Můj účet
Přihlášení
Menu

Nutrend HMB 4500 100 kapslí

Hodnotil již 1 zákazník

Nutrend HMB 4500 100 kapslí

Hodnotil již 1 zákazník
450 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava již od 39 kč, od 1 500 Kč ZDARMA!

HMB 4500 100 kapslí, Doplněk stravy 


Jeden z nejsilnějších legálních suplementů pro nárůst čisté svalové hmoty. Obsahuje maximálně možné množství účinné látky v každé kapsli. HMB 4500 má silný antikatabolický účinek, takže chrání vaši svalovou hmotu během silového tréninku proti poškození.

HMB je tělu vlastní látka se silným antikatabolickým a následným anabolickým účinkem! HMB 4500 je jeden z nejsilnějších legálních suplementů pro znatelný nárůst čisté svalové hmoty. HMB je zkratka pro beta-hydroxy-beta-methyl-butyrate. HMB v těle vzniká z L-Leucinu, jedné z nejdůležitějších esenciálních aminokyselin. Avšak přirozená přeměna v lidském organismu je značně omezena, proto pokud chcete maximálně využívat benefity je bezpodmínečně nutné dávkovat HMB ve formě suplementu. 

HMB 4500 obsahuje v každé kapsli 900 mg čistého beta-hydroxy-beta-methyl-butyrate. Pozor na nečisté jednání některých výrobců, kteří vám zaručují nejvyšší obsah HMB, ale mluví o sloučenině  (př. hydroxy-beta-methylbutyrát vápenatý) a ne o čistém HMB.

 - HMB 4500 má účinky antikatabolické a zároveň anabolické a zabraňuje odbourávání proteinů při fyzické námaze.
 - 
Podmínkou účinnosti HMB 4500 je ovšem délka podávání. Pro dosažení efektu musíte HMB 4500 podávat minimálně 10 dnů. Jednorázové dávky nepřináší mnoho efektu. 

Nebojte se vyzkoušet jeden z méně známých, zato velmi účinných suplementů pro nárůst čisté svalové hmoty. HMB 4500 chrání vaši svalovou hmotu během silového tréninku.

 Dávkování:
  • Celková denní dávka je pro sportovce do 90 kg 4 kapsle denně, nad 90 kg 5 kapslí denně.
  • Tréninkové dny: jedna polovina denní dávky cca 30 - 60 minut před tréninkem a druhá polovina po tréninku.
  • Netréninkové dny: jedna polovina denní dávky ráno cca 30 minut před snídaní a druhá polovina cca 30 minut před obědem.
  • Pro zvýšení maximálního účinku doporučujeme používat v cyklech. 4 týdny používejte pravidelně každý den a následující 4 týdny produkt nepoužívejte. Po uplynutí této pauzy můžete produkt opět začít používat. 

Balení: 100 tablet 

Dávka: 5 kapslí 

Počet dávek v balení: 20

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Hodnoty na:
100 g
5 kapslí
3-hydroxy-3-methylbutyrát vápenatý
87 g
5355 mg
  z toho 3-hydroxy-3-methylbutyrát (HMB)
73 g
4500 mg
1 kapsle: 1231 mg

složení:  3–hydroxy–3–methylbutyrát vápenatý, želatinová kapsle (želatinová kapsle, barvivo oxid titaničitý).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotil již 1 zákazník

  • 11. 10. 2021 v 18:40
    Milan Kaucký
    Zatím užívám necelé 2 týdny, tak na objektivní hodnocení je brzy. Ale je mi necelých 70 let. Po 6 letech zánětu v rameni jsem v červnu začal posilovat, abych se dostal na původní úroveň. Trochu se během 3 týdnů kondice zvedla, ale pak další 3 měsíce zůstávala na stejné úrovni, i když jsem byl po cvičení unavený ještě dopoledne další den. Takže nálož jsem si dal... 27.9. jsem začal užívat suplementy a ihned se projevila rychlejší regenerace. Začínám mít pocit, že se pomalounku zlepšuje i kondice. Alespoň nemusím tolik odpočívat mezi sériemi. Pořádně ohodnotit budu moci až tak za 6 měsíců.
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz