Můj účet
Přihlášení
Menu

Dorian Yates Nox Pump NEW 30 sáčků

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -15%

Dorian Yates Nox Pump NEW 30 sáčků

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Dorian Yates Nox Pump NEW 30 sáčků po 18g

doplněk stravy určený pro sportovce, kteří chtějí maximalizovat svou psychickou, kardiovaskulární a svalovou výkonnost během tréninku.

Dorian Yates je bývalý 6-násobný Mr. Olympia, uznávaný na celém světě pro jeho znalosti o výcviku a výživě. Dorian je autentická, nekompromisní osobnost, a jeho filozofie navždy změnila svět kulturistiky.

NOXPump byl vyvinut na jeho vědecké komisi doktorandů, výživových a technických poradců. On dohlížel na celý proces, aby se zajistilo, že stimuluje ve Vás větší energii, motivaci, sílu, sílu, vytrvalost a svalové pumpy při tréninku, než by jinak bylo možné. NOXPump je nejmocnější předtréninkový vzorec, který se někdy zkusit.

NOXPump byl nakonfigurován s pečlivě testované sloučeniny, jako geranamine, hordenine, N-acetyl-tyrosinu a řízeného uvolňování kofeinu na podporu rychlého a trvalého růstu v oblasti nárůstu energie, motivace a agrese bez potréninkových "pádů".Glukono delta-lakton a BCAA zvyšují glukózu v celém těle a hladinu aminokyselin dusíku. Teobromin a analog argininu, citrulin a karnitin podporují oxid dusnatý (NO X), vazodilataci, průtok krve, dostupnost kyslíku, testosteron (androgen), akce a ATP resyntézy. Také chrání svalové a nervové tkáně před poškozením a jinak maximalizují svalový anabolický potenciál při tréninku.

Doporučené dávkování:

  • Rozpusťte obsah 1 balíčeku NoxPump ™ důkladně ve vodě, konzumujte 30 minut před tréninkem
  • Nepřekračujte doporučené dávkování 1 balení denně
  • Po 8 týdnech používání se doporučuje minimálně na 2 týdny vysadit užívání.
  • Přerušit užívaní nejméně 2 týdny před operací nebo pokud si všimnete zrychleného srdečního tepu, závratě, silné bolesti hlavy nebo dušnosti. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Doporučené dávkování: 1 balení (18 g)
Počet dávek v balení: 30

Kalorie - 80
Kalorie z tuku - 0

Nutriční hodnoty v jedné dávce:
Celkem tuk - 0 g
Nasycené tuky - 0 g
+ Trans-tuků - 0g
Cholesterol - 0mg
Sodík - 120 mg
Draslík - 85mg
Celkem karbohydráty - 10 g
Vláknina - 0 g
Cukry - 5G
Bílkoviny - 0g
Vitamin A
Vitamin C
Vápník
Hořčík

NOXPUMP™ Pre-Training Formula - 4.4g:  
L-Arginine Alpha-Ketoglutarate, Citrulline Malate, Chloline, Traurine, Glycocarn (Glycine Propionyl-L-Carnatine HCL, USP)

Pro-Energy Matrix - 4.4g:  
Fructose (Low Glycemic Index Sugar), Guarana Extract, Glucuronolactone, Cocoa Bean Extract Blend [Chocamine®]Caffeine, Geranium Root Extract, Crioceras Longiflorus Extract (Vinpocetine)

Ostatní látky:
Fructose, Lime Crystals, L-Arginine Alpha-Ketoglutarate, Malic Acid, Natural And Artificial Flavors, Guarana Seed Extract, Potassium Monophosphate, Choline, Glucuronolactone, Taurine, Citrulline Malate, Cocoa Bean Extract Blend [Chocamine], Caffeine, GlycoCarm, Citric Acid, N-Acetyl Tyrosine, Natural Flavoring, Beta Carotene, Acesulfame Potassium (Artificial Sweetener), Geranium Root Extract, Vinpocetine, Sucralose

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz