Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -21%
  • Průměrné hodnocení
    Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Protan Instatnt Bikini Bronze 207ml finální vrstva

Protan Instatnt Bikini Bronze je světová jednička soutěžních opalovacích barev na trhu. Dlouho trvající tmavá barva již po první aplikaci. Snadné nanášení.

sekce
Závodní barvy
Výrobce:
Pro Tan

999 Kč (sleva 21%)

789 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

Protan Instatnt Bikini Bronze finální vrstva

Instatnt Bikini Bronze je velmi tmavá samoopalovací pěna, která vám zaručí krásnou mahagonovou barvu. Speciální složení zabraňuje tvorbě skvrn a poskytuje okamžité opálení. Jednoduše se používá, rychle schne a vytrácí se rovnoměrně. Je ideální pro závodníky bikini, fitness modelky, herce, herečky a pro každého, kdo chce okamžitě získat krásnou tmavě hnědou barvu. Zaručí tu nejlepší soutěžní barvu, která může být také použita pro modeling, fotografování a film.

Návod: Před použitím pořádně protřepejte. Použijte přiloženou aplikační houbičku nebo aplikujte pomocí HVLP rozstřikovače. Aplikujte postupně malé množství na suchou, čistou pokožku. Barvu nechte zaschnout, vyhněte se okamžitému kontaktu s oblečením či vodou. Pro získání tmavšího odstínu aplikaci opakujte. Při aplikaci pomocí Airbrush je potřeba 90-120ml. Barvu rozprašujte horizontálně směrem od hlavy dolů. K urychlení procesu osušte tělo pomocí HVLP pistole. Pro intenzivnější výsledek aplikujte tento přípravek po použití Pro Tan® Overnight Competition Color Base Coat® (základní vrstva).

Upozornění: Počet aplikací závisí na tónu vaší pokožky, její schopnosti přípravek absorbovat a jakého odstínu chcete dosáhnout. Závodníci bikini/figure/fitness/physique se světlou pokožkou potřebují obvykle dvě aplikace. Pro kulturisty doporučujeme tři aplikace. Doporučujeme začít dva dny před soutěží, maximálně dvě aplikace denně.

Doporučení: Pro zafixování barvy a zvýraznění vaší postavy aplikujte Muscle Juice nebo Show Shine. Po použití smyjte mýdlem a vodou.

 

Složení: Voda, propylenglykol, dihydroxyaceton, CI 42090 (modrá 1), CI 19140 (žlutá 5), CI 17200 (červená 33), lauryl síran sodný, diozolidinyl urea, CI 14700 (červená 4), jodopropynyl butylkarbamát

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz

Recenze: *
         
image