Můj účet
Přihlášení
Menu

Opti Ball 75 cm průhledný

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -25%

Opti Ball 75 cm průhledný

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Opti Ball 75 cm průhledný


UPOZORNĚNÍ: Výrobce uvádí maximalní velikost míče 75cm, v praxi jsou ale tyto míče menší,uvedený údaj je při maximálním nafouknutí,které není vhodné pro cvičení nebo sezení na míči


Popis:
nafukovací míč je vyroben z měkčeného PVC, působí elegantně a lehce. Díky průhlednosti míče může terapeut lehce sledovat správné pohyby pacienta.  Baleno v papírové krabičce s 2 špuntíky, redukcí pro nafukování pumpičkou na kolo či auto a letáčkem s ukázkou cviků. 
 
Použití:
fyzioterapie, aerobik, rytmická gymnastika; cvičení pro všechny věkové kategorie, osoby se špatným držením těla a s chorobnými stavy páteře; vyrovnávací, protahovací, posilovací a balanční cvičení, relaxace, koordinace a koncentrace pohybu  poslouží jako alternativa židle v kanceláři, u počítače či ve školních lavicích  na hodinách cvičení s míči se zapotíte, posílíte ochablé svalstvo, protáhnete se i zrelaxujete  omezíte bolesti zad a přitom nepřetěžujete klouby a vazy  při předporodním cvičení se krásně uvolníte a připravíte se pro fázi porodu  užijete si spolu spousty legrace a zároveň zvýšíte své sebevědomí  zabavíte dětské osazenstvo rodiny  zlepšíte koordinaci svých pohybů, získáte lepší stabilitu  fyzioterapeut vám ukáže, jak s pomocí míče vyrovnat disbalance  a každopádně upoutáte a zmagnetizujete každou vaši návštěvu  Není vhodné pro děti do 3 let - obsahuje malé části - špuntík. 
 
Vliv:
využíváním "balancování" a zapojováním hlubokých svalů odstraňuje svalovou nerovnováhu, pomáhá správně zpevnit tělo a zlepšit jeho držení. Zlepšuje lokomoční funkce pohybového systému. Při správném použití napomáhá izolovat procvičované oblasti svalů a eliminuje zapojování svalů pomocných; eliminuje statické přetěžování páteře; nutí nás podsadit pánev, což je výchozí bod pro správné držení těla. Pohupování na míči napomáhá udržovat jádro ploténky ve správné poloze a brání vyklenování ploténky směrem do kanálu páteřního.
 
Max. nosnost: 300 kg 
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz