Můj účet
Přihlášení
Menu

BSN NO-Xplode 2.0 645 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -23%

BSN NO-Xplode 2.0 645 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

NO-Xplode 2.0 645g výrobce BSN Nutrition

Vysoce účinný před tréninkový suplement na zvýšení energie a posílení výkonnosti, nová, evropská verze jednoho z nejoblíbenějších a nejprodávanějších výrobků ve své kategorii na světě.

Špičkový produkt NO-Xplode 2.0 je speciálně vyvinut pro Vaše svalstvo. Maximální napumpování, energie, intenzita tréninku, jakou jste ještě nezažili, to je NO-Xplode 2.0 - naprostá novinka od společnosti BSN. Účinky poznáte sami na sobě během neuvěřitelně krátké doby. Zažijte s NO-Xplode 2.0 novou dimenzi tréninků. Věřte, že nebudete zklamáni.

Pracujete-li na zvětšení objemu a síly či zlepšení rychlosti a výkonnosti, zasloužíte si účinný, komplexní předtréninkový suplement, který vás udrží v tempu a posune blíž k vašemu cíli. Vyzkoušejte legendu v nové síle - N.O.-XPLODE™ 2.0 vás vyzbrojí potenciálem k dosažení skutečného pokroku a překonání dosavadních maximálních výkonů. Formule byla upravena tak, aby umožnila ještě silnější a intenzivnější využití vlastností a účinků původní formule N.O.-XPLODE a poskytla a dodala ještě více energie, vytrvalosti, koncentrace, napumpování a výkonnosti. Jednoduše získáte více z toho, co na původním N.O.-XPLODE nejvíce oceňujete:

 • více energie a vytrvalosti - vylepšená formule Advanced Strenght pomůže prodloužit váš sportovní výkon, nabije vás energií a přinutí vaši mysl plně se koncentrovat na maximální využití vašeho fyzického potenciálu.
 • větší růst svalů - skvělý na podporu růstu svalů sám o sobě, ve spojení s doplňky na maximalizaci růstu svalů řady Mass Stack (Cellmass a Nitrix) pocítíte neuvěřitelně pozitivní výsledky.
 • větší síla a intenzita - několik unikátních patentovaných směsí ve spojení s vysoce efektivním systémem transportu živin, tato super účinná novinka na poli sportovní výživy vám pomůže překonat vaše dosavadní limity, které vám brání v dalšímu rozvoji a růstu
 • větší napumpování a výkonnost - klíčové složky N.O.-XPLODE™ 2.0 podporují tvorbu NO, zlepšují prokrvení tkáně a transport kyslíku, udržují rovnováhu elektrolytů, pomáhají docílit impozantního napumování a vaskularity svalů a zlepšení celkové sportovní výkonnosti

Informace výrobce:

NO-Xplode 2.0 je připraven splnit všechna Vaše očekávání. Ať už je Vaším cílem zvětšení objemu svalů, nebo získání větší síly, rychlosti a vytrvalosti, NO-Xplode 2.0 Vás den za dnem přibližuje blíže k cíli. Vyzkoušejte novou sílu NO-Xplode 2.0, špičky mezi všemi dostupnými NO doplňky. Maximální napumpování Vašich svalů, energie a síla - to všechno v sobě tento produkt ukrývá. Zažijte ten jedinečný pocit.

Účinky se projeví již během 5 - 15 minut po požití a jejich síla roste s každou následující minutou. U některých jedinců však mohou nastoupit o něco později (30 - 45 minut po požití), ale také zde platí, že jejich síla roste s přibývajícími minutami od vypití.

 • pro svalovou vytrvalost, sílu a odolnost vůči svalové únavě
 • pro růst svalů
 • pro duševní bdělost
 • NO rozšíří Vaše cévy a Vaše svaly tak získají maximální napumpování
 • lepší dodávka kyslíku do svalových tkání
 • podporuje spalování tuků

Doporučené dávkování:

 • užívejte 1 odměrku (21,5 g) NO-Xplode 2.0 rozmixovanou ve 100 - 150 ml vody
 • vyčkejte 30 minut na reakci Vašeho organismu
 • v případě dobré tolerance užijte druhou odměrku se 100 - 150 ml studené vody
 • dále užívejte 1 - 2 odměrky se 100 - 200 ml vody 30 - 45 minut před tréninkem
 • pro maximální účinek užijte třetí odměrku 3 hodiny po prvních dvou
 • neužívejte více jak 2 odměrky najednou a více jak 3 odměrky denně
 • v netréninkové dny rozmixujte 1 odměrku ve 100 - 150 ml vody a užívejte ráno nalačno

Dávka: 21,5g
Počet dávek v balení: 50

BSN_N.O.-Xplode_2.0-001

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Tabulka nutričních hodnot:

21,5 g
energetická hodnota 218 kJ/52 kcal
sacharidy 9 g
cukry 0 g
bílkoviny 4
vitamín B6 1 mg
kyselina folová 400 mcg
vitamín B12 1 mcg
vápník 75 mg
fosfor 110 mg
hořčík 60 mg
sodík 380 mg
NO-Xplode 2.0 Master Blend 6,4 g
Advanced Strength & Performance Matrix  

kreatin monohydrát  2g, beta-alanin (CarnoSyn®) 1g

 
Ener-Tropic Xplosion  

glukuronolakton 500mg, l-alanin 360mg, kofein 250mg, l-tyrosin 130mg, MCT (mastné kyseliny se středním řetězcem) 125mg, taurin 25mg

 
NO Meta-Fusion  

l-arginin 1,3g, l-ornitin HCl 130mg, l-histidin 25mg

 
Phospho-Electrolyte Composite  
di-fosforečnan vápenatý 300mg, di-fosforečnan draselný 100mg, di-fosforečnan sodný 100mg  
Glycerol Polymer Complex  
glycerofosfát draselný 25mg, glycerofosfát hořečnatý 25mg, glycerol stearát 25mg  

Složení: maltodextrin, regulátory kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná), kreatin monohydrát (9,3%), aminokyseliny (l-arginin (6%), beta-alanin (4,7%), l-alanin (1,67%), l-tyrosin (0,6%), l-ornitin chlorohydrát (0,6%), l-histidin (0,1%), příchuťe, kypřicí prášek (hydrogenuhličitan sodný - jedlá soda), minerály (di-fosforečnan vápenatý, citrát draselný, di-fosforečnan draselný, di-fosforečnan sodný, oxid hořečnatý, glycerofosfát hořečnatý, glycerofosfát draselný), barviva (červená řepa, kurkumin), glukuronolakton (2,3%), kofein (1,16%), extrakt z quillaje, tuky se středním řetězcem, sladidla (sukralóza, acesulfam K), taurin (0,1%), emulgátor (glycerol-stearát), vitamíny (kyselina listová, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin). 

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz