Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 007136

Scitec Mega Daily One Plus 120 kapslí

Scitec Mega Daily One Plus 120 kapslí - silná, kompletní směs multivitaminů a minerálních látek, navržená pro každodenní použití.

sekce
Vitaminy, mineraly
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
120 kapslí

480 Kč (sleva 10%)

432 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Mega Daily One Plus 120 kapslí výrobce Scitec Nutrition

Mega Daily One Plus je silná, kompletní směs multivitaminů a minerálních látek, navržená pro každodenní použití. Obsahuje velké množství vitaminu A a vitaminů B. V malém množství zabezpečí i tzv. lipotropní látky, které hrají důležitou úlohu v tuk spalujících procesech organismu. V produktu se nacházejí také důležité rostlinné výtažky, jako např. rutin, hesperidin a citrusové bioflavonoidy. Hesperidin napomáhá snižovat hladinu cholesterolu a krevní tlak, má slabý protizánětlivý a silný antioxidační účinek. Rutin minimalizuje nebezpečí přilnutí krevních destiček, posilňuje stěny kapilárních cév a působí protizánětlivě. Citrusové bioflavonoidy podporují přísun vitamínu C do buněk, mají slabý antialergenní a protizánětlivý účinek.

scitec_mega_daily_one

Denní dávka obsahuje lipotropní faktory důležité pro svalovou hmotu a trávicí enzymy, které vám pomohou maximálně využít potravinové zdroje. Všichni sportovci si musí uvědomit, že je nezbytně důležité používat správné kombinace vitaminů a minerálních látek, aby tělu dodaly všechny živiny a maximálně využili potenciál stravy.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 2xdenně 1 kaspli spolu s jídlem

Balení: 120 kapslí

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

scitec-nutrition-fitness007cz

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám