Můj účet
Přihlášení
Menu

Scitec Mega Glutamine 120 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -20%

Scitec Mega Glutamine 120 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
399 Kč 499 Kč ušetříte 100 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 59 Kč (nad 500 Kč zdarma)

MEGA GLUTAMINE 120 kapslí výrobce Scitec Nutrition

100% čistý a testovaný L-glutamin - Je to prakticky nenahraditelná anabolická a antikatabolická aminokyselina! Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organizmu. Jeho důležitost dokazuje i to, že glutamin tvoří až 60% volných aminokyselin ve svalech.

Aminokyselina Glutamin je rovněž nezbytná při svalovém stresu. Trvalý přísun glutaminu předchází poškozování – devastaci svalstva, případné katabolizaci a podporuje produkci růstového hormonu. Zcela zabraňuje destrukci svalové hmoty. Patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů, které ovlivňují anabolické (růstové) procesy ve svalech. Už 2 g glutaminu dokáží tuto hladinu zvýšit až na čtyřnásobek.

Při různých stresových situacích, jako je například doba přeď a po tréninku, je potřeba glutaminu zvýšená v takové míře, že množství vytvořené v organizmu už nestačí na pokrytí této potřeby. Kvůli těmto okolnostem se stává glutamin esenciální aminokyselinou. Kromě svalů, potřebuji glutamin i jiné tkáně. Trávící a imunitní systém ho využívá jednak jako zdroj energie a zároveň jako prekurzor nukleotidu (nukleotidy jsou organické molekuly, které jsou hlavními složkami transportních molekul, jako i DNK a RNK). Profitují z nich hlavně tkáně s rychlým dělením buněk, které mají velkou potřebu energie. Pozitivní aspekty glutaminu: podpora vzniku růstového hormonu, oddálení únavy, zvýšení objemu buněk, posilnění imunitního a trávicího systému a zlepšení glykogenové syntézy. Užívání glutaminu zabezpečí optimálně úroveň glutaminu a maximalizování objemu svalových buněk. Svalová hmota roste z tréninku na trénink. Scitec Nutrition distribuuje jen glutamin farmaceutické kvality, testovaný v laboratořích.

Balení: 120 kapslí 

Doporučené dávkování:

  • užívejte 2 - 4 kapsle 2xdenně, nejlépe před a po tréninku, případně večer před spaním

scitec-nutrition

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Složení jedné dávky - 2 kasle:  2800mg glutaminu

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz