Můj účet
Přihlášení
Menu

Kevin Levrone LevroTEST 240 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Kevin Levrone LevroTEST 240 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
699 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
AKCE: Od 500 Kč DOPRAVA ZDARMA se Zásilkovnou.

Kevin Levrone LevroTEST 240 kapslí (120 kasplí denní formule, 120 kapslí noční formule)


LevroTest je inovativní, dvoufázový testosteronový booster, který má stimulační vliv na zvyšování hladiny testosteronu ve dne i v noci.

Levro TEST je unikátní dvoufázová formule, zodpovědná za stimulaci anabolických procesů a zvyšování hladiny testosteronu po 24 hodin denně.

LEVRO TEST DAY FORMULA 120 kapslí

Do složení tzv. denní formule LevroTestu byly zakompovány speciálně vybrané složky s cílem dodat organismu energii během nejnáročnějšího fyzického i duševního vypětí a navíc aktivizovat mechanismy vedoucí k zvýšené produkci testosteronu.

Kyselina D-asparagová, obsažená v přípravku, je podle vědeckých studií činitelem způsobujícím nárůst množství luteinizačního hormonu, který se váže na receptory umístěné na Leydigových buňkách ve varlatech. Následuje intenzivní syntéza cyklického adenosinmonofosfátu (cAMP) a odtržení postranního řetězce molekuly cholesterolu. Tento proces je klíčový pro tvorbu testosteronu (steroidogeneze)(5). V roce 2010 provedli neapolští vědci výzkum, při kterém podávali jedné skupině mužů kyselinu D-asparagovou a pozorovali u nich o 40% větší hladinu testosteronu než u skupiny, které bylo podáváno placebo.

Složení denní formule je obohaceno i extraktem z kořene Rozchodnice růžové (Rhodiola Rosea), které je přisuzován adaptogenní vliv, tedy schopnost organismu vypořádat se s náhlými změnami vnitřního prostředí a eliminovat negativní působení stresových situací. Účinky rozchodnice růžové jsou ještě dodatečně umocněny resveratrolem obsaženém v extraktu z křídlatky japonské.

V denní formuli LevroTEST nechybí ani příslušné vitamíny. Jak vykazují výsledky studií, suplementace vitamínu D má pozitivní vliv na zvyšování hladiny testosteronu a vitamíny skupiny B pomáhají k normálnímu fungování nervového systému.

LEVRO TEST NIGHT FORMULA 120 kapslí

LevroTEST představuje také velmi pokročilou noční formuli, která byla navržena a vyrobena za účelem aktivizace tvorby testosteronu i během nočního spánku.

Mezi složkami této noční formule najdete extrakt z pískavice řecké seno a kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které jsou podle studií aktivátory prudkého zvýšení tvorby přirozeného testosteronu.

Kombinace hořčíku, vitamínu B 6 a zinku plní funkci ZMA, což je složení podporující kvalitu spánku a možnosti regenerace. Kromě toho je suplementace hořčíku důležitá pro omezení nerovnováhy nervových a svalových kontrakcí s odpovídajícím vlivem na normální fungování práce svalové soustavy – prevence proti svalovým křečím. Hořčík umožňuje současnou stimulaci obranných mechanismů organismu, mimo jiné tím, že stimuluje tvorbu protilátek a fagocytózy (schopnost buněk pohlcovat pevné částice), což vede ke snížení zánětlivosti, zabránění anafylaktickému šoku (alergická reakce na např. hmyzí bodnutí či štípnutí) nebo negativním účinkům stresu.

Dávkování: 

AM Formula: Užívejte 5x denně (3 kapsle ráno a 2 kapsle během nebo před tréninkem) po dobu 12 dnů. Posléze si dejte 3denní přístavu a po přestávce celý cyklus opakujte.

PM Formula: Užívejte 4 kapsle před spánkem. 

Balení: 2x 120 tablet 

Dávka: 
AM Formula 5 kapslí 
PM Formula 4 kapsle 

Počet dávek v balení:

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
AM Formula 
5 tabletách
kyselina D-asparagová
3120 mg
výtažek z kořene Rozchodnice růžové (Rhodiola rosea)
extrakt z kořene rhodiola rosea (3% rosavin, 1% salidroside)
100 mg (3 mg, 1 mg)
extrakt z křídlatky japonské (včetně resveratrolu)
100 mg (50 mg)
Vitamín B6
2 mg * (143) *
Kyselina listová
400 µg (200) *
Vitamín B12
6 µg (240) *
Vitamín D
25 µg (500) *
* DDD% doporučená denní dávka

 složení:

AM Formula: kyselina D-asparagová (DAA), plnidlo (E460(i)), škrob, extrakt z kořene rhodioly (3 % rosavins, 1 % salidrosides) (rhodiola rosea L.), extrakt z kořene rhodioly (50 % resveratrol) (polygonum cuspidatum siebold zucc), vitamin D (cholekalciferol) , vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin), folát (kyselina pteroilomonoglutamin), protispékavé látky (E470b, E551)

 
PM Formula 
4 kapslích
extrakt z pískavice řecké seno
1100 mg
extrakt z Tribulus terrestris (90% saponinů)
1000 mg (900 mg)
Vitamín B6
10 mg * (714) *
Zinek
15 mg * (150) *
Hořčík
90 mg * (24) *
* DDD% doporučená denní dávka


Složení: PM Formula: plnidlo (E460 (i)), extrakt ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt z plodů kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L.) (90% saponinu), citrát hořečnatý, síran zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), protispékavé látky (E470b, E551)

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz