Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 220062
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Scitec Trans-X Professional 1816g

Scitec Trans-X Professional 1816g - Creatinový transportní systém pro zvětšení celkového objemu buněk a podporu tvorby ATP, a navíc je zde zapojen creatin transportní systém třetí generace.Trans-X Professional je špičkovým creatinovým doplňkem zaměřeným n

sekce
Kreatinové transportní systémy
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
1816 g

950 Kč (sleva 10%)

855 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava GLS od 69 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Trans-X Professional 1816g Scitec Nutrition

Trans-X Professional je špičkovým creatinovým doplňkem zaměřeným na růst síly a objemu svalů. Obsahuje dále glutamin pro podporu anabolických procesů v těle a celkové posílení imunitního systému. Důležitou součástí tohoto produktu, založeného na transportním systému třetí generace, je dextróza. Ta je důležitá pro výrazné zvýšení hladiny inzulínu v krátkém čase, aby vaše tělo dokázalo využít anabolické složky produktu. Pokud jste schopni dodržet strategicky významné časy konzumace - hned po tréninku nebo ráno po probuzení - dokonalé složení výrobku rychle obnoví vyčerpané glykogenové zásoby ve svalech. Trans-X Professional neobsahuje aspartam.

Obsahuje složky pro zvětšení celkového objemu buněk a podporu tvorby ATP, a navíc je zde zapojen creatin transportní systém třetí generace.

 • Creatin je zastoupen ve formě našeho slavného ATTACK! Multi vector creatine matrix, a navíc jsme použili stejný postup u glutaminu.
 • Jak již tušíte,jde o G-BOMB super glutamine matrix, který je také součástí přípravku TRANS-X PROFESSIONAL.
 • Místo obyčejného argininu máme nyní HEMO-NO nitric acid booster arginin complex pro maximálně efektivní transport živin a dokonalé napumpování svalů. HEMO-NO a naše další složky, zvyšující produkci inzulín, zaručují optimální využití creatinu.
 • Trans-x-professional obsahuje navíc ještě něco extra - beta-alanine, který je extra efektivní pro zvýšení síly a výkonu, zvyšuje hladinu karnosinu ve svalech.

Dávkování:

 • V závislosti na vaší tělesné hmotnosti a individuální potřebě creatinu podle typu tréninku - dávkujte poloviční (50 g) nebo celou (100 g) dávku 2x denně a to ráno po probuzení a po tréninku během prvních 5 dnů (nabíjecí fáze).
 • V udržovací fázi užívejte pouze 1 dávku po tréninku nebo po probuzení během odpočinkových dnů.
 • Použijte alespoň 900ml vody pro rozpuštění 1 dávky a hlídejte si doplňování tekutin během celého dne.

Příchuť: červený pomeranč

Balení: 1816 g

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám