Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -20%
  • Katalogové číslo: 007343

MuscleMeds Carnivor Beef Aminos 300 tablet

MuscleMeds Carnivor Beef Aminos 300 tablet - 100% Beef Aminos je směsí aminokyselin z kvalitního hovězího masa s vysokým obsahem proteinového izolátu, koncentrovaného hovězího albuminu a extraktu z argentinských hovězích jater.

sekce
Hovězí aminokyseliny
Výrobce:
MuscleMeds
balení
300 tablet

699 Kč (sleva 20%)

559 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyprodáno

více o produktu

Carnivor Beef Aminos 300 tablet výrobce MuscleMeds

Hovězí maso je jednou nejoblíbenějších potravin pro kultiristy na celém světě, obsahuje všechny aminokyseliny potřebné pro svalový anabolismu (růst) a regeneraci. S novými aminokyselin MuscleMeds Carnivor Beef Aminos nyní můžete využít potenciálu hovězího masa v koncentrované a pohodlné formě tablet, bez jakékoli újmy, jako jsou následky z příjmu vysokého obsahu tukua cholesterolu.

100% Beef Aminos je směsí aminokyselin z kvalitního hovězího masa s vysokým obsahem proteinového izolátu, koncentrovaného hovězího albuminu a extraktu z argentinských hovězích jater.

Každá ultra koncentrovaná tableta poskytuje kompletní spektrum esenciálních aminokyselin včetně vysoké úrovně aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) a bioaktivních růstových faktorů. Přídavek kreatinu pomáhá k nárůstu svalové hmoty a síly, zatímco přidané Keto kyseliny s rozvětveným řetězcem (BCKAs) pomohou Vašemu tělu recyklovat koncentrované aminokyseliny pro efektivnější zadržování dusíku. MuscleMeds Carnivor Beef Aminos Vám umožní využít k budování svalů, společně s vyšší koncentrací aminokyselin, kreatinu a růstových faktorů, sílu hovězího masa bez tuku či cholesterolu.

Navíc Carnivor Beef Aminos neobsahují laktozu.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 3 tablety 2xdenně na doplnění příjmu aminokyselin pro podporu budování svalů a regenerace

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám