Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 201207

Nutrend ZMA 120 kapslí

Nutrend ZMA 120 kapslí - Unikátní nesteroidní minerální směs hořčíku a zinku pro přirozené zvýšení hladiny testosteronu, zvýšení hladiny růstového faktoru IGF-1, zvýšení svalové síly, zlepšení celkové výkonnosti a vytrvalosti.

sekce
Stimulanty testosteronu
Výrobce:
Nutrend
balení
120 kapslí

590 Kč (sleva 10%)

531 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

ZMA 120 kps výrobce Nutrend

ZMA je unikátní patentovaná směs hořčíku, zinku a vitaminu B6. Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k standardnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Zinek napomáhá k pravidelnému metabolismu sacharidů, mastných kyselin a k syntéze bílkovin. Přispívá také k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

ZMA® je registrovaná ochranná známka SNAC System, Inc. USA. ZMA® obsahuje L-OptiZinc® - registrovanou ochrannou známku InterHealth N.I. Označení ZMA® představuje zkratku počátečních písmen anglického názvu „Zinc Monomethionine Aspartate“.

ZMA® neobsahuje „obyčejné“ minerály, ale hořčík a zinek navázané ve speciálních formách:

 • Zinekje zde vázán na esenciální aminokyselinu methionin a aminokyselinu asparagovou
 • Hořčík je vázán na citrát.

Jednotlivé minerály jsou tedy ve formách, ve kterých je organismus využívá pro transport do místa spotřeby. Pro zvýšení jejich absorpce a vstřebávání je přidán vitamin B6. Klinické studie dokazují, že zvýšené využívání zinku a hořčíku organismem má za následek přirozené zvýšení hladiny testosteronu a růstového faktoru, což bylo prokázáno i při studiích, kdy bylo pro srovnání podáváno placebo a ZMA®.

Hladina zinku i hořčíku bývá velmi často při intenzivním tréninku snížená, což prokazuje i jejich důležitost pro sportovní výkon. Další významnou složkou je mimo minerálů i vitamin B6 (pyridoxin). Jeho zvýšenou potřebu si musí uvědomit všichni sportovci, kteří pravidelně konzumují proteinové suplementy, protože zvýšená potřeba B6 je přímo úměrná zvýšenému příjmu bílkovin.

Je určený pro: podporu regenerace, zvýšení hladiny testosteronu a růstového faktoru IGF-1.

Doporučené dávkování:

 • 2 – 3 kapsle večer před spaním
 • Doporučujeme užívat krátce před spaním
 • Je vhodné užívat pod dobu 6 týdnů, pak zařaďte 3 týdenní přestávku, a to i s ohledem na časování zátěže
 • Nepřekračujte doporučené dávkování
   
 • Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz dne 4. 1. 2016 v 10:00 napsal: Reagovat

  [quote name="Boris Zykov"]Dobry den, je mi 34, cvicim pravidelne uz 2 roky... a chci se zeptat co by jste mi doporucil na zvyseni testosteronu ZMA ci tribulus nebo neco lepsiho? Predem dekuji za odpoved[/quote]

  Dobrý den,

  mohu doporučit např. produkt Stacker 2 Testo 4HD 120 kapslí [url]https://www.fitness007.cz/e-shop/sportovni-vyziva/anabolizery-nitrix-oxide/stacker-2-testo-4hd-120-kapsli?keyword=Stacker+2+Testo+4HD+120+kapsl%C3%AD[/url] - jedná se o komplexní produkt obsahující jak tribulus, tak ZMA plus další látky určených na podpuru zvýšení vlastní tvorby testosteronu, případně je velmi oblíben produkt VemoHerb Bulgarian Tribulus 90 kapslí [url]https://www.fitness007.cz/e-shop/sportovni-vyziva/anabolizery-nitrix-oxide/stimulanty-testosteronu/vemoherb-tribulus-terrestris[/url]

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?