Můj účet
Přihlášení
Menu

SmartFuel

SmartFuel - chytré palivo pro tvoje svaly, nekompromisní kvalita za velice příznivou cenu. Proteiny jsou velice důležitou součástí jídelníčků většiny z vás, tedy sportovců a aktivních lidí. Naší  hlavní výzvou bylo vyrobit protein, který bude mít vynikající poměr kvalita / cena, a zároveň splní očekávání i pro nejnáročnější zákazníky - na první místo jsme kladli kvalitu zdroje, v proteinu je použit značkový syrovátkový proteinový koncentrát prémiové kvality (země původu suroviny je Holandsko).

Základní surovina, tedy syrovátková bílkovina pochází z prvotřídního mléka splňující certifikaci Grass Fed. Ekologické chovy krav zabezpečují volnou pastvu skotu na loukách 10 měsíců v roce (300 a více dní v roce), jejich strava se skládá minimálně 90 % z čerstvé trávy nebo pícnin.

100 % proteinu je získáno šetrně přímo z čerstvého mléka pocházejícího od krav z kontrolovaných evropských chovů živících se výhradně travou, výsledkem je nejvyšší možná kvalita bez jakýchkoliv zbytečných aditiv.

Jelikož proteiny také velmi často užíváme, moc dobře víme, že vedle kvality proteinu je velmi důležitá i chuť, pokud máte protein často konzumovat, prostě vám musí chutnat:-)

Snažili jsme se protein co nejlépe ochutit ale zároveň i nepřesladit, aby se dal konzumovat dlouhodobě, sami dobře známe, jak nás nějaký protein při první dávce nadchnul a po 2 týdnech už ho nemůžeme ani vidět.

Protein samozřejmě neobsahuje žádná umělá barviva ani dochucovadla, naprostá většina příchutí obsahují pouze přírodní aroma.

SmartFuel 100% syrovátkový protein má skvělou stravitelnost, velmi snadno se tráví, obsahuje velmi nízký podíl tuků, sacharidů i laktózy, perfektní univerzál vhodný k doplnění denního příjmu bílkovin kdykoliv budeš potřebovat, jak v dietě, tak pro nabírání svalů.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 22 produktů
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
  • barva
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: