Můj účet
Přihlášení
Menu

Dorian Yates Nox Pump NEW 30 sáčků

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -15%

Dorian Yates Nox Pump NEW 30 sáčků

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč nad 1500 Kč ZDARMA.

Dorian Yates Nox Pump NEW 30 sáčků po 18g

doplněk stravy určený pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat svou psychickou, kardiovaskulární a svalovou výkonnost během tréninku.

Dorian Yates je bývalý 6-násobný Mr. Olympia, uznávaný na celém světě pro jeho znalosti o výcviku a výživě. Dorian je autentická, nekompromisní osobnost, a jeho filozofie navždy změnila svět kulturistiky.

NOXPump byl vyvinut na jeho vědecké komisi doktorandů, výživových a technických poradců. On dohlížel na celý proces, aby se zajistilo, že stimuluje ve Vás větší energii, motivaci, sílu, sílu, vytrvalost a svalové pumpy při tréninku, než by jinak bylo možné. NOXPump je nejmocnější předtréninkový vzorec, který se někdy zkusit.

NOXPump byl nakonfigurován s pečlivě testované sloučeniny, jako geranamine, hordenine, N-acetyl-tyrosinu a řízeného uvolňování kofeinu na podporu rychlého a trvalého růstu v oblasti nárůstu energie, motivace a agrese bez potréninkových "pádů".Glukono delta-lakton a BCAA zvyšují glukózu v celém těle a hladinu aminokyselin dusíku. Teobromin a analog argininu, citrulin a karnitin podporují oxid dusnatý (NO X), vazodilataci, průtok krve, dostupnost kyslíku, testosteron (androgen), akce a ATP resyntézy. Také chrání svalové a nervové tkáně před poškozením a jinak maximalizují svalový anabolický potenciál při tréninku.

Doporučené dávkování:

  • Rozpusťte obsah 1 balíčeku NoxPump ™ důkladně ve vodě, konzumujte 30 minut před tréninkem
  • Nepřekračujte doporučené dávkování 1 balení denně
  • Po 8 týdnech používání se doporučuje minimálně na 2 týdny vysadit užívání.
  • Přerušit užívaní nejméně 2 týdny před operací nebo pokud si všimnete zrychleného srdečního tepu, závratě, silné bolesti hlavy nebo dušnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Doporučené dávkování: 1 balení (18 g)
Počet dávek v balení: 30

Kalorie - 80
Kalorie z tuku - 0

Nutriční hodnoty v jedné dávce:
Celkem tuk - 0 g
Nasycené tuky - 0 g
+ Trans-tuků - 0g
Cholesterol - 0mg
Sodík - 120 mg
Draslík - 85mg
Celkem karbohydráty - 10 g
Vláknina - 0 g
Cukry - 5G
Bílkoviny - 0g
Vitamin A
Vitamin C
Vápník
Hořčík

NOXPUMP™ Pre-Training Formula - 4.4g:  
L-Arginine Alpha-Ketoglutarate, Citrulline Malate, Chloline, Traurine, Glycocarn (Glycine Propionyl-L-Carnatine HCL, USP)

Pro-Energy Matrix - 4.4g:  
Fructose (Low Glycemic Index Sugar), Guarana Extract, Glucuronolactone, Cocoa Bean Extract Blend [Chocamine®]Caffeine, Geranium Root Extract, Crioceras Longiflorus Extract (Vinpocetine)

Ostatní látky:
Fructose, Lime Crystals, L-Arginine Alpha-Ketoglutarate, Malic Acid, Natural And Artificial Flavors, Guarana Seed Extract, Potassium Monophosphate, Choline, Glucuronolactone, Taurine, Citrulline Malate, Cocoa Bean Extract Blend [Chocamine], Caffeine, GlycoCarm, Citric Acid, N-Acetyl Tyrosine, Natural Flavoring, Beta Carotene, Acesulfame Potassium (Artificial Sweetener), Geranium Root Extract, Vinpocetine, Sucralose

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz