Můj účet
Přihlášení
Menu

Life Extension Melatonin 300 mcg 100 kapslí

Hodnotili již 3 zákazníci

Life Extension Melatonin 300 mcg 100 kapslí

Hodnotili již 3 zákazníci
239 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Life Extension Melatonin 300 mcg 100 kapslí​, doplněk stravy


Vysoká dávka melatoninu pro spánek a buněčné zdraví. Melatonin je hormon přirozeně produkovaný v lidském těle, který podporuje kvalitní spánek, bojuje proti volným radikálům, podporuje kognitivní zdraví a přináší další přínosy.

✅ Podporujte kvalitní spánek a vyvažujte „tělesné hodiny“
✅ Poskytují antioxidační ochranu a podporují imunitní systém
✅ Podporujte kognitivní zdraví

Zdravotní přínosy:

Dobrý spánek je nezbytný pro tělesné zdraví, duševní revitalizaci a celkovou fyzickou pohodu. Mnoho lidí má však problémy s usínáním stejně jako s udržením spánku. Spánkové vzorce jsou regulovány cirkadiánním rytmem, který melatonin podporuje. Přirozená produkce tohoto hormonu s věkem klesá. To může narušit cirkadiánní rytmus a v důsledku toho i kvalitu spánku. Melatonin nejenže podporuje přirozený spánek, ale nabízí také řadu dalších zdravotních výhod. Mezi tyto výhody patří antioxidační podpora, ochrana DNA, podpora imunitního systému a podpora kognitivního zdraví!

Proč to funguje:
 • Melatonin je hormon, který tělo přirozené produkuje. Je odvozen z tryptofanu a je primárně známý tím, že nabízí podporu pro cirkadiánní rytmus, známý také jako vaše „tělesné hodiny“.
 • Ačkoli je většinou známý pro své vlastnosti podporující spánek, má také mnoho dalších zdravotních výhod. Patří mezi ně podpora imunitního systému, kognitivního zdraví a dokonce i buněčné DNA.
 • Podpora spánku
 • Doplnění tohoto hormonu může pomoci lidem, kteří se potýkají s problémy se spánkem, a pomoci jim vyrovnat jejich cirkadiánní rytmus.
 • Antioxidační ochrana a podpora buněčné DNA
 • Melatonin má silné antioxidační vlastnosti. Odstraňuje z těla některé z nejběžnějších volných radikálů (hydroxyl a peroxyl) a činí tak účinněji než jiné antioxidanty. Kromě toho také podporuje další antioxidanty, čímž pomáhá zvýšit celkovou antioxidační ochranu v těle obecně. 
 • Je také důležitý pro podporu buněčné DNA. Je to proto, že pomáhá inhibovat určitý druh volných radikálů (peroxynitrit), které napadají vlákna DNA uvnitř buněk. To proto pomáhá inhibovat oxidační poškození buněk.
 • Imunitní zdraví
 • Melatonin pomáhá aktivovat T-pomocné buňky. T-helper buňky regulují imunitní odpověď jiných buněk. To znamená, že tyto buňky pomáhají jiným buňkám reagovat na invaze cizích molekul. Melatonin tím, že aktivuje T-helper buňky, podporuje imunitní systém jako celek.
 • Kognitivní zdraví
 • Melatonin nabízí podporu vlastnímu mozkovému systému antioxidační ochrany a pomáhá inhibovat faktory v mozku, které mohou podněcovat věkem podmíněný kognitivní pokles, jako jsou volné radikály v mozku. 
Věda za produktem:
 • Vědecké výzkumy v posledních letech prokázaly, že melatonin má více než jen to, že pomáhá při podpoře vysoce kvalitního spánku. Co je na melatoninu také zajímavé, je to, že může být podáván různými způsoby, od tradiční formy tobolek s normálním nebo prodlouženým uvolňováním až po lipozomální podávání.
 • Tento melatoninový produkt obsahuje vysokou dávku 3 mg melatoninu.

Dávkování: Užijte jednu (1) tobolku 30 až 60 minut před spaním

Balení: 100 kapslí

Dávka: 1 kapsle

Počet dávek v balení: 100

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení 1 dávka (1 kapsle) % RHP*
Melatonin 300 mcg **
* denní referenční hodnota příjmu
** RHP není stanovena

Další ingredience: Mikrokrystalická celulóza, rostlinná celulóza (kapsle), oxid křemičitý.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotili již 3 zákazníci

 • 5. 9. 2023 v 15:18
  Michal Najker
  Kvalitní produkt
 • 18. 8. 2023 v 15:48
  František Matyáš
  Ještě jsem nevyzkoušel.Mám to schované na dovolenou do Fancie,kdybych tam nemohl usnout.
 • 25. 11. 2022 v 14:37
  David Kučera
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz