Můj účet
Přihlášení
Menu

Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract 30 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract 30 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
529 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract 30 kapslí​​​, doplněk stravy


Vynikající vstřebatelnost a dostupnost kurkuminu. Kurkuminový extrakt Curcumin Elite ™ je formulován způsobem, který poskytuje 45,5krát více biologicky dostupných volných kurkuminoidů a také 270krát lepší absorpci kurkuminoidů než standardní kurkumin. Mnohem vyšší biologická dostupnost a míra absorpce může zvýšit mnohé zdravotní přínosy suplementace kurkuminem.

✅ podpora zdravých kloubů a orgánů
✅ Poskytují antioxidanty, které chrání buňky
✅ Podporujte kardiovaskulární zdraví
✅ Podpora zdraví mozku, imunitního systému a zdraví jater
✅ Nabízí 45,5krát více biologicky dostupných volných kurkuminoidů než standardní kurkumin
✅ Poskytuje 270krát lepší absorpci celkových kurkuminoidů než standardní kurkumin

Proč to funguje:
 • Kurkuminoidy jsou sloučeniny v kurkuminu, které mají řadu zdravotních výhod. Pomáhají podporovat zdraví kloubů a životně důležitých orgánů, podporují zdravou imunitní odpověď, podporují kardiovaskulární zdraví a podporují zdraví srdce. Ale celkové množství volných kurkuminoidů dodávaných standardními doplňky kurkuminu je nízké.
 • Life Extension ® strávil roky hledáním lepší a dostupnější formy kurkuminu. Nyní vyvinuli účinnou recepturu Curcumin Elite™ Turmeric Extract, která přináší maximální zdravotní přínosy kurkuminoidů.
 • Činí tak pomocí sofistikovaných technologií, které chrání kurkuminoidy během trávení a dodávají více volných kurkuminoidů na dávku.
 • Kurkuminoidní sloučeniny podléhají konjugaci, jakmile vstoupí do těla. Jedná se o normální chemickou reakci, kdy se jedna sloučenina váže na druhou. Konjugace kurkuminoidů je však problematická, protože konjugované kurkuminoidy nemusí nutně poskytovat stejné zdravotní výhody jako nekonjugované.
 • Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract chrání kurkuminoidy před konjugací kombinací kurkuminu s typem vlákniny získané ze semen pískavice zvané galaktomannany. Tímto způsobem zvyšuje dostupnost a vstřebatelnost kurkuminoidů, takže si můžete užívat všech zdravotních výhod, které tento extrakt z kurkumy poskytuje.
Věda za produktem:
 • Kombinace kurkuminoidů s galaktomannany produkuje 45,5krát větší biologickou dostupnost a širší distribuci volných kurkuminoidů ve srovnání s neformulovanými, standardizovanými produkty.
 • Podpora díky antioxidantům
 • Kurkumin poskytuje buněčnou ochranu tím, že nabízí podporu antioxidantů. Kromě toho podporuje zdravou hladinu cholesterolu a podporuje kardiovaskulární zdraví a další.
 • Inhibice zánětu
 • Extrakt z kurkumy inhibuje zánětlivé faktory a tím podporuje zdraví kloubů a zdraví životně důležitých orgánů. Kromě toho také inhibuje metabolismus několika sloučenin, které mohou zvýšit zánětlivou odpověď. Patří mezi ně kyselina arachidonová, cyklooxygenáza, lipoxygenáza a cytokiny. 
 • Zdraví mozku a zdraví imunitního systému
 • Extrakt z kurkuminu inhibuje zánětlivé faktory v těle a tím podporuje zdraví imunitního systému. Může také prospět vaší mysli: Extrakt z kurkuminu podporuje zdravou funkci mozku a dokonce nabízí také neuroprotektivní výhody.
 • Zažívání, zdraví kloubů a zdraví slinivky břišní
 • Extrakt z kurkumy pomáhá podporovat zdravou funkci střev a zdraví kloubů. Podporuje také zdravou funkci pankreatu tím, že podporuje zdraví pankreatických ostrůvků.

Dávkování: Užijte jednu (1) kapsli denně

Balení: 30 kapslí

Dávka: 1 kapsle

Počet dávek v balení: 30

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení 1 dávka (1 kapsle) % RHP*
Curcumin Elite
patentovaná směs CGM poskytující 40% kurkuminidů 
(200 mg) a 3% turmeronů (15 mg) z kurkumy (oddenek) 30% galaktomannanů (150 mg) z pískavice řeckého sena (semeno)
500 mg **
* denní referenční hodnota příjmu
** RHP není stanovena

Další ingredience: mikrokrystalická celulosa, rostlinná celulosa (kapsle), stearát rostlinný, oxid křemičitý

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 13. 2. 2024 v 12:31
  Tomáš Jurčaga
  Reagovat
  Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi LIFE EXTENSION SUPER BIO-CURCUMIN TURMERIC EXTRACT a LIFE EXTENSION CURCUMIN ELITE TURMERIC EXTRACT?
 • 13. 2. 2024 v 12:51
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ve složení Bio má ochranou známku Bio a 95 % celkový komplex kurkuminoidů s esenciálními oleji z oddenku kurkumy pomocí HPLC Elite poskytuje 40% kurkuminidů (200 mg) a 3% turmeronů (15 mg) z kurkumy (oddenek) 30% galaktomannanů (150 mg) z pískavice řeckého sena (semeno). Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz