Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness007 PWO Jirka Vacek 480 g - jahodový sorbet VÝPRODEJ (POŠK.OBAL)

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -13%
 • TOP 30 produktů
 • Výprodej

Fitness007 PWO Jirka Vacek 480 g - jahodový sorbet VÝPRODEJ (POŠK.OBAL)

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Jirka Vacek PWO 480 g, doplněk stravy


VÝPRODEJ Z DŮVODU POŠKOZENÉHO OBALU. OBSAH UVNITŘ BALENÍ JE V POŘÁDKU.


PWO není jen “nakopávač”. 

PWO od Jirky Vacka je suplement, který kombinuje více suplementů dohromady: Pumpu, spalovač, adaptogen, energii a koncentraci.

PWO je komplexní před tréninkový doplněk stravy, který zajistí nejen účinné látky pro efektivní výkon, ale i jejich dostatečné množství. 

„Všechny látky jsou zde obsažené proto, že za celé ty roky, co jsem zkoušel všemožné pre-workouty mi tyto látky a jejich vzájemná synergie, vykrystalizovaly jako nejvhodnější a když byla možnost vytvořit vlastní produkt, byla to velká výzva.“

 • promyšlené složení
 • komplexní předtréninkový přípravek
 • pumpa, spalovač, adaptogen, energie a koncentrace v jednom
 • produkt dle receptury Jirky Vacka
 • vhodné pro vegetariány

PROKRVENÍ SVALŮ NEBOLI NAPUMPOVÁNÍ
 

Citrullin malát (kyselina jablečná)

Citrullin a malát pocítíte při zvyšování vytrvalosti, síly či zlepšení regenerace. Malát se podílí na zvyšování buněčné energie ATP (poslední fáze Krebsova cyklu). Citrulin snižuje tvorbu kyseliny mléčné a čpavku (amoniaku), čímž prodlužuje délku výkonu a zároveň snižuje únavu i bolestivost svalů.

Citrulin se podílí na produkci oxidu dusnatého (NO), který hraje klíčovou roli při vazodilataci (rozšíření cév). Díky vyššímu průtoku krve v cévách jsou svaly lépe prokrveny tedy i napumpovány, což zlepší přívod živin do svalů.

Zvolil jsem právě citrullin, oproti tradičnímu argininu, který funguje malinko lépe ohledně prokrvení, navíc arginin, může u jedinců trpících na opary, zvýšit jejich četnost.

Extrakt červené řepy (Sabeet®️)

Extrakt z červené řepy obsahuje nitráty, které mají vliv na svalové napumpování a výdrž. Nitráty jsou součástí zelené listové zeleniny a patří mezi látky, které pomáhají s vasodilatací. V červené řepě (a jiné zelené listové zelenině) se nachází anorganický dusičnan (NO3-), který se u lidí po požití přemění na dusitan (NO2-) a cirkuluje v krvi. V případě omezeného množství kyslíku potom NO2- tělo přemění na oxid dusnatý (NO) - molekulu, která hraje důležitou roli v cévním systému.

Glycerol

Glycerol natahuje vodu do buněk. Více glycerolu uvnitř svalových buněk zlepšuje maximalizaci napumpování, kterou lze zažít. Zároveň táhne více vody do cév, což způsobuje dilataci a zvýšení vaskularity.

Extrakt z hroznových semínek

Kromě silných antioxidantů obsazených v jadérkách, a to hlavně (Proanthokyanidiny), zvyšují elasticitu cév, podporují krevní oběh a posilují krevní cévy, tím v kombinaci s ostatními látkami podporuje maximální prokrvení. Pomáhají zároveň udržovat kardiovaskulární zdraví.

Vitamín C

Vitamín C je nejznámější antioxidant na světě. Dokáže pomoci i s napumpováním svalů. Vyšší dávky vitamínu C zpomalují rozklad NO2 a NO3, tím pádem pomáhají k delšímu udržení svalové pumpy.

Taurin

Taurin zlepšuje výdrž a svalovou sílu. Zvyšuje produkci oxidu dusnatého (NO). Cvičením se zásoby taurinu vyčerpávají, čímž přímo působí na snížení síly a výdrže. Taurin jako neurotransmiter ovlivňuje přenos vzruchů v nervové soustavě, snižuje oxidační stres po tréninku, rychlejší kontrakci svalů a navíc ovlivňuje hospodaření organizmu s vodou.

SYNERGIE PRO ENERGII, SOUSTŘEDĚNÍ A PODPOŘE SPALOVÁNÍ TUKU
 

Citikolin (Cognizin®️)

Citikolin je prekurzorem fosfatidylcholinu, který je základní složkou stěny nervových buněk. Přispívá k obnově mitochondrií, které jsou zodpovědné za tvorbu buněčné energie. Citikolin je biogenní látka, která pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí tzv. paměť, myšlení, schopnosti koncentrace a orientace. Také je důležitý pro funkci mozku, protože přispívá ke komunikaci buněk podporou syntézy neurotransmiterů – acetylcholinu, noradrenalinu a dopaminu

Kofein

Kofein napomáhá ke zvýšení vytrvalostního i silového výkonu a pomáhá zlepšit soustředění a pozornost a může pomoci i s oddálením únavy. Kofein také podporuje produkci oxidu dusnatého (NO). Funguje v synergii s L-tyrosinem, Synefrinem a extraktem ze zeleného čaje.

L-Tyrosin

Aminokyselina L-Tyrosin zvyšuje ostražitost, soustředění, náladu a energii při intenzivním cvičení.

Synefrin

Přírodní extrakt pocházející z kůry hořkého pomeranče. Při užívání synefrinu dochází k navýšení množství okamžitě využitelné energie, potlačení chuti k jídlu, zvýšení metabolické obrátky a zvýšenému výdeji energie, díky stimulaci adrenergních receptorů (beta-3). Tím dochází ke stimulaci tukového metabolismu prostřednictvím navýšené termogeneze a zrychlení bazálního metabolismu.

Extrakt ze zeleného čaje

Zelený čaj je nabitý rostlinnými sloučeninami zvanými polyfenoly, z nichž nejvíce se vyznačuje EGCG, to je silný antioxidant, který optimalizuje hladinu glukózy v krvi, podporuje činnost kardiovaskulárního systému (krevní tlak) a podílí se na metabolismu lipidů (tuků).

ADAPTOGENY
 

Rhodiola Rosea (rozchodnice růžová)

Ovlivňuje psychiku, a to především (snížením odbouráváním) serotoninu a beta-endorfinů. Zlepšuje se tím nálada, psychická odolnost a v důsledku toho i odolnost proti přetrénování, protože přetrénování začíná u psychiky.

Ovlivňuje fyzickou výkonnost sníženým odbouráváním tvorby dopaminu. Zvyšuje imunitu a upravuje hladinu glukózy v krvi, což je významné jak u sportovců, tak u diabetiků. Doporučuje se jak pro vytrvalostní, tak pro silové sporty. U vytrvalců zlepšuje zásobení kyslíkem. Kromě toho Rhodiola zvyšuje tvorbu DNA a RNA, opět převedeno do praxe to znamená, že podporuje novotvorbu bílkovin, tedy růst svalové hmoty. Rhodiola snižuje tvorbu katabolického hormonu kortizolu, který se vyplavuje při stresu a zátěži, tedy také při tréninku. Nadměrná tvorba kortizolu je běžná i po skončení tréninku a je nežádoucí.

Cordyceps Synensis (housenice čínská)  

Specifická cizopasná houba, která roste pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Cordyceps podporuje sílu, energii i vytrvalost, regeneruje celý organismus. Vykazuje zvýšení anaerobního prahu, lepší ventilaci plic i prokrvení svalů. Cordyceps obsahuje složku cordycepin – neboli deoxyadenosin. Tato biochemická látka je podobná adenosinu, který je součástí cyklu ATP. To vám umožňuje mít celkově mnohem víc energie:

 • zlepšuje využití kyslíku
 • zvyšuje hladinu ATP
 • pomáhá zvýšit hladinu testosteronu
 • je to velice efektivní stimulant s povzbuzujícími účinky
 • snižuje riziko přetrénování
 • zlepšuje vytrvalost
 • pomáhá při redukci tukové tkáně a chrání svalovou hmotu díky snížení hladiny kortizolu

IONTY
 

Ionty jsou jedny z nejvíce zásadních látek v organizmu a jejich nedostatek hluboce narušuje výkon. Jejich rovnováha ovlivňuje celou řadu funkcí od srdečního rytmu, hospodaření s vodou, přes svalovou kontrakci, plnost svalů, zajištění energie či zabránění křečím.

VITAMÍNY SKUPINY B
 

Vitamíny skupiny B, jsou ve sportu klíčové. Pracují jako kofaktory pro tvorbu energie. Z pohledu sportovce je dobré si uvědomit, že se vitamíny skupiny B účastní přeměny bílkovin a sacharidů na energii a pomáhají regeneraci svalových buněk po námaze. Z toho vyplývá, že deficit může snížit výkonnost a zhoršit dobu regenerace, tím tak negativně ovlivňovat růst svalové hmoty. Vitaminy skupiny B jsou také klíčové pro signalizaci neurotransmiterů, což umožňuje provádět svalovou kontrakci a uvolňovat energii.

BIOPERIN®️ (extrakt pepře)

Zvyšuje vstřebávání a biologickou využitelnost důležitých živin přijímaných z potravy a také zlepšuje využitelnost určitých doplňků výživy.

Dávkování: Smíchejte 1 dávku (24 gramů) s 500 ml vody a pořádně promíchejte. Doporučujeme popíjet s dostatečným předstihem před tréninkem.

Balení: 480 g

Dávka: 24 g

Počet dávek v balení: 20

Upozornění: Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (200 mg/1 dávka 24 g). Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. V

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

 
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení v 1 dávce 24 g
množství
RHP
L-citrulin
5400 mg
 
Kyselina jablečná
2600 mg
 
SABEET (extrakt z červené řepy)
2000 mg
 
Glycerol monostearát
2000 mg
 
L-Tyrosin
2000 mg
 
Taurin
2000 mg
 
Zelený čaj extrakt z lístků
500 mg
 
- z toho polyfenoly
250 mg
 
- z toho kofein
35 mg
 
Cordyceps sinensis prášek
500 mg
 
Draslík
300 mg
15 %
Extrakt z hroznových semínek
250 mg
 
- z toho proanthokyanidiny
238 mg
 
Sodík (elementární obsah, citrát)
188 mg
 
Kofein
165 mg
 
Vitamin C
120 mg
150 %
Fosfor (elementární obsah, draselná sůl kyseliny fosforečné)
119 mg
17 %
Extrakt Citrus aurantium
100 mg
 
- z toho synefrin
10 mg
 
Rhodiola rosea
85 mg
 
- z toho rosaviny
3 mg
 
Hořčík (elementární obsah, citrát)
57 mg
15 %
Citokolin (Cognizin)
50 mg
 
Pyridoxine HCl (vitamín B6)
24,7 mg
1764 %
Nicotinamid (vitamín B3) 
30 mg
188 %
Bioperine 

7 mg

 

Složení: L-Citrullin, kyselina jablečná, extrakt z hlíz červené řepy (Sabeet®, Beta vulgaris), glycerol monostearát, taurin, L-tyrosin, inulin, aroma, citrát sodný, draselné soli kyseliny ortofosforečné, zelený čaj (Camellie sinensis) extrakt z listů, cordyceps (Cordyceps sinensis) prášek mycélia, hořečnaté soli kyseliny citronové, extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), protispékavá látka (oxi křemičitý), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), kofein bezvodý, kyselina L-askorbová,  extrakt z kořene rhodiola (Rhodiola rosea), Cognizin® citokolin, pyridoxin hydrochlorid, nikotinamid, extrakt z plodů z černého pepře (Bioperine®, Piper nigrum).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz