Můj účet
Přihlášení
Menu

Controlled Labs GlycerGrow 2 234 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Controlled Labs GlycerGrow 2 234 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
599 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Controlled Labs GlycerGrow 2 234 g, doplněk stravy


GlycerGrow 2™ je jednoduchý a účinný buněčný volumizér. GlycerGrow 2™ kombinuje patentovanou a synergickou směs vysoce kvalitních ingrediencí, které podporují zvětšení objemu buněk, napomáhají osmotickým účinkům kreatinu a posilují přirozené anabolické reakce posilování.* V kombinaci s vysokoproteinovou dietou a solidním tréninkovým protokolem pomáhá tento produkt se zvýšením síly, objemu a vaskularity.

Během přípravy na kulturistickou soutěž lze GlycerGrow 2™ použít ke zlepšení prokrvení a také k udržení intenzity tréninku a rovnováhy elektrolytů, což může pomoci dosáhnout tvrdosti, plnosti a hustoty svalů potřebnému k vítězství. Během vytrvalostního tréninku může GlycerGrow 2™ pomoci zlepšit hydrataci a výdrž. Během silového tréninku může GlycerGrow 2™ zlepšit výbušnost, regeneraci a kondici, což pomáhá vyhnout se příznakům přetrénování.

GlycerGrow 2™ využívá nejnovější formu glycerolu, která obsahuje alespoň 65% koncentraci glycerolu ve srovnání se starší formou glycerolu zvanou glycerolmonostearát, která měla mnohem nižší koncentraci. To znamená, že získáte mnohem více glycerolu na gram GlycerGrow 2™, který přijmete, než měla původní verze. Protože je nyní nižší dávkování, je nižší i balení a cena.

Užívání glycerolu v doplňkové formě může podporovat hydrataci a vstřebávání jiných doplňků, které se s ním užívají. Konečným výsledkem je rychlejší dodání živin v době a tam, kde je nejvíce potřebujete, a prodloužený „efekt napumpování“ během vašeho tréninku.

✅ dodá elektrolyty/ intrabuněčná výživa
✅ buněčný volumizér
✅ vaskularita
✅ intenzita
✅ efekt napumpování
✅ regenerace

DávkováníPrvní zaváděcí dávka: Rozmíchejte 1/2 odměrky se 100 ml studené vody 30 minut před tréninkem, abyste vyhodnotili svou individuální toleranci. Pokud nastane jakékoli neobvyklá reakce, přestaňte s užíváním a poraďte se s lékařem.

Další běžná dávka: Vezměte 1 odměrku 30 minut před tréninkem.

Balení: 234 g

Dávka: 1 odměrka

Počet dávek v balení: 60

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  
*Tyto výroky nebyly potvrzeny organizací the Food and Drug Administration. Tento výrobek není určen k diagnostice, léčbě či prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty/Složení 1 dávka = 1 odměrka 3,9 g %RVH*
Energetická hodnota 5 kcal  
Sacharidy 1 g 1%
Sodík (z chloridu sodného) 163 mg 7%
Draslík (z glukonátu draselného) 70 mg 2%
Hydratační komplex    
- glycerol prášek (65 %) (jako HydroMax®) 1500 mg **
- taurin 1500 mg **
*RVH = Referenční výživová hodnota
**Není stanoveno.

Další složky: oxid křemičitý

Vyrobeno v továrně zpracovávající produkty obsahující mléko, vejce, pšenici, sóju, mořské plody, rybí olej, ořechy a arašídy.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz