Můj účet
Přihlášení
Menu

Nutrex Lipo 6 Black Diuretic 80 kapslí VÝPRODEJ

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -21%
  • Výprodej

Nutrex Lipo 6 Black Diuretic 80 kapslí VÝPRODEJ

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Nutrex Lipo 6 Black Diuretic 80 kapslí, doplněk stravy 


VÝPRODEJ Z DŮVODU KRÁTKÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (DMT 9.2022)


Lipo 6 Black Diuretic je rychle působící, přirozeně se vyskytující diuretikum, které napomáhá odstraňovat přebytečnou vodu z těla. Může snížit nadýmání a zlepšit definici tím, že podporuje ztrátu podkožní vody. Lipo 6 Black Diuretic je skvělou volbou pro jedince hledající způsob, jak se rychle zbavit měkkého, nafouknutého vzhledu.

Podporuje také rovnováhu přidaných klíčových elektrolytů, jako je hořčík a draslík. Udržování zdravé rovnováhy tekutin při odvodňování je rozhodující pro udržení síly a plnosti svalů. Lipo 6 Black Diuretic je určen jak pro muže, tak i ženy.

Lipo 6 Black Diuretic je zcela bez stimulantů, což znamená, že ho můžete vzít kdykoli. Pokud je vaším cílem odvodňovaní a spalovat tuk ve stejnou dobu, můžete kombinovat pomocí termogenního spalovače tuků, jako je Lipo-6 Black Ultra Concentrate nebo Nutrex Lipo 6 Black Weight Loss Support, a získat tak svůj vysnění štíhlý vzhled.

Extrakt z pampelišky (Dandelion)

  • Kořen pampelišky, který se používá místo mnoha syntetických diuretik pro svou prokázanou schopnost zlepšit vylučovací a detoxikační funkce těla, jako je nadměrná retence vody a nadýmání. Děje se tak bez jakéhokoli doprovodného vyčerpání minerálů a listy pampelišky samotné mají ve skutečnosti vysoký obsah draslíku.

Extrakt z přesličky (Horsetail)

  • Tato bylina sahá až do starověkých římských a řeckých dob. Ukázalo se, že bezpečně napomáhá a zlepšuje průtok vody i frekvenci. Bylo provedeno spoustu studií srovnávající extrakt z přesličky s běžnými syntetickými diuretiky a tyto rovněž prokázaly minimální ztrátu elektrolytů oproti syntetickým alternativám.

Extrakt Oxystelma Esculentum

  • Věda ukázala, že tato přírodní ajurvédská bylina funguje jako velmi účinné diuretikum. Výzkum zejména prokázal, že vyvolává dlouhodobý diuretický účinek a frekvenci močení až 24 hodin po požití.

Extrakt z listu uva ursi

  • Toto je další přírodní list rostliny. V rostlinné medicíně má dlouhou historii jako bezpečné a jemné diuretikum, které může pomoci zbavit se vody a dále snížit nadýmání. Za zmínku stojí synergický účinek této sloučeniny s výtažkem z pampelišky ve výzkumu funkce močových cest.

Petržel

  • Petržel je další dobře prozkoumaná rostlina, která pomáhá zvyšovat proces přirozené diurézy. Petržel také uplatňuje své účinky, aniž by vyčerpala naše přirozené hladiny elektrolytů, čímž narušuje vítanější účinek na funkci ledvin než syntetické alternativy. 

Směs elektrolytů

  • Přestože Lipo 6 Black Diuretic používá pouze přírodní složky, které nevyvolávají škodlivé účinky na přirozené hladiny elektrolytu v těle jako běžné syntetické alternativy, za účelem zdokonalení vzorce jsme přidali hořčík a draslík. To zahrnuje vysoce biologicky dostupný glycinát draselný.

Dávkování: Užívejte 4 kapsle dvakrát denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučujeme používat Diuretikum po dobu 5 po sobě následujících dnů, abyste dosáhli požadované ztráty nadbytečné vody v podkoží. Vypijte nejméně 2,5 l denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: 80 kapslí 

Dávka: 4 kapsle 

Počet dávek v balení: 20 

Minimální trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Nutriční hodnoty - složení

4 kapsle

Magnesium (jako Magneisum citrát)

75 mg

Draslík z komplexu glycinátu draselného (albion)

31 mg

Extrat z pampelišky (kořen)
Extraxt z přesličky
Extrakt oxystelma esculentum
Extrakt Uva Ursi (list)
Petržel (list)

 

Celkové množství

1486 mg

Složení: extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale, kořen), želatina, citrát hořečnatý, suchý extrakt z přesličky (Equisetum arvense L., nadzemní části), suchý extrakt z oxytelmaesculentum (nadzemní části), albion® (komplex glycinátu draselného), extrakt z uva ursi (arctostaphylos) uva-ursi, list), petržel extrakt (petroselinumcrispum, list)

Další ingredience: mikrokrystalická celulóza, vegetariánská kapsle, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, brilantní modř*, červeň allura* 

*Může negativně ovlivňovat pozornost a činnost dětí.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz