný přípravek v oblasti bodybuildingu má pětifázový proces, který Vám zajistí extrémně efektivní a maximálně silné spalování tuků.

Přípravek Hydroxycut Hardcore se prodává již v počtech stovek tisíc a toto číslo stále šplhá nahoru. Aspoň nyní víte, že tento spalovač tuků je opravdu velmi účinný, když na to mohou přísahat i mnozí profesionální sportovci z oblasti bodybuildingu. Jde o takové profesionály, jako jsou Jay Cutler, Darrem Charles, David Henry, Gustavo Badell, Johnnie Jackson a mnoho dalších.

Ti všichni vložili svou důvěru do rukou nejmocnějšího dostupného spalovače tuků, do rukou přípravku Hydroxycut Hardcore Elite. Ví, že za těmito výsledky stojí věda a že jsou první, kdo si může na vlastní kůži ověřit, že přípravek Hydroxycut Hardcore opravdu funguje.

Doporučené dávkování:

 • k dosažení nejlepších výsledků kombinujte přípravek Hydroxycut Hardcore Elite s intenzivním cvičením a výživovým programem:
 • 1. den užívejte 1 kapsli Hydroxycut Hardcore Elite, 1x denně
 • 2. až 3. den užívejte 2 kapsle, 1x denně
 • 4. den a později užívejte 1 - 2 kapsle, 2x denně 30-60 minut před větším jídlem
 • neužívejte méně jak 5 hodin před spaním
 • neberte více ja 4 kapsle během 24 hodin
 • neužívejte více jak 8 týdnů

Upozornění: Doplněk stravy. Obsahuje kofein (250 mg/2 kapsle) – není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

muscletech new performance series

Dotaz na prodavače

 • Renata dne 11. 3. 2017 v 01:38 napsal: Reagovat

  Dobry den, je mi 19 a potřebuji zhubnout 5 kg, proto vyhledavam nějaký kvalitní spalovac, doporučil by jste mi tento nebo jiný? Děkuji

 • Daniela dne 11. 3. 2017 v 17:25 napsal: Reagovat

  Dobrý den, u spalovačů je těžká rada, je jich velké množství a každému vyhovuje něco jiného . Tento se řadí k těm opravdu silným , možná by bylo vhodné začít nějakým slabším , pokud jste nikdy žádný nepoužívala. Například samotný synephrine. Nebo začít s používám pozvolna , tedy pouze jednu kapsli.

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?