Můj účet
Přihlášení
Menu

Czech Virus Beast Virus V2.0 16,7 g

Hodnotilo již 20 zákazníků

Czech Virus Beast Virus V2.0 16,7 g

Hodnotilo již 20 zákazníků
16,7 g Pink Grapefruit
35 Kč
Momentálně nedostupné
35 Kč
16,7 g mandarinka
35 Kč
Momentálně nedostupné
35 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Czech Virus Beast Virus V2.0 16,7 g​, doplněk stravy


Původní verze Beastu nastolila 5 let zpátky pravidla a trend, jakým by se moderní preworkout měl ubírat. Nová verze si dává za cíl poskytnout ultimátní produkt, který pomůže ve všech potřebných aspektech: síla a výbušnost, ledově klidné soustředění, dalé extrémně prokrví svalstvo a oddálí únavu na nejvyšší možnou dobu.

Jedná se tedy o ALL-IN-ONE produkt, ale pozor - bez zbytečného kreatinu, BCAA nebo cukru. Nemáme nic proti kreatinu a BCAA jako takovým, ale pokud máte v dávce své předtréninkovky 5-6 g BCAA (naprosto základní množství), jak můžete dávkovat 10 g bez toho, abyste neužívali nadbytečné množství ostatních látek? Velmi těžko - a jste tím zbytečně omezeni.

Beast Virus V2.0 v bodech:
L-Citrulin-malát - Citrulin se v těle přeměňuje na Arginin a dalé na oxid dusnatý (NO). Podle výzkumu dokáže citrulin navýšit hladinu Argininu a NO v těle lépe než samotný arginin. Arginin se v těle ještě dále rozkládá, zatímco Citrulin už je připraven k absorbci a použití. Citrulin Malát ověřeně zlepšuje energie, podle průzkumu zlepšuje ATP o 35 %.

Beta-Alanin - zlepšuje sílu, výbušnost, výdrž a zotavení. Dokonce podle některých studií pomáhá se snížením tuků a nárustem svalů.

Taurin - zlepšuje výdrž a svalovou sílu. Dokáže také zvýšit produkci oxidu dusnatého (NO). Cvičením se zásoby taurinu vyčerpávají, čímž přímo působí na snížení síly a výdrže, proto je vhodné brát taurin před každým tréninkem..

Betain HCL - zlepšuje trávení a využívání živin organismem tím, že zvyšuje množství žaludeční kyseliny (kyselina chlorovodíková), která zajišťuje štěpení bílkovin na aminokyseliny. Je výborný v kombinaci s červenou řepou, zvyšuje hladinu cholinu a metabolismus cysteinu. To podporuje buněčnou hydrataci (lepší svalová pumpa).

Inosin - zlepšuje přenos kyslíku v těle a umožňuje déle trénovat na tzv. kyslíkový dluh. Je prekurzorem ATP - zvyšuje hladinu energie.

Cholin Bitartrát - hraje důležitou roli v mozkové, nervové a svalové funkci. Zvyšuje fungování mozku, zlepšuje náladu, vylepšuje reakční dobu a pomáhá se soustředěním. Působí synergicky s kofeinem a L-Tyrosinem, přináší čistou psychickou stimulaci a zabraňuje poklesu výdrže.

L-Tyrosin - zvyšuje ostražitost, soustředění, náladu a energii při intenzivním cvičení, nejlépe v kombinaci s kofeinem.

Nitráty z červené řepy - V červené řepě (a jiné zelené listové zelenině) se nachazí anorganický dusičnan (NO3-), který se u lidí po požití přemění na dusitan (NO2-) a cirkuluje v krvi. V případě omezeného množství kyslíku potom NO2- tělo přemění na oxid dusnatý (NO) - molekulu, která hraje důležitou roli v cévním systému.

Kofein - dokáže zlepšit sílu, výdrž a oddaluje únavu během cvičení. Kofein také podporuje produkci oxidu dusnatého (NO). Výborně se doplňuje se Synefrinem a L-Tyrosinem.

Vitis Vinifera - Extrakt z hroznového semínka (95% proanthocyanidinů) je bioflavanoid s antioxidačními vlastnostmi, zvyšuje cirkulaci a tím zlepšuje dodávky živin do svalů. Dle některých studií zvyšuje průtok krve.

Extrakt z kůry hořkého pomeranče - (10 mg synefrinu) okamžitě navyšuje využívatelnou energii a stimuluje organismus. Působí termogenně a synergicky s kofeinem.

DMAE - může dle zahraničních studií zlepšovat náladu, psychickou energii, pamět i kvalitu spánku.

Extrakt z černého pepře -  (95 % piperinu) zlepšuje absorbci ostatních látek o 30 až 2000 %.
 

Doporučené dávkování:  Smíchejte jednu dávku (16,7 g) s 250-300 ml vody a užijte 15 minut před výkonem. Před požitím řádně promíchejte v šejkru.

Balení: 1 dávka 16,7 g

Minimílní trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly. S vysokým obsahem kofeinu (1200 mg/100 g, 200 mg/16,7 g) - není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, lepku, oxidu siřičitého, sóji, vajec, oříšků, ryb a korýšů.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Účinná látka ve 100 g / v dávce
Citrulin-malát 2:1 35,94 g / 6 g
Beta-alanin 17,97 g / 3 g
Taurin 10,81 g / 1,9 g
Betain HCL 8,99 g / 1,8 g
Inosin 5,99 g / 1 g
Cholin bitartrát 4,49 g / 0,75 g
L-Tyrosin 3,89 g / 0,65 g
Nitráty z červené řepy* 3 g / 0,5 g
Kofein 1,2 g / 0,2 g
Vitis finifera** 1,2 g / 0,2 g
Synefrin*** 0,08 g / 0,01 g
DMAE**** 0,12 g / 0,02 g
Piperin (černý pepř)***** 0,03 g / 0,005 g

*Standardizováno na 10 % nitrátů
**Extrakt ze semen vinné révy (95 % proanthocyanidinů)
***Hořký pomeranč, 10 mg synefrinu v 1 dávce
****DMAE bitartrát, 20 mg DMAE v 1 dávce
*****Standardizovaný extrakt 95% piperinu

Další látky ve složení pro příchuť kyselé jablko a malina: steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu), sukralóza (sladidlo), stearan hořečnatý (rostlinný původ - protispékavá látka), aroma (jablko, malina), šťáva z červené řepy (barvivo), oxid křemičitý (součástí Taurinu), kyselina citrónová (regulátor kyselosti)

Další látky ve složení pro příchuť mandarinka: steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu), sukralóza (sladidlo), stearan hořečnatý (rostlinný původ - protispékavá látka), aroma (mandarinka), beta-karoten (barvivo), oxid křemičitý (součástí Taurinu)

Další látky ve složení pro příchuť růžový grep: steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu), sukralóza (sladidlo), stearan hořečnatý (rostlinný původ - protispékavá látka), aroma (mandarinka), oxid křemičitý (součástí Taurinu)
Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotilo již 20 zákazníků

 • 16. 6. 2023 v 18:05
  Michaela Štěpánková
 • 16. 6. 2023 v 18:05
  Michaela Štěpánková
 • 27. 2. 2023 v 21:30
  Tomáš Bouda
  Skvělá chuť, ucinkuje trosku dýl než po 15 minutách. Slozeni vyvážený, parada
 • 17. 12. 2022 v 06:15
  Veronika Moravčíková
 • 14. 9. 2022 v 23:02
  Martin Wiesner
 • 16. 7. 2022 v 22:20
  Zzz
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz