Můj účet
Přihlášení
Menu

Zinzino BalanceOil 300 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Zinzino BalanceOil 300 ml

Produkt zatím nikdo nehodnotil
300 ml tutti frutti
1 221 Kč
Momentálně nedostupné
1 221 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Zinzino BalanceOil 300 ml


Velmi kvalitní směs rybího oleje speciálně upravená a vhodná pro děti, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA. Doplněno o vybraný extra panenský olivový olej s vysokým obsahem polyfenolů. Suplementace BalanceOil udržuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA a správný poměr mastných kyselin Omega-6:3 v těle. Přispívá k normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

✅ směs kvalitního rybího oleje
✅ bohatý na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA
✅ přispívá k příznivému vývoji dětí
✅ přispívá k normálnímu vývoji mozku
✅ efektivně zvyšuje hladinu EPA a DHA v těle
✅ napomáhá k vyvážení optimálního poměru Omega-6/Omega-3
✅ přispívá ke správnému fungování imunitního systému 
✅ podporuje normální vývoj zraku
✅ díky obsahu vitamínu D3 přispívá ke správnému vývoji a růstu kostí
 

Funkce mozku
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro normální činnost mozku. DHA přispívá k normálnímu vývinu mozku plodu a kojenců. Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou důležité nejen pro nás, ale i pro příští generace.
FUNKCE SRDCE
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro zdraví srdce; přispívají k jeho normální činnosti.
IMUNITNÍ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D, který má zásadní vliv na imunitní systém a přispívá k jeho normální funkci.

RYBÍ OLEJ
Používáme islandské rybí oleje od společnosti LYSI, které jsou primárně získávány z malých krátkověkých pelagických ryb, jako jsou např.sardinky, ančovičky a makrely, avšak neexistuje žádný požadavek na specifický druh ryb. Rozhodujícím faktorem je profil mastných kyselin, který do 120 dnů účinně optimalizuje rovnováhu mastných kyseliny Omega-6/3 v těle. Náš rybí olej pochází z celých nezpracovaných ryb. Olej prochází procesem rafinace, která jej zbavuje nežádoucích látek ze znečištěného životního prostředí. Rybí oleje používané v produktech Balance splňují přísnou specifikaci pro mastné kyseliny EPA a DHA a jsou certifikovány na nepřítomnost těžkých kovů a jiných toxinů. LYSI, výrobce BalanceOil, splňuje všechny předpisy pro výrobu a řídí se zásadami SVP (správné výrobní praxe) pro potraviny a farmaceutické produkty.
OLIVOVÝ OLEJ
BalanceOil obsahuje speciální extra panenský olivový olej lisovaný za studena, který byl vybrán pro vysoký obsah polyfenolů (více než 350mg/kg)5. Polyfenoly jsou silné antioxidanty s mnoha blahodárnými účinky. Chrání BalanceOil nejen v láhvi, ale především ve vašem těle. Naše výrobky neobsahují GMO (tj. geneticky modifikované organismy).
VITAMIN D3
BalanceOil obsahuje vitamin D3 (cholekalciferol). Používáme přírodní vitamin D3 (cholekalciferol) vyrobený z lanolinu. Lanolin je tuk, který přirozeně existuje v ovčí vlně. Vitamin D se vyrábí z lanolinu rozpuštěním prekurzoru na vitamin D. Poté se chemicky upraví a aktivuje působením ultrafialového (UV) záření. Chemický proces je srovnatelný s procesem, který probíhá v lidskékůži a vyrábí vitamin D.

Doporučené dávkování: U dětí ve věku 2-10 let (nebo do 40 kg) užívejte 1x denně 0,20 ml na 1 kilogram tělesné hmotnosti.

Balení: 300 ml

Dávka: 0,20 ml/1 kg tělesné hmotnosti v kg

Počet dávek v balení: záleží na kg hmotnosti

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neotevřené láhve skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené láhve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotě nižší než 4 °C se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě zákal zmizí.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Obsah účinných látek
5 ml
Rybí olej
2761 mg
omega-3 mastné kyseliny
1033 mg
- z toho C20:5 (EPA)
535 mg
- z toho C22:6 (DHA)
285 mg
Olivový olej
1705 mg
- z toho kyselina olejová (omega-9)
1279 mg
- z toho polyfenoly
1,5 mg
Vitamin D3
8,3 μg (167 %*)
* RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Rybí oleje (ze sardelí, makrel, sardinek), extra panenský olivový olej, extrakt s vysokým obsahem tokoferolů (antioxidanty), příchuť Tutti Frutti, vitamin D3 (cholekalciferol).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz