Můj účet
Přihlášení
Menu

Nordbo Scandinavian Omega-3 Trout Oil 200 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • TOP 30 produktů
 • Akce

Nordbo Scandinavian Omega-3 Trout Oil 200 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil
599 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava již od 39 kč, od 1 500 Kč ZDARMA!

Nordbo Scandinavian Omega-3 Trout Oil 200 ml​​, Doplněk stravy


Nordbo Omega-3 olej představuje špičku mezi rybími oleji z hlediska čistoty, čerstvosti, udržitelného chovu ryb a ohledu k životnímu prostředí. Zatímco průmyslovým standardem u běžných olejů je produkce trvající 6 až 12 měsíců od momentu ulovení ryby, olej Nordbo je stáčen do lahviček 3-4 hodiny od ulovení. Tento krok je velmi důležitý, protože jakákoliv ryba se po vylovení začne velmi rychle rozkládat a oxidovat. Z tohoto důvodu je rychlé a šetrné zpracování velmi zásadní a to zejména vzhledem k nejvyšší kvalitě a čistotě, ale také vzhledem k neuvěřitelně čerstvé a neutrální chuti. Zatímco u standardních průmyslově zpracovaných rybích olejů pochází ryby často z Jižní Ameriky (Peru nebo Chile) a stráví někdy i měsíce na cestě, olej Nordbo je vyráběn na udržitelné rybí farmě s certifikací ASC, která je maximálně 50km od místa zpracování. Vzniká tak minimální stopa CO2 a olej si zároveň zachovává čerstvost a velmi vysoký přirozený obsah mastných kyselin.

✅ #1 Scandinavian Rainbow Trout Oil ve formě kapslí
✅ Nejčistější skandinávský přírodní rybí olej (lokální produkce s certifikací ASC)
✅ Maximální čerstvost a nativita = od vylovení do finálního produktu za 3 až 4 hodiny, to vše lokálně a bez průmyslových zásahů!
✅ Panenská čistota = nežádoucí složky jsou hluboko pod hodnotami, které lze měřit současnými metodami (těžké kovy, PCB, dioxiny atd.)
✅ Minimální dopad na životní prostředí (minimální CO2 stopa)
✅ Optimální a vyvážený obsah nenasycených mastných kyselin bez drastických extrakčních zásahů (přirozené, nativní složení)
✅ Obsahuje silnou a účinnou směs omega-3, 6, 7, 9 a 11 (včetně EPA a DHA)
✅ Každá kapka oleje je kvalitní, čerstvá a svěží jako u živé ryby (bez pachutí) - je přidaná pouze přírodní chuť citrónu
✅ Produkt je vhodný pro děti i dospělé
✅ NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích: kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost

Zaměření produktu

Omega mastné kyseliny obsažené v rybím oleji jsou stavebními kameny buněčných membrán, jsou tedy doslova výživou pro tělo i mozek. Omega-3 mastné kyseliny také mají velmi výrazné vlastnosti související s oxidativním stresem a regenerací. Kvalitní rybí olej je proto doslova revitalizátorem pro dospělé i děti. Kdy produkt nejlépe využijeme? Při vysoké zátěži, ať už fyzické nebo psychické, při rekonvalescenci i jako podporu pro kondici organismu na každý den.

Certifikace ASC: Aquaculture Steward Council

ASC je nadnárodní certifikát udržitelnosti pro rybí chovy, který garantuje udržitelný způsob chovu a produkce. Certifikát ASC mimo jiné reguluje krmivo pro ryby, užití antibiotik, zdraví zvířat a dohledatelnost produktu až k místo jeho vzniku. Dohlíží také na pracovní podmínky zaměstnanců.

10 požadavků pro udělení certifikace
 1. Ryby musí žít výhradně v podmínkách, které reflektují nejlepší možné podmínky přirozeného prostředí, což zahrnuje čistou proudící vodu.
 2. Ryby musí mít přístup k dostatku krmiva z přírodního a GMO-free zdroje. Výsledný rybí doplněk by měl být vyroben z vedlejších produktů.
 3. Při péči o ryby ani rybníky nesmí být použitý konvenční syntetické látky, které by mohly poškodit vodní prostředí.
 4. Rybí chovy musí mít nastavený monitoring zdraví a stavu živočichů prováděný nezávislým veterinářem.
 5. Ryby musí mít možnost přístupu do okolních přírodních řek a říček.
 6. Voda z chovů vypouštěná do volného prostředí musí být kontrolovaná na obsah kyslíku, dusičnanů, dusitanů, fosforu a dalších látek.
 7. Rybí chov musí mít dlouhodobý plán na udržitelné hospodaření a prioritizovat zelenou energii a recyklovatelné materiály.
 8. Produkce musí být plně vysledovatelná od místa výroby až po konečný produkt.
 9. Ryby musí mít dostatek prostoru pro přirozený pohyb bez stresu a bez vzájemného zraňování se.
 10. Ryby musí být loveny pomoci tzv. měkkých metod (sítí) a převáženy ve schválených kontejnerech.

Dávkování: Děti 1-10 let: 2,5 ml (1/2 lžičky) denně. Děti 11-17 let: 5 ml (1 lžička) denně. Dospělí, těhotné a kojící 5-15 ml (1-3 lžičky) denně. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 13-40 denních dávek (u dětí až 80 denních dávek)

Balení: 200 ml

Dávka: 2,5ml-15ml

Počet dávek v balení: 13-80

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Výživové údaje: 5 ml (1lžička)
Omega 3 700 mg
- z toho EPA 125 mg
- z toho DHA 325 mg
- ostatní omega 3 250 mg
Omega 6 450 mg
Omega 7 290 mg
Omega 9 1240 mg
Omega 11 270 mg

Složení: Olej z dánského pstruha s certifikací ASC - ECOLOMEGA (4575 mg v jedné 5ml dávce), přírodní citronové aroma, ,antioxidant (bio extrakt z rozmarýnu a přírodní směs tokoferolů).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz