Můj účet
Přihlášení
Menu

Carne Labs Mega BCAA 2:1:1 Instant Fermented 400 g - višeň VÝPRODEJ

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -33%
  • Výprodej

Carne Labs Mega BCAA 2:1:1 Instant Fermented 400 g - višeň VÝPRODEJ

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Carne Mega BCAA 2:1:1 Instant 400 g výrobce Carne Labs


VÝPRODEJ Z DŮVODUKRÁTKÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI (DMT 25.4.2021)


Instatní BCAA v poměru 2:1:1, výráběné fermentační technologíí, splňují všechny podmínky i pro ty nejnáročnější klienty.

Mega BCAA Instant 2:1:1 obsahuje vysoce čisté větvené aminokyseliny. BCAA: L-isoleucin, L-leucin, L-valin, tyto tři důležité esenciální aminokyseliny jsou tělu vlastní látky. Vyrábějí se fermentačním procesem, který zajišťuje vysoký stupeň kvality jednotlivých aminokyselin.

BCAA - volné větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin se řadí mezi esenciální (nepostradatelné) aminokyseliny a jsou obsaženy přímo ve svalové tkáni, kde mohou být využity jako důležitý zdroj energie pro svalovou práci. Větvené aminokyseliny jsou obsaženy ve stravě, jsou tedy látkou naprosto přirozenou. Jsou základem bílkovin, které přispívají k udržení a nárůstu svalové hmoty.

Kromě vysoké kvality a čistoty jednotlivých aminokyselin je předností našeho produktu vynikající chuť. BCAA-L-izoleucin, L-leucin, L-valin tyto tři důležité aminokyseliny bezesporu fungují a jsou efektivním nutraceutikem s antikatabolickou aktivitou na svalovou hmotu. BCAA jsou opravdu cenné pro sportovce, neboť podporují i energetickou výbavu jednotlivce, zvyšují vytrvalost a napomáhají v hojení a regeneraci svalové tkáně. Leucin například snižuje hladinu krevního cukru a napomáhá ke zvýšení produkce růstového hormonu. Valin je důležitý k metabolizmu svalů a k udržení rovnováhy dusíkatých látek v těle.  Izoleucin nutný pro tvorbu hemoglobinu stabilizuje a „regeneruje cukry“ a energetickou zásobu.

Nejsou jen energetickým substrátem, ale především v kritických stavech chrání aktivní svalovou hmotu před rozpadem. Jejich působení ve svalu je možno považovat za anabolické. BCAA se plně využívají i v infůzní terapii při intenzivní péči u těžkých pacientů. Větvené aminokyseliny v jakékoliv formě používají snad všechna sportovní odvětví a lidé, kteří drží přísně redukční diety. Větvené aminokyseliny se i kombinují s L-alaninem, který má detoxikační schopnosti a působí jako energetický substrát. Ani dlouhodobé aplikování větvených aminokyselin nepřineslo nežádoucí účinky.

Doporučené dávkování:

  • 1/ 2 - 1 odměrku BCAA rozmíchat ve 250 – 300 ml(1/2 odměrky), 500-600ml (1 odměrka) vody a užít ráno před jídlem a ½-1 odměrku 30-40 minut po odpoledním tréninku.
  • ( na etiketě výrobku je nevhodné,ředění,nápoj by byl hodně sladký omlouváme se)
  • Nebo ½ - 1 odměrku BCAA rozmíchat ve 250-300ml vody(1/2 odměrky) 500-600ml (1 odměrka) a užít 30-40 minut po odpoledním tréninku a ½-1 odměrku večer před jídlem.
  • V době volna 1/ 2 - odměrky BCAA rozmíchat ve 250 – 300 ml vody a užít ráno, v poledne a večer před jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy, potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

carne labs

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Nutriční hodnoty a složení: 1 odměrka = 6,3g - 6,5g

Tabulka nutričních hodnot:  pomeranč višeň citron
L-leucin 39,86 g 38,42 g 39,60 g
L-isoleucin 19,93 g 19,21 g 19,50 g
L-valin 19,93 g 19,21 g 19,50 g
   
Nutriční hodnoty v jedné dávce v dávce (1 odměrka 6,5 g příchuť višeň)
L-Leucin 2,6 g
L-Izoleucin 1,3 g
L-Valin 1,3 g

Složení:

Pomeranč -L-leucin, L-isoleucin, L-valin, kyselina citronová, aroma, sukralóza, acesulfam K (sladidla), beta karoten (barvivo), sójový lecitin

Višeň -L-leucin, L-isoleucin, L-valin, kyselina citronová, aroma, sukralóza, acesulfam K (sladidla), extrakt z červené řepy (přírodní barvivo), sójový lecitin

Citron -L-leucin, L-isoleucin, L-valin, kyselina citronová, aroma, sukralóza, acesulfam K (sladidla), beta karoten (barvivo), sójový lecitin

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce,před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku,nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz