Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -20%
 • Katalogové číslo: 552
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Extrifit Creatine Ethyl Ester 250 kapslí

Extrifit Creatine Ethyl Ester 250 kapslí - je jedním z nejlepších doplňků současnosti pro svalový objem a sílu. 1 kapsle = 500 mg 100 % kreatin ethyl esteru - vynikající absorbovatelnost a uvolňování biolátek

sekce
Creatine Ethyl Ester
Výrobce:
Extrifit
balení
250 kapslí

575 Kč (sleva 20%)

460 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Crea Ethyl Ester 250 kapslí výrobce Extrifit

Kreatin patří k nejúčinnějším legálním doplňkům výživy pro sportovce určeným pro nabírání svalové hmoty a nárůst síly. To se ukázalo i při tvorbě nové legislativy EU, kdy NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin, což zahrnuje i popis účinků kreatinu. To znamená, že EU tyto účinky považuje za vědecky prokázané. Dle textu tohoto nařízení je tedy prokázáno, že, jak je přesně uvedeno, kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru, a že tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Informace výrobce:

Vliv kreatinu na silový výkon má zásadní význam pro proces nabírání svalové hmoty, protože čím vyšší silový výkon v tréninku podáte, tím větší úrovně adaptačních procesů ve svalu, a tedy i svalového růstu dosáhnete.

A to vše s tím, že kreatin je přirozená látka, která se nachází v lidském těle, není návyková ani toxická i při větších dávkách! Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí v podobě kreatininu.

V suplementech určených pro sportovce můžete najít kreatin v několika formách. Jednou z moderních forem kreatinu je kreatin ethyl ester – CEE. Chcete-li tedy dosáhnout vyšších silových výkonů při tréninku, je pro Vás Creatine Ethyl Ester tou správnou volbou!

CEE obsahuje kreatinový ethyl ester HCl. Estery jsou organické sloučeniny, které vznikají v procesu esterifikace – což je reakce kyseliny karboxylové s alkoholy. Zdůrazněním pozitivních vlastností a eliminací negativních stránek kreatin monohydrátu vzniká kreatin ethyl ester HCl. Vědecké studie potvrdily jeho vysokou účinnost s minimálními vedlejšími účinky! Pro náročné sportovce, kterým jde o co nejvyšší výkon a co nejvyšší nárůst svalové hmoty je určen přesně tento výrobek, vyzkoušejte a uvidíte!

Doporučené dávkování:

 • doporučená dávka v tréninkový den je 3 – 6 kapslí Crea Ethyl Esteru 30 – 60 minut před zátěží
 • v den tréninkového volna užívejte 3 – 6 kapslí před spánkem
 • dávku zapijte dostatečným množstvím vody

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

extrifit-novy-fitness007

Dotaz

 • Fitness007.cz dne 25. 9. 2014 v 15:50 napsal: Reagovat

  [quote name="Marian Hudák"]dobrý den potřebuji pomoc z vybraním creatinu
  cvičím už 4 měsíce a pravidelně jím 6 krát denne a používam aminokyseliny a protein
  pravidelně cvičím intenzívně, mám 60 kg potřebuji poradit akí creatin bys te mi doporučily nebo aký suplement vždy když cvičím tak sem napumpovaný ale jak se ráno zbudím tak to vypadá jak bych činku vůbec nedržel
  předem dekuju za odpověď .[/quote]

  Dobrý den,

  základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto Vám doporučuji především kvalitní proteinový přípravek, vzhledem ale k vaší nízké hmotnosti budete [b]pravděpodobně patřit mezi tkz. hardgainery( jedince, kteří mají problém nabrat hmotu), v tom případě bych vám doporučil kvalitní gainer[/b], např. Extrifit Go Pro 30 3000g doza, [b]udělá vám daleko lepší službu než kreatin[/b], který je pro vás zatím spíše zbytečný.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz Fitness007.cz dne 10. 9. 2013 v 07:26 napsal: Reagovat

  [quote name="Kamil.v"]Dobrý den. chci se zeptat, jestli je mozne brat 2 kapsle pred posilovanim a 2 po posilovani, jestli se ten ucinek nejak meni. dekuji[/quote]

  Dobrý den,

  určitě, v den tréninku dávkování před tréninkem a po tréninku je ideální, jde o udržení hladinu kreatinu v těle, užívání v době kolem tréninku je nejefektivnější,ve dnech volna bych dávkoval ráno a večer. Kreatin používejte nejlépe vždy v kombinaci se sacharidy, zabezpečíte tak vyšší vstřebatelnost a využitelnost, např. společně s gainerem

  Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám