Můj účet
Přihlášení
Menu

Titánus Sniff It (čichací sůl) 150 g - Strong

Hodnotilo již 5 zákazníků

Titánus Sniff It (čichací sůl) 150 g - Strong

Hodnotilo již 5 zákazníků
299 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč ZDARMA)

Titanus Sniff It (čichací sůl) 150 g - Strong 

Sniff It je na stejné bázi jako čpavek. Sniff It je ideální pro zkušené sportovce, který potřebují nabít energií během tréninku nebo chtějí zvednout svojí maximálku. Sniff It doporučujeme k občasnému použití.

Použití: Před otevřením protřepejte, odmontujte vrchní víčko, sundejte ochranné víčko pod vrchním víčkem a z patnácti centimetrů si dýchnete.

Hydrogenuhličitan amonný: Amonná sůl s chemickým vzorcem (NH4)HCO3, bílá krystalická nebo práškovitá látka, středně silně páchnoucí po čpavku. Látka je rozpustná ve vodě. Tomuto výrobku věnujte zvýšenou opatrnost!!!

Upozořnění:

Varování: Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. Po manipulaci s tímto výrobkem si důkladně umyjte ruce vodou a mýdlem. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO tel.: 224 919 293 nebo lékaře.

Při vdechnutí: Vynést postiženého na čerstvý vzduch a uložit ho do polohy na bok (hlavu na stranu), aby se zabránilo udušení při případném zvracení. Pokud dojde k zástavě dýchání, provádět umělé dýchání (ne přímo z úst do úst). Ihned zajistit odbornou lékařskou pomoc.

Při styku s okem: Okamžitě po zasažení vyplachovat oči velkým množstvím vody při otevřených očních víčkách (15-20 minut). Vyhledat lékařskou pomoc.

Při požití: Vypláchnout ústa a vypít velké množství vody, vyhledat lékařskou pomoc

podmínky skladování: Skladovat v chladu a suchu v těsně uzavřených obalech. Skladovací teplota: Bez omezení.

Balení: 150 g

Přísada nevhodná pro děti, alergiky a osoby citlivé na chemii.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Hodnotilo již 5 zákazníků

 • 7. 6. 2021 v 13:12
  Martin Václavík
  První Šňup dát z větší dálky :D
 • 19. 2. 2021 v 14:21
  Daniel Kristlík
  Super sůl za super cenu. Je to jakoby vás někdo kopnul do obličeje(to je dobře)
 • 25. 11. 2020 v 09:31
  Filip Rauchfuss
  Nejlepší, bez sniffitu maximálky nepadaj :D vydží dlouho, nenachávat dlouho otevřený!
 • 21. 8. 2020 v 15:23
  Ivan Ermei
 • 10. 8. 2020 v 10:13
  Filip Lukša
  Po vyzkoušení se už nedivím, proč je to tak žádané. Šlape to parádně, po otevření tvůj nos dostane slušnou dávku probuzení.
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 24. 2. 2021 v 19:39
  Petr
  Reagovat
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolikrát během tréninku si můžu čichnout, aby to bylo bezpečne, jelikož to má celkem prdy ????????Díky za odpověď
 • 25. 2. 2021 v 21:17
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, čichací sůl se úplně nepoužívá do každodenního tréninku, ale většinou ti lidí čichají když jedou nějakou těžkou váhu nebo zkouší maximálky. Přeji pěkný den, Tereza
 • 18. 2. 2020 v 18:22
  Matěj Štěpán
  Reagovat
  Dobrý den, má to být sypké nebo ve formě kamene?
 • 19. 2. 2020 v 08:01
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, směs je krystalická, takže může být sypká, i v ní můžou být větší kusy :) Přeji pěkný den, Tereza
 • 19. 11. 2019 v 15:38
  Jan Slad
  Reagovat
  Dobrý den, zajímalo by mě, zda má opravdu nějaký smysl ta čichací sůl od titanus. Ve složení není amoniak, jak to potom tedy může mít účinek čpavku? Ten má smysl použít jednou za čas při maximálních výkonech, utlumí to nervový systém na chvilku a člověku se může povést prolomit určitou hranici své síly. Lze toto očekávat od nějaké soli? Na jakém principu to funguje? Není to jen sranda, že vás zapálí nos a vy se cítíte nějakým způsobem drsně a vyhajpovaně na ten výkon? Zda je to spíše ta poslední možnost tak docela bída a produktu nerozumím. Rád si ale nechám poradit a za Vaší odpověď velice děkuji. S přáním pohodové nálady Jan Slad
 • 19. 11. 2019 v 17:56
  Tomáš
  Reagovat
  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Čichací sůl je amoniak ve formě hydrogenuhličitanu amonného, tudíž amoniak navázaný na sůl. Čpavková voda v podobě roztoku má vyšší koncentraci amoniaku. Tato sůl sice nemá tak silné účinky jako právě roztok, ale funguje na stejném principu. Používá se například při "kříšení" omdlévajících lidí (u boxerů). Měl by na krátkou dobu otevřít plicní sklípky, takže by se mělo dostat více kyslíku do krve a výkon by tím pádem měl vzrůst. Doufám, že jsem odpověděl srozumitelně, případně můžete zhlédnout toto video. : https://www.youtube.com/watch?v=aYnF4gCjSx8
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz