Můj účet
Přihlášení
Menu

Skinners

Český výrobce inovativních ponožkobot Skinners. Ponožkoboty jsou určené především pro sportovce a cestovatele jako záložní pár obuvi. Právě aktivně založení lidé při svých činnostech používají mnoho různých druhů obutí. Od kolečkových bruslí, přes cyklotretry, lezečky, až třeba po pohorky. Ne vždy je ale pohodlné, výhodné, zdravé nebo bezpečné tuto obuv používat déle, než je potřeba. Skinnersky ulehčují situace, kdy se rozhodujete, zda si s sebou brát obuv na přezutí. Lze je jednoudše srolovat a dát třeba do kapsy dresu.

Kombinace volnosti pohybu jako naboso, přenositelnosti a základních ochranných prvků obuvi zachycená do podoby dvou malých ruliček zaujala zákazníky po celém světě. 

Skinners 2.0

Pohodlí, které si zamilujete! Ultraodolná podrážka vyrobená unikátní technologií, je pouze 3mm tenká a přitom zajistí výdrž až stovky kilometrů. Skinners 2.0 mají perforovanou stélku pro ještě větší komfort. Stélka má vylepšenou schopnost odvádět vlhko, takže vaše chodidla budou neustále v pohodlí a suchu. Stélka je vyjímatelná, můžete ji vyjmout či vložit, kdykoli si budete přát. Široká špička respektuje přirozený tvar nohy bez mačkání prstů. Vaše chodidla se mohou pohybovat tak, jak příroda zamýšlela. Také design a barvy jsou inspirovány přírodou. Díky kombinaci 6 funkčních vláken a nejnovější pletařské technolgoii vznikl jedinečný vzor úpletu, ve kterém se vaše nohy budou cítit pohodlně jako v ponožce. Spojení umělých a přírodních vláken zabezpečí nejen rychlý odvod vlhkosti, ale také to, že vám Skinners perfektně padnou.

✅ extra pohodlné
✅ ultra odolná podrážka
✅ 2mm tenká perforovaná vyjímatelná stélka
✅ vylepšená schopnost odvádět vlhko
✅ široká špička
✅ neobyčejný design
✅ přírodní barvy
✅ rychlé dodání
✅ celosvětová doprava

Spokojený život je spojený se zdravým životním stylem

Objevte kouzlo obuvi, která respektuje tvar chodidla, umožňuje pohyb bez zbytečných omezení a dopřává tak svobodu a radost z pohybu.

Skinners a jejich využití:

Běh a procházky

To správné protažení pro vaši nohu. Obuv, která se přizpůsobí vašemu chodidlu. Aktivuje každý sval v těle a nohám umožní pohyb bez omezení při každém kroku.

Turistika a kempování

Do lesa i k táboráku. Při výšlapu s nimi ucítíte terén pod nohama nebo poslouží jako ideální záloha trekových bot a relaxační obuv po delší túře, která uleví vašim nohám.

Jóga a fitness

Trénink pod kontrolou. Skinners vám pomohou zvýšit cit a stabilitu při dřepech, mrtvém tahu, planku nebo dalších cvicích. Ve Skinners pochopíte, že pohyb celého těla začíná právě v chodidlech.

Voda

Voda. Vlny. Pláž. Chraňte své nohy před ostrými kameny i horkým pískem. Ať už se necháváte příjemně unášet proudem, nebo plavete proti němu, buďte v bezpečí.

Cestování

Méně věcí, více zážitků. Dlouhý let nebo několikahodinová jízda autobusem může být pro vaše nohy zátěž. Se Skinners jim narozdíl od běžných bot dopřejete pohodlí a zároveň ochranu před chladem či špínou. 

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit další kategorie
Zobrazit méně kategorii
Filtry
Zobrazeno 8 produktů
  • barva
  • velikost
Upřesnit filtry
Řadit dle: