Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 007340
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Reflex Glucosamine Chondroitin 90 kapslí

Reflex Nutrition Glucosamine Chondroitin 90 kapslí - Kloubní výživa - maximální čistota!

sekce
Kloubní výživa
Výrobce:
Reflex Nutrition
balení
90 kapslí

449 Kč (sleva 10%)

405 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Glucosamine Chondroitin 90 kapslí výrobce Reflex Nutrition

Glukosamin je aminocukr, který se za běžných okolností tvoří v našem organizmu z glukózy, následně je základním stavebním kamenem tvorby velkého množství zajímavých makromolekul. Jedním z hlavních cílů využití, je tvorba dlouhých řetězců, známých pod názvem glykosaminoglykany (GAG), které využívají chrupavčité tkáně pro svou regeneraci.

Syntéza glukosaminu z glutaminu a glukózy, je tak limitujícím faktoremm pro tvorbu GAG a následně pro obnovu chrupavek. Trauma či částečné poškození chrupavek může vést k tomu, že tělo není schopno produkovat dostatečné množství glukosaminu pro optimální regeneraci. Navíc, schopnost přeměnit glukózu na glukosamin s přibývajícím věkem klesá a to zejména v souvislosti s klesající hladinou hormonu glukosamin syntháza.

Z důvodu drobných zranění, která mohou během těžkého tréninku vzniknout, může docházet k poškození kvality kloubních spojů. Užívání glukosaminu může být prospěšné pro dosažení optimálního zdraví kloubních spojů, stejně jako pro urychlení regenerace po zranění.

I když mnoho výrobců propaguje produkty na bázi glukosaminu jako „lék na všechny kloubní problémy“, bude glukosamin spíše efektivní pro ty, kteří předpokládají, že se jedná o problém s chrupavkami. Z hlediska využitelnosti je vždy vhodnější forma kapslí, oproti tabletám, které obsahují vysoké množství aditiv, pojiv a potahových látek.

Doporučené dávkování:

  • Berte 1 kapsli 3 krát denně s jídlem, nebo podle doporučení lékaře

reflex_nutrition

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám