Můj účet
Přihlášení
Menu

Reflex Nexgen 60 kapslí

Hodnotilo již 46 zákazníků
 • -29%
 • TOP 30 produktů

Reflex Nexgen 60 kapslí

Hodnotilo již 46 zákazníků
60 kapslí
249 Kč
skladem
249 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

Reflex Nexgen 60 kapslí, Doplněk stravy
 

Nexgen je základní vývojovou verzí špičkovéhu multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určeného pro všechny aktivní jedince... Produkt obsahuje optimální všech důležitých složek, včetně hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.

Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších studií o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat), rozdělena do dvou průběžných dávek, tak aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně!

V případě požadavku navazuje na základní verzi Nexgen®, zesílená verze Nexgen PRO®, která kromě vyššího obsahu účinných složek umožňuje dávkování 3x denně, tak aby docházelo k minimálním ztrátám močí.

Zaměření jednotlivých verzí:

Nexgen - fitness, wellness
Nexgen PRO® - vrcholový sport, silové sporty, rekonvalescence atd.

Obsahuje nejdůležitější minerál všech špičkových atletů - hořčík.

Nexgen® obsahuje 100mg hořčíku v denní dávce a to v jedné z nejlépe biodostupných forem - hořečnaté soli kyseliny citronové.

Nejdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturální formě.

Nexgen je jediným multivitaminem v celosvětovém měřítku, který nabízí biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentační technologií a ne levný syntetický vitamín K1. Některé multivitaminy mohou obsahovat formu K2-MK4, ale tato forma není zdaleka srovnatelná s formou K2-MK7, která nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost v rámci všech forem vitamínu K, ale patří také cenově k těm nejdražším formám mezi vitamíny.

Obsahuje 500% doporučené denní dávky vitamínu D3

Unikátní antioxidační štít

 • DeltaGold tokotrienoly
 • Lyc-O-Mato, ( naturální lykopen )
 • BIOLUT™ lutein esters, ( luteinové estery )
 • Extrakt z hroznových semínek ( Proanthokyanidiny )
 • 95% Extrakt ze zeleného čaje (Polyfenoly a katechiny)
 • Selenium SeLECT
 • Naturální Koenzym Q10

Aditivum minerálů ve formě chelátů – nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost.

Vybrané minerály: zinek, měď, mangan, molybden a chrom jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva „nosiče“ obvykle aminokyseliny, kdy je sevřen v tzv. kleštích ( chelát = kleště ) ve smyslu: AMINOKYSELINA – MINERÁL – AMINOKYSELINA. Chelát, tedy jinými slovy znamená vazbu jednoho minerálu na dvě aminokyseliny, či méně často organické kyseliny. Tím se cheláty značně liší od standardních organických a anorganických forem. Chelát představuje tedy speciální organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organizmů ( viz. špenát, salát atd..). Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější. Více o chelátech..

Obsahuje kompletní B komplex včetně methylkobalaminu.

Nexgen obsahuje kompletní B komplex. B vitamíny jsou rozpustné ve vodě a tělo je nedokáže skladovat do zásoby, to je jedním z primárních důvodů, proč se Nexgen® dávkuje 2 x denně s jídlem. Nexgen navíc obsahuje bioaktivní formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

Obsahuje pro-biotické kultury Lactospore®

S každou denní dávkou Nexgen® přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.

Jaká je výhoda kapslí? Proč je denní dávka Nexgen rozdělena do dvou dávek během dne?

Dnešní trh je doslova „přeplněn“ různými formami multivitaminových pilulek, zejména levných tablet, které proklamují, že nabízejí úplně vše. Pokud multivitamin obsahuje všechny vitamíny a minerály, je vše v pořádku, NEBO NE? Naneštěstí to není tak jednoduché. Přesto, že spousta multivitaminových produktů nabízí celý komplex vitamínů a minerálů, nejsou nutně jejich použité formy absorbovány a využity lidským tělem efektivně.

Dalším problémem s multivitaminovými produkty je fakt, že podstatná část těchto produktů je díky nízké pořizovací ceně nabízena ve formě „lepených“ tablet, vyráběných pomocí speciálních linek, vyrábějících tablety pod vysokým tlakem. Tyto stroje pracují s neuvěřitelnou rychlostí a jsou schopny „vychrlit“ miliony tablet za jeden den. Hlavním problémem těchto produktů je, že mohou obsahovat až 40% tzv. pomocných látek = plniva, pojiva a aditiva (lepidla a stabilizátory), takže kromě toho, že jsou k sobě jednotlivé složky lepeny a lisovány pod vysokým tlakem, což může ovlivnit jejich využitelnost, polyká navíc zákazník ročně "doslova kilogramy" zbytečných aditiv. Výhodou u tablet je samozřejmě velmi nízká pořizovací cena. Opakem jsou kapsle, kde je použit „volný“ prášek, který je šetrně zapouzdřen do želatinové tobolky.

Tento problém pokračuje u tzv. „jednorázových denních“ tablet. Zeptejte se sami sebe, zda si myslíte, že je tělo uzpůsobeno k tomu, přijmout denní dávku vitamínů a minerálů naráz v jedné tabletě? Odpověd zní samozřejmě ne, protože mnoho vitamínů, zejména B vitamíny, jsou rozpustné ve vodě a opustí Vaše tělo močí velmi rychle. B vitamíny jsou životně nezbytné pro efektivní uvolňování energie z potravy, kterou přijímáte. V případě, že přijímáte „jednorázovou denní“ multivitamínovou tabletu např. ráno se snídaní, jak je možné využít její benefit pro další dvě hlavní denní jídla? Stejné pravidlo platí pro všechny ve vodě rozpustné antioxidanty a další klíčové faktory.

Nexgen® nabízí sofistikované řešení „děleného“ multivitamínu ve formě kapslí, který byl sestaven pro průběžné dávkování během dne. I když je celý proces nákladnější, tedy pokud srovnáte například „masovou“ výrobu jedné tablety versus „dělená“ dávka ve dvou kapslích, je pro společnost Reflex Nutrition vždy na prvním místě využitelnost a kvalita před profitem. Navíc je jednoznačně vědecky prokázáno, že dávka multivitamínu rozdělená do tří části během dne je pro tělo absolutně nejlépe využitelná. Forma kapslí umožňuje také minimální ovlivnění kvality multivitamínového prášku (premixu), který je šetrně zapouzdřen v želatinové kapsli a navíc uložen v blistru, tak aby došlo k minimální znehodnocení jednotlivých bioaktivních složek.

Čím se Nexgen® liší od konkurence?

Obsahuje kvalitní vitamin K2. Vitamín K2 je biologicky nejaktivnější forma vitamínu K. Byl nalezen v japonském fermentovaném sojovém jídle Natto, a je velmi zajímavý pro vědeckou oblast

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

Další jedinečné vlastnosti tohoto produktu nám současná legislativa EU neumožňuje popisovat.

Doporučené dávkování:

 • Pro maximální využitelnost dávkujte 1 kapsli 2 x denně a to bezprostředně po jídle = 1 kapsle po snídani, 1 kapsle po večeři. Zapijte dostatečně vodou, nedávkujte „na lačno“.

Balení: 60 kapslí 

Dávka: 2 kapsle denně 

Počet dávek v balení: 30

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Potravina vhodná zejména pro sportovce. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný. 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
 Počet dávek v balení: 30  2 kapsle  % DDD*
 Vitamín A  800 μg  100
 Vitamín D3  25 μg  500
 Vitamín K2   11 μg  15
 Vitamín C  200 mg  250
 Vitamín B1 (thiamin)  12 mg  1091
 Vitamín B2 (riboflavin)  10 mg  714
 Niacin (nikotinamid)  20 mg NE  125
 Vitamín B6   10 mg  714
 Kyselina listová  400 μg  200
 Vitamín B12   50 μg  2000
 Biotin  150 μg  300
 Kyselina Pantothenová   10 mg  167
 Hořčík   100 mg  27
 Železo  6 mg  43
 Zinek  15 mg  150
 Měď   1 mg  100
 Mangan   1 mg   50 
 Selen   55 μg  100 
 Chrom  100 μg  250
 Bór   1 mg  
 Cholin   10 mg  
 Koenzym Q10  10 mg  
 Inositol  10 mg  
 Luteinové estery (BIOLUTTM)  1 mg  
 Proanthokyanidiny (Extrakt z hroznových semínek)  50 mg  
 Quercetin  10 mg  
 Tokotrienoly (DELTAGOLD®)  3 mg  
 Probiotické kultury Bacillus coagulans LactoSpore®  100.000.000 spór   

*% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek. 

Složení: ve 2 kapslích: hořečnaté soli kyseliny citronové (citrát hořečnatý) (hořčík 100 mg, 27*), kapsle (hovězí želatina, barvivo černý oxid železitý), kyselina L-askorbová (vitamín C 200 mg, 250*), plnidlo mikrokrystalická celulóza, bisglycinát zinečnatý (zinek 15 mg, 150*), extrakt z hroznových semínek (proanthokyanidiny 50 mg), bisglycinát železnatý - Ferrochel® (železo 6 mg, 43*), kvasnice obohacené selenem (Selen 55 µg, 100*), L-cholin bitartrát (cholin 10 mg), nikotinamid (niacin 20 mg  NE, 125*), LactoSpore® Bacillus coagulans 108 spór, protispékavá látka (stearát hořečnatý a oxid křemičitý), thiamin-hydrochlorid (vitamin B1 12 mg, 1091*), pyridoxin-hydrochlorid (vitamin B6 10 mg, 714*), D-pantothenát vápenatý (kys. pantothenová 10 mg, 167*), cholekalciferol (vitamin D3 25 µg, 500*), riboflavin (vitamín B2 10 mg 714*), quercetin dihydrát (quercetin 10 mg), bisglycinát měďnatý (měď 1 mg, 100*), inositol 10 mg, ubidekarenon (koenzym Q10 10 mg), boritan sodný (bór 1 mg), extrakt orelaníku barvířského Annatto (tokotrienoly DeltaGold® 3 mg), retinyl-acetát (vitamin A 800 µg, 100*), bisglycinát manganatý (mangan 1 mg, 50*), menachinon-7 K2VITAL® Delta (vitamin K2 11 µg, 15*), luteinové estery 1 mg, pikolinát chromitý (chrom 100 µg, 250*), kys. pteroylmonoglutamová (kyselina listová 400 µg, 200*), D-biotin 150 µg (300*), methylkobalamin (vitamin B12 50 µg, 2000*).*% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotilo již 46 zákazníků

 • 27. 11. 2020 v 16:30
  Pavel Pohorský
  můj oblíbený multivitamín, který používám už dlouho
 • 25. 11. 2020 v 14:46
  Anežka Harušťáková
  Nikdy jsem se nepozorovala natolik, abych byla schopná hodnotit kvalitu multivitamínů, ale nemocná nejsem, tak asi dobrý. :-)
 • 20. 11. 2020 v 17:52
  MiraR
  spolu s omegama supr multak
 • 18. 11. 2020 v 19:23
  Jiří Řihák
  Poměr cena/výkon jeden z nejlepších multivitaminu na trhu. Jiný bych už nechtěl.
 • 16. 11. 2020 v 15:34
  Petr Doležal
  Naprostá spokojenost doporučuju.
 • 12. 11. 2020 v 14:13
  Kaja
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 23. 6. 2020 v 03:30
  Veronika
  Reagovat
  Dobrý den, je nějaký vhodný doplněk pro syna (10 let), který bude týden ve vyšší fyzické zátěži než je zvyklý, aby nedocházelo k únavě, bolestem svalů a ztrátě energie? Diky, pěkný den.
 • 23. 6. 2020 v 08:55
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý, den v této situaci je hlavně důležité dbát na to, aby dítě mělo kvalitní stravování, kdy doplní živiny ve stravě. Pokud bude mít zvýšenou aktivitu, tak přidat potraviny Bohaté na sacharidy jako jsou rýžové chlebíky, banány apod. pro rychlejší regeneraci a doplnění energie. Dítě nikdy nebude v takovém přetížení, aby špatně regenerovalo. Můžete přidat třeba Enervit Isotonic drink 420 g který je bohatý na minerály i vitamíny, všichni v teplých dnech více vyplavujeme potem, ale další suplementace je zbytečná, obzvlášť pro desetileté dítě. Přeji pěkný den, Tereza
 • 9. 6. 2020 v 10:03
  Anna S
  Reagovat
  Dobry den, co si myslite o brani tohoto produktu v 2. a 3. trimestru tehotenstvi? Jasne, dle legislativy je to nevhodne, ale mam zkusenost, ze casto to byva jen z duvodu, ze na tehotnych toho neni moc z etickych duvodu testovano. Ale co fakticky? Je tam nejaka latka, ktera je v tehotenstvi nevhodna? Predem dekuji za odpoved.
 • 9. 6. 2020 v 11:04
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, s tou legislativou je to přesně jak píšete, každopádně bych se poslala tento dotaz spíše na doktora, jestli vlastně všechny tyto látky Nexgenu obsažené potřebujete. Pro vývoj plodu jsou podstatné omega 3 nenasycené mastné kyseliny, kyselina listová, vitamin B12, hořčík, vápník, D3, železo, céčko a jod, většina v nich je obsažená. Přeji pěkný den, Tereza
 • 9. 5. 2020 v 14:53
  Lubomír RYCKO
  Reagovat
  Dobré odpoledne. Proč je daný výrobek označen jako nevhodný pro děti a mládež do 16 let? Jaký je Váš názor na to ,když je tento výrobek podáván batoleti, kterému jsou dva roky. Nemůže u takto malého dítěte vyvolat alergickou reakci? Nemůže u takto malého dítěte případně i poškodit žaludeční nebo střevní sliznici? Děkuji za Váš názor, s pozdravem Rycko Lubomír
 • 9. 5. 2020 v 15:16
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, na obalu produktu je to uvedeno Doplněk stravy z důvodu legislativy, produkt je v kategorii doplňků stravy a na nich dle legislativy musí být mimo jiné uvedeno upozornění Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. je jedno, zda se jedná vhodný produkt či nikoliv. Každopádně NEDOPORUČUJEME tak malému dítěti takové doplňky stravy podávat, protože dávky jsou pro dospělého člověka. Pokud chcete batoleti dávat něco na imunitu, poraďte se s dětským lékařem a neriskujte zbytečně jeho zdraví. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz