Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -9%
  • Katalogové číslo: 150062
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Prom-in Creatine HPLC 500 g

Prom-in Creatine HPLC 500 g - Účinnost kreatinu byla prověřena velkým počtem odborných studií a na rozdíl od jiných suplementů je zcela nezpochybnitelná. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního

sekce
Kreatin monohydrát
Výrobce:
PROM-IN / Promil
balení
500 g

429 Kč (sleva 9%)

390 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Prom-in Creatine HPLC 500 g výrobce Prom-in

Účinnost kreatinu byla prověřena velkým počtem odborných studií a na rozdíl od jiných suplementů je zcela nezpochybnitelná.

Účinnost kreatinu byla prověřena velkým počtem odborných studií a na rozdíl od jiných suplementů je zcela nezpochybnitelná. Jedná se o přirozeně se vyskytující aminokyselinu, která se pouze v omezené míře syntetizuje především v ledvinách z aminokyselin methioninu, argininu a glycinu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu – příznivého účinku se dosáhne již při příjmu 3 g kreatinu denně.

Přirozeným zdrojem kreatinu v potravě je především červené maso a ryby, tedy zdroje pouze živočišné. Kreatin v těle je obsažen z 95 % v kosterním svalstvu, to znamená, že je významnou součástí každé svalové buňky pro produkci energie.

  • Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, skvělý doplněk výživy každého tvrdě trénujícího sportovce, zejména v oblasti kulturistiky a fitness.

Doporučené dávkování:

  • dospělí: na podporu výkonnosti užívejte 1 dávku (5 g = 1 vrchovatá čajová lžička) denně před výkonem
  • vhodné je i použit druhou dávku 5g po tréninku v kombinaci se sacharidy s vysokým glykemickým indexem a rychle stravitelnými bílkovinami.
  • užívejte v závislosti na délce výkonu a dané situaci užívejte maximálně 10 g denně, dávku rozložte do dvou porcí

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám