Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -33%
  • Katalogové číslo: 150257

BSN Creatine DNA 216 g

BSN Creatine DNA 216 g - Kreatin monohydrát je nejosvědčenější forma jednoho z nejoblíbenějších suplementů pro zvýšení svalové síly.

sekce
Kreatin monohydrát
Výrobce:
BSN Nutrition
balení
216 g

374 Kč (sleva 33%)

249 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

BSN Creatine DNA 216 g výrobce BSN Nutrition

Kreatin monohydrát je nejúčinnější legální doplněk výživy pro nabírání svalové hmoty a síly, zlepšení regenerace.

Kreatin monohydrát je nejosvědčenější forma jednoho z nejoblíbenějších suplementů pro zvýšení svalové síly. Vysoce funkční a efektivně využitelný kreatin v práškové konzistenci vhodný pro sportovce usilující o nárůst svalové hmoty a síly

Creatine DNA je určen pro: sportovce, kteří usilují o zvýšení svalové síly

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Kreatin je přirozenou součástí lidského organismu, jedná se o látku, která podporuje uvolňování energie v buňkách, a která tak slouží jako jejich pohotový zdroj energie. Při dostatečném zásobení kreatinem může lidský sval podávat výrazně vyšší krátkodobý i dlouhodobý výkon. Ve sportech, jakými jsou např. kulturistika či silový trojboj našel kreatin oblibu díky znatelným výsledkům v oblasti zvyšování fyzické výkonnosti.

Kreatin monohydrát patří k nejosvědčenějším doplňkům sportovní výživy. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu – příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně.

Kreatin je přirozenou látkou, která se nachází v lidském těle, není návykový a toxický ani při větších dávkách. Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí.

Doporučené dávkování:

  • Tréninkové dny: základní denní dávka je 1 odměrka (3,6g) po tréninku.
  • Netréninkové dny: v netréninkové dny použijte 1 odměrku ráno.
  • Pravidelně dávkujte 4 týdny, pak zařaďte 4-6 týdnů pauzu.
  • Používejte vždy nejlépe v kombinaci se sacharidy (např. společně s gainerem, zajistíte tak lepší využitelnost a efektivnost).

Potravina určená pro zvláštní výživu. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojí ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

bsn-nutrition-dna-series

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám