Můj účet
Přihlášení
Menu

BrainMax Pure Organic Yerba Maté Energy 500 g

Hodnotili již 2 zákazníci

BrainMax Pure Organic Yerba Maté Energy 500 g

Hodnotili již 2 zákazníci
229 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Brainmax Pure Organic Yerba Maté Energy 500 g
 

Směs kvalitní brazilské yerby obohacena o plody guarany, slunečnice a goji je výbornou volbou pro kohokoli, kdo potřebuje pořádně nakopnout. Guarana je populární jihoamerická rostlina, která se používá jako přírodní stimulant. I přes obrovskou dávku energie vyniká tato kombinace jemnou vůní a osvěžující mírně kyselou chutí. Pro tuto směs yerby byly použity pouze lístky organické brazilské yerby, takže se nemusíte bát ucpávání bombilly nebo nepříjemné nahořklé chuti. Ať už s yerbou začínáte nebo jste pokročilý uživatel, Energy yerba by neměla chybět ve vašem arsenálu.

Proč pít Energy Yerbu Maté:

 • speciální složení pro podporu energie na celý den
 • silné antioxidační účinky
 • zdroj vitamínů a minerálů
 • pomáhá při spalování tuku

Má sílu kávy a zdravotní přínosy jako čaj
Yerba Maté je nápoj mající skoro až magické vlastnosti: Zlepšuje řadu zdravotních markerů obdobně jako některé léky, spaluje tuk jako některé zakázané látky a navyšuje fyzickou a psychickou výkonnost a přivádí euforii a dobrou náladu jako některé drogy. A to vše bez negativních následků, vzniku závislostí či abstinenčního syndromu. 

Yerbu řadíme mezi tzv. superlátky. V samotné Paraguayi či Brazílii, kde Yerba roste, ji pravidelně denně pije až 95% obyvatelstva.

Vhodná pro sportovce, studenty, podnikatele, a tvrdě pracující jedince
Energy Yerba Maté spolu s plody slunečnice, guarany a goji působí jako silný stimulant a je vhodná pro všechny, kteří potřebují maximální výkon po celý den. Doporučujeme zejména sportovcům a jedincům, kteří potřebují doplnit energii během dne. Látky obsažené v Yerbě maté jsou vynikající zdroj energie, které zároveň zlepšují koncentraci. Obsahuje kofein, ale také další alkaloidy jako theobromin a theofylin.

Zdroj vitamínů
Mezi zdravotní benefity Yerby patří bezpochyby obsah vitamínů, hlavně vitamín A, C, E a vitamíny skupiny B. Dále zde najdeme minerály vápník, železo, mangan, fosfor, zinek nebo sodík. 

Antioxidační vlastnosti
Yerba maté je významný antioxidant. Obsahuje totiž polyfenoly quercetin a kyselinu chlorogenovou, které snižují oxidační stres a pomáhají předcházet autoimunitním poruchám.

Yerba vs. Káva
Příval energie ze startu je velmi podobný tomu, který každý z nás zná díky kávě. Ale potom? Nenastává nic, žádný propad jako u kávy. Efekt je daleko delší, konzistentnější a plynulejší. Navíc je spojen s zlepšenou náladou a posílením pocitu vnitřní rovnováhy a soustředěnosti. S Yerbou se jde pohodlně učit bez pocitu roztěkanosti a nervozity, mysl je rozjasněná, myšlenkové toky ucelené a je možno se dostat do flow stavu, který by se dal popsat právě jako okamžik naprosto soustředěné motivace.

Klidně i 6 nálevů bez ztráty chuti a účinku
Yerbu je možné několikrát zalít bez výrazné ztráty účinků Yerby. Běžně na jednu dávku Yerby děláme až 6 nových nálevů. Není tedy nutné pro každou další kalabasu dávat "novou Yerbu".

Příprava Yerby je jednoduchý čtyřkrokový rituál
K tradiční přípravě yerby maté budete potřebovat kalabasu a bombillu, kterou můžete zakoupit na BrainMarketu. Pokud nemáte varnou konvici, na které se dá nastavit teplota, pak si klidně pořiďte i teploměr.

 1. Pokud jste začátečník, bohatě postačí, když dáte do kalabasy 2-3 polévkové lžíce. Heroická dávka pro zkušené uživatele je 4-5 polévkových lžic (nutno se k ní propracovat a pouze pro některé genotypy). Každý milovník Yerby si najde své optimum. Pokud se cítíte nervózní, nebo úzkostně tak doporučujeme dávku snížit. Také doporučujeme začít s nižšími dávkami, pokud pijete Yerbu na prázdný žaludek. 
 2. Nalejte do kalabasy trochu vody tak, aby se smočily lístky yerby. Mezitím postavte vodu na 70 až 80 stupňů.
 3. Jakmile je voda připravena a lístky yerby v kalabase smočeny, zalijte konvicí yerbu v kalabase až po okraj.
 4. Nechte 3 minuty louhovat a poté můžete přes bombillu popíjet klidně celý den. Zalít yerbu můžete opakovaně.

Balení: 500 g

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Minimální trvanlivost: viz obal

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Složení: 90,1% lístky yerby mate, slunečnice, plody guarany, plody goji, přírodní aroma.

Původ: Brazílie 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotili již 2 zákazníci

 • 26. 12. 2022 v 14:17
  Stanislav Dvořák
  Výborný,
 • 11. 5. 2021 v 07:50
  Blaga Šimkovska
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz