Můj účet
Přihlášení
Menu

Anabolizéry: Top 10 nakopávačů! Jak vybrat správnou předtréninkovku?

Nazývají to různě. Předtréninkovka, nakopávače, anabolizéry nebo také N.O.čko. Směs více surovin, jejichž základní kameny jsou stimulanty jako taurin, kofein či tyrosin. Dále arginin, kreatin, citrulin, ornitin a beta alanin. Kvalitní Pre-Workout není pouhý "nakopávač", ale směs více surovin, jejichž základní kameny nejsou již jen stimulanty, které mají pomoci nakopnout před tréninkem či zlepšit soustředěnost, ale jedná se o komplexní předtréninkové produkty pro maximální podporu výkonu. Cvičení je díky této směsce látek intenzivnější, což vede k rychlejšímu nárůstu svalové hmoty.

Předtreninkovky jsou jako jedny z mála doplňků, u kterých jé učinek zaznamenatelný ihned po první dávce. Můžeme již při prvním tréninku pociťovat větší prokrvení a „napumpovanost“, zvýšení síly, lepší soustředění se i přísun psychické energie. Tyto aspekty mohou učinit trénink kvalitnější, v důsledku čehož, za splnění dalších důležitých podmínek, můžete dosáhnout zlepšení ve svalovém rozvoji. Musíme samozřejmě splňovat i další podmínky jako je dostatečný přísun živin, odpočinek a regenerace. Každý už snad ví, že svaly neroustou při cvičení, ale po cvičení v regeneraci.

Nepodléhejte panice, když odezní první „nakopnutí“ a vám  se bude znát, že ty nejvtětší účinky odeznívají. Není tomu tak, účinek NOčka trvá stále, ale už je v maximální výši, dojde k tak zvanému. nasycení. Když byste zkusili na nějaký ten týden vysadit, napumpování bude rázem slabší. Tělo začne být nasycené zhruba po 14 dnech pravidelného užívání N.O.čka (nakopávače).

Pocitová imunita vůči nakopávačům
Někteří lidé jsou vůči pocitovým účinkům imunní. Nepociťují žádné mravenčení, štípání, brnění nebo zvýšenou stimulaci. Pokud se do této skupiny lidí řadíte, bohužel nezbude nic jiného než se s tím smířit. Ale nezoufejte. Nakopávače nejsou určeny jen k nakopnutí do tréninku. Mnozí právě nakopávače užívají jen z důvodu napumpování a lepšení  prokrvení svalů.

Zajímá vás o předtréninkovkách více? Trenér Jirka Vacek pro vás natočil celé video, kde tyto suplementy do podrobna rozebírá. Co by ve správném nakopávači nemělo chybět a co je naopak postradatelné? 

A které jste vybrali jako TOP9?
 

CZECH VIRUS BEAST VIRUS

ALL-IN-ONE špičkový předtréninkový suplement, obsahuje 13 perfektních synergicky fungujících látek, které jsou obsaženy v nejčistší formě a v optimálních dávkách. Se sílou pomůže kombinace léty prověřeného beta-alaninu v kombinaci s taurinem a kofeinem. Pro výdrž je zde kombinace brutální dávky L-citrulin-malátu v kombinaci s inosinem (zlepšuje přenos kyslíku a umožňuje trénovat na kyslíkový dluh), hroznovým semínkem, taurinem, kofeinem a tak dále. Pro soustředění a tzv. muscle-mind connection využijete cholin, DMAE, tyrosin a kofein. Svalové prokrvení/pumpu zajistí citrulin v kombinaci s řepnými nitráty. To vše je navíc umocněno přídavkem Piperinu, který zlepšuje absorbci ostatních látek.


NUTREND N1 PRE-WORKOUT

Sestavený dle maximálních možností evropské legislativy. Obsahuje nejúčinnější látky, uznávané odbornou veřejností, které zaručí maximální efekt napumpování svalstva a posunutí hranice fyzického výkonu. Obsahuje: 3500 mg beta-alaninu, 3500 mg L-arginin-alfa–ketoglutarát, 3235 mg kretinu, 2250 mg L-malát, 500 mg L-tyrosinu, 200 mg kofeinu a 20 mg DMAE (dimethylaminoethanolu).


EXTRIFIT AGREZZ

Kombinace stimulantů produkce oxidu dusnatého, citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, dále extraktu z plodů pomerančovníku hořkého (synefrinu), ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperinu), cholinu, tyrosinu a DMAE. V Agrezzu najdete i synefrin, který podporuje tvorbu tepla, díky jeho obsahu se budete více potit a více spalovat tuk – a tedy mít i více energie na trénink.


Amix CELL UP shot 

Oblíbená přetréninkovka Jirky Vacka, kterou jste si oblíbili i vy velice rychle. Od ostatní ch předtréninkovek se liší tím, že obsahuje 2000 mg glycerolu, který má super vliv na prokrvení a pořádnou napumpovanost. Nechybí ani typické látky pro kvalitní předtréninkovku, jako je kofein, taurin, arginin nebo beta alanin.


Prom-in Progressive Pre

Kvalitní předtréninkovka, která kombinuje maximální podporu výkonu současně s maximální podporou uvolňování mastných kyselin, tedy spalování tuku. Tato předtréninkovka má i "sourozence" Serious Pre, který je uplně bez stimulantů. Je tedy vhodný pro ty, co hledají předtréninkovu bez kofeinu. 


Kaged Muscle Pre-Kaged

Léty osvědčená špičková předtréninková formule pro maximální výkon a sílu, navýšení intenzity tréninku, maximálně napumpované svaly a dokonaloukoncentraci na trénink. Žádné "zázračné směsi", pouze prvotřídní suroviny upravené patentovanou fermentační technologií, výrobek obsahuje pouze patentované složky jako CarnoSyn® (beta-alanin), patentovaný  kreatin HCl - vše v opravdu funkčním množsví, nikoliv pouze pro "etiketu"


BRAINMAX 3.0 ANABOLIC DAGGER

Trochu z jiného soudku. Přírodní hormonální optimalizátor, který zvyšuje testosteron a současně balancuje estrogeny, způsobuje zvýšení fyzické i psychické houževnatosti, zlepšuje napumpování během tréninku a přivádí novou hladinu energie, motivace a chuti do tréninku. 


REDCON1 TOTAL WAR

Profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Jedna dávka obsahuje 6g citrulinu a 3,2g beta alaninu


5% Nutrition Rich Piana Kill it Reloaded

Nabombená předtréninkovka, ktera vám dodá extrémní napumpovanost a maximum energie, která vás bude pohánět svým dokonalým složením cvičeními s GlycerPump, kofeinem, L-Citrullinem a kreatinem. Obsahuje N.O směs, Nootropní látky pro lepší koncentraci, ale i kreatinovou směs a stimulující látky.


Prom-in Nitrox Pump Extreme

Představuje extrémně silnou kombinaci ingrediencí pro zvýšení výkonu. Receptura obsahuje složky, jako je např. beta alanin a kreatin HCl pro podporu výkonu. Vše při minimálním obsahu sacharidů. Je ideální pro silový trénink pro zvýšení intenzity, zvýšení výbušné síly pro sporty, jako je hokej, americký fotbal, rugby atd., pro každého sportovce, který chce zvýšit svůj výkon při tréninku nebo soutěži.

Mohlo by vás zajímat:

Tréninkový plán na 4 dny

Máme i tréninkový split na 4 dny! V tomto článku najde odkazy na jednotlivé tréninky i videa s mnoha užitečnými radami, jak se vyvarovach chyb, aby tvůj trénink byl perfektní.


TAHOVÝ DEN | Trénink pro holky. Zadní ramena, záda a biceps. Série, opakování.

Chcete pomoci sestavit tréninkový plán? My pro vás máme jeden připravený. Je pro všechny holky, které už trochu ve fitku ví, jak uchopit činku a cvičení na strojích jim není cizí. Sestavit plán není vždycky úplně věda, ale postavit ho tak, aby byl efektivní a hlavně správně zacvičený to už je složitější. 

Sleduj nás i na sociálních sítích: