Můj účet
Přihlášení
Menu

Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract 30 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • Novinky

Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract 30 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
529 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 59 Kč (nad 1 500 Kč ZDARMA)

Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract 30 kapslí​​​, doplněk stravy


Vynikající vstřebatelnost a dostupnost kurkuminu. Kurkuminový extrakt Curcumin Elite ™ je formulován způsobem, který poskytuje 45,5krát více biologicky dostupných volných kurkuminoidů a také 270krát lepší absorpci kurkuminoidů než standardní kurkumin. Mnohem vyšší biologická dostupnost a míra absorpce může zvýšit mnohé zdravotní přínosy suplementace kurkuminem.

✅ podpora zdravých kloubů a orgánů
✅ Poskytují antioxidanty, které chrání buňky
✅ Podporujte kardiovaskulární zdraví
✅ Podpora zdraví mozku, imunitního systému a zdraví jater
✅ Nabízí 45,5krát více biologicky dostupných volných kurkuminoidů než standardní kurkumin
✅ Poskytuje 270krát lepší absorpci celkových kurkuminoidů než standardní kurkumin

Proč to funguje:
 • Kurkuminoidy jsou sloučeniny v kurkuminu, které mají řadu zdravotních výhod. Pomáhají podporovat zdraví kloubů a životně důležitých orgánů, podporují zdravou imunitní odpověď, podporují kardiovaskulární zdraví a podporují zdraví srdce. Ale celkové množství volných kurkuminoidů dodávaných standardními doplňky kurkuminu je nízké.
 • Life Extension ® strávil roky hledáním lepší a dostupnější formy kurkuminu. Nyní vyvinuli účinnou recepturu Curcumin Elite™ Turmeric Extract, která přináší maximální zdravotní přínosy kurkuminoidů.
 • Činí tak pomocí sofistikovaných technologií, které chrání kurkuminoidy během trávení a dodávají více volných kurkuminoidů na dávku.
 • Kurkuminoidní sloučeniny podléhají konjugaci, jakmile vstoupí do těla. Jedná se o normální chemickou reakci, kdy se jedna sloučenina váže na druhou. Konjugace kurkuminoidů je však problematická, protože konjugované kurkuminoidy nemusí nutně poskytovat stejné zdravotní výhody jako nekonjugované.
 • Life Extension Curcumin Elite Turmeric Extract chrání kurkuminoidy před konjugací kombinací kurkuminu s typem vlákniny získané ze semen pískavice zvané galaktomannany. Tímto způsobem zvyšuje dostupnost a vstřebatelnost kurkuminoidů, takže si můžete užívat všech zdravotních výhod, které tento extrakt z kurkumy poskytuje.
Věda za produktem:
 • Kombinace kurkuminoidů s galaktomannany produkuje 45,5krát větší biologickou dostupnost a širší distribuci volných kurkuminoidů ve srovnání s neformulovanými, standardizovanými produkty.
 • Podpora díky antioxidantům
 • Kurkumin poskytuje buněčnou ochranu tím, že nabízí podporu antioxidantů. Kromě toho podporuje zdravou hladinu cholesterolu a podporuje kardiovaskulární zdraví a další.
 • Inhibice zánětu
 • Extrakt z kurkumy inhibuje zánětlivé faktory a tím podporuje zdraví kloubů a zdraví životně důležitých orgánů. Kromě toho také inhibuje metabolismus několika sloučenin, které mohou zvýšit zánětlivou odpověď. Patří mezi ně kyselina arachidonová, cyklooxygenáza, lipoxygenáza a cytokiny. 
 • Zdraví mozku a zdraví imunitního systému
 • Extrakt z kurkuminu inhibuje zánětlivé faktory v těle a tím podporuje zdraví imunitního systému. Může také prospět vaší mysli: Extrakt z kurkuminu podporuje zdravou funkci mozku a dokonce nabízí také neuroprotektivní výhody.
 • Zažívání, zdraví kloubů a zdraví slinivky břišní
 • Extrakt z kurkumy pomáhá podporovat zdravou funkci střev a zdraví kloubů. Podporuje také zdravou funkci pankreatu tím, že podporuje zdraví pankreatických ostrůvků.

Dávkování: Užijte jednu (1) kapsli denně

Balení: 30 kapslí

Dávka: 1 kapsle

Počet dávek v balení: 30

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení 1 dávka (1 kapsle) % RHP*
Curcumin Elite
patentovaná směs CGM poskytující 40% kurkuminidů 
(200 mg) a 3% turmeronů (15 mg) z kurkumy (oddenek) 30% galaktomannanů (150 mg) z pískavice řeckého sena (semeno)
500 mg **
* denní referenční hodnota příjmu
** RHP není stanovena

Další ingredience: mikrokrystalická celulosa, rostlinná celulosa (kapsle), stearát rostlinný, oxid křemičitý

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz