Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -26%
 • Katalogové číslo: 007479
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Universal Creatine 500g

Universal Creatine 500g je jeden z nejúčinnějších suplementů určených pro zvýšení svalové síly. Špičková surovina Creapure ® je léty prověřená záruka kvality a účinnosti.

sekce
Kreatin monohydrát
Výrobce:
Universal Nutrition
balení
500 g

486 Kč (sleva 26%)

359 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Creatine 500g výrobce Universal Nutrition

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je zárukou té nejvyšší čistoty a kvality. Sypká konzistence dovoluje snadnou přípravu a rychlou rozpustnost. Je jedním z nejúčinnějších suplementů určených k zvýšení svalové síly.

Monohydrát kreatinu je nejpopulárnější suplement poslední doby. Vyvinutý v roce 1992 stal se rychle suplementem číslo 1 prakticky ve všech sportovních disciplínách. Proč? Protože skutečně účinkuje. O tom se přesvědčily již miliony sportovců na celém světě.

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je jeden z nejúčinnějších suplementů určených pro zvýšení svalové síly. Špičková surovina Creapure ® je léty prověřená záruka kvality a účinnosti.

Určený pro:

 • okamžité doplnění energie a zlepšení svalové síly.
 • Kromě toho podporuje regeneraci a zajišťuje obnovu energetických rezerv.

Creapure Creatine Monohydrate je mikronizovaný monohydrát kreatinu prvotřídní kvality. Kreatin je důležitým zdrojem energie pro intenzivní sevření svalů. Vystačující zásoby této součásti v organismu jsou velmi důležité zejména pro ty sportovní disciplíny, ve kterých hlavní roli hraje síla a dynamika. Kreatin má bezprostřední vliv na nárůst svalové hmoty bez tuku. Zmikronizování kreatinu zajišťuje správnost vstřebávání a také efektivnost působení v oblasti hospodárnosti hydro-elektrolytické. Creapure Creatine Monohydrate urychluje nárůst síly uskladňujíc větší množství glykogenu. Zvyšuje aktivitu svalů a zkracuje dobu regenerace.

Doporučené dávkování:

 • základní denní dávka pro podporu výkonnosti a stimulaci tvorby svalové hmoty je 5 g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninku.
 • Nabírací fáze: Během prvních 7 dní 3 dávky denně. Jedna dávka – 5g=čajová lžička. Užívejte denně ráno na lačno, ihned po tréninku a před spaním. Po ukončení nabírací fáze je patrný rychlý nárůst energie a síly v době tréninku.
 • Udržovací fáze: Tato fáze trvá 21 dní. užívejte 1 dávku denně. Užívejte v tréninkový den 5g ihned po tréninku. V netréninkový den jej užijte spolu s gainerem nebo před spaním.
 • užívejte v tkz. kreatinových cyklech - 4 týdny jej pravidelně používejte každý den a poté zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Kreatinové cykly doporučujeme následovat u všech kreatinových produktů.

Pokud chcete s užíváním creatinu pokračovat i po ukončení udržovací fáze, začněte opět nabírací fází pro zvýšení hladiny kreatinu ve svalech. Po ukončení druhé udržovací fáze doporučujeme nahradit kreatin jiným přípravkem, např. HMB, Tribulus, ZMA.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

animal_flex

 

Dotaz

 • Fitness007.cz dne 30. 9. 2014 v 13:53 napsal: Reagovat

  [quote name="David Bednárik"]Dobrý den, jestli sem to tedy pochopil tak v nabírací fázi mám tedy každý den 3x brat kreatin do 7 dnů a musím chodit v těch 7 dnech každy den do posilovny nebo stačí např jenom v těch 7 dnech jit ponděli, středa, pátek a ještě bych se chtěl zeptat pokud bych ten kreatin chtěl brat s timto gainerem PHP Rapid Mass Gainer 3400 g tak jak to mam davkovat u kreatinu se piše 1 davka 5g to mam rozmichat ve vodě ?[/quote]

  Dobrý den,

  [b]kreatin je ideální přidat po tréninku rovnou do gaineru, jedná se o ideální kombinaci [/b](pokud gainer např. užíváte i ráno, kreatin opět přidejte). Kvůli užívání kreatinu nemusíte chodit do posilovny každý den :-), stačí po, st a pá.

  Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám