Můj účet
Přihlášení
Menu

Reflex Nutrition

Britská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovins minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory.

Chtěli byste vyzkoušet kvalitní sportovní, či doplňkovou výživu?

Tak proč nesáhnout po tom nejlepším?

Když se jedná o zdraví, tak je na prvním místě samozřejmě kvalita a to nejen vzhledem k použitým surovinám, ale také vzhledem k minimalizaci aditiv a balastních látek. Právě v této oblasti patří naše společnost k absolutní světové špičce.

Logicky si nás tedy volí všichni, kteří chtějí tu nejlepší kvalitu na trhu. Co je tedy na Reflex Nutrition tak výjimečného?

Kontrola kvality při výrobě a neporazitelná garance.

Věděli jste například, že naprostá většina špičkových značek nevyrábí své vlastní výrobky? Je to vlastně tak, že si své výrobky nechají balit na zakázku jinou firmou, a často dochází k tomu, že jsou jejich výrobky baleny ve stejné továrně jako výrobky jejich konkurentů. Určitě rádi uslyšíte, že u nás je tomu zcela jinak. Ve firmě Reflex Nutrition si vyrábíme své výrobky sami, a to již od roku 1996. Pro nás je opravdu velmi důležité vyrobit si svůj vlastní produkt, a to proto, abychom si sami mohli zkontrolovat jeho kvalitu a byli si tak jisti, že jsou použity jen ty nejlepší přísady. Stejně tak je pro nás důležité, že neplatíme marži za balení na zakázku a takto ušetřené peníze raději investujeme do nejnovějších výrobních technologií a skutečně kvalitních přísad.

Naše finanční prostředky investujeme do nezávislých testů na jednotlivé produkty a nákladných testů na obsah bílkovin. Myslíme si že je to pro zákazníka mnohem důležitější, než směrovat tyto investice do "masivní reklamní podpory", jak je tomu u většiny komerčních značek.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 54 produktů
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
  • barva
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: