Můj účet
Přihlášení
Menu

Universal Animal PM 30 balíčků

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -25%

Universal Animal PM 30 balíčků

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Animal PM 30 balíčků výrobce Universal Nutrition

Nejnovější noční prorůstový stimulant, který upravuje anabolické prostředí organismu během spánku. Tvrdě trénující organismus si tak dopřává maximálního odpočinku, prohloubené regenerace a ryhlejší svalový rozvoj.

Animal PM je komplexní přípravek pro skutečné sportovce. Jeden balíček obsahující několik tablet přináší kombinaci složek, které navozují a prohlubují spánek, podporují imunologické funkce, ovlivňují vlastní hormonální prostředí organismu. V době naprostého klidu váš organismus produkuje růstový hormon (GH) o to více, díky stimulaci Animal PM. Preparát obsahuje i další prorůstové stimulanty pro regeneraci a další rozvoj tkání. Animal PM produkuje společnost Universal Nutrition založena roku 1977, která si řadou Animal vydobyla v suplementačním průmyslu skvělé jméno během generací sportovců. I to je zárukou vysoce hodnocených a kvalitních přípravků.

Hlubší spánek s maximálním uvolněním navozují obsažené výtažky z rostlin: kozlíku, heřmánku a chmelu. Kvalitní spánek je po těžkém tréninku během dne klíčový pro kvalitní regeneraci unaveného organismu. Tyto rostlinné prvky jsou doplněny o aminokyselinu L-Dopa ( z Macuna pruriens). Ta se v krevním oběhu mozku mění na dopamin. Stimuluje tvorbu nervových buněk a růstového hormonu, působí jako nervové tonikum. Dále obsažený L-Theanin je fyziologickým protikladem kofeinu. Podporuje tvorbu neurotransmiteru GABA. Zlepšuje pozornost, koncentraci i učení. Uvolňuje fyzický stres. Přispívá k biologické rovnováze organismu a podporuje samoléčivé procesy a relaxaci mozku.

Stimulační část preparátu začíná celými 3000mg látek ve směsi podporující vylučování růstového hormonu (GH). Dnes již klasická kombinace argininu a ornithinu v účinější podobě hydrochloridu a alfaketoglutarátu je doplněná o GABA, GPC a L-Tryptofan.„Immune and Recovery Complex“ je směs volných forem aminokyselin. Obsahuje také Humanofort – výtažek hovězího původu zastupující celé spektrum růstových faktorů včetně IGF-1 a IGF-2. Celý komplex je doladěn obsahem Hořčíku, Zinku a vitamínu B6 – kombinace je známa pod názvem ZMA.

Animal PM přináší tedy dokonalou sestavu látek navržených tak, abyste cítili větší pohodu, podpořily hluboký a klidný spánek a zároveň anabolické růstové faktory.

Doporučené dávkování:

  • Berte 1 samostatný balíček 30-45minut před spánkem.
  • Pokud příjmáte večer i protein, berte jej 30 minut před příjmem Animal PM. Velmi vhodný je např. Platinum Micellar Casein od Fitness Authority s velmi pozvolným vstřebáváním.
  • Animal PM lze kombinovat s jinými produkty Animal jako je Flex, Pak, Omega. Lze je také cyklovat s M- Stak.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

animal flex

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Nutriční hodnoty: 1 dávka (1 sáček)
Vitamín B6 525%DDD 10.5 mg
Hořčík 113%DDD 450 mg
Zinek 200%DDD 30 mg
GH Boosting Complex     3,000 mg
(Arginine Alpha-Ketoglutarate [AKG], Ornithine HCL, L-Tryptophan, Alpha Glycerylphosphorylcholine [GPC])  
Immune & Recovery Complex    2,500 mg
(Animal Nitro(Tm) EAA Blend [Leucine, Valine, Isoleucine, Lysine, Arginine, Histidine, Threonine, Methionine, Phenylalanine], L-Glutamine, Immunolin, Humanofort(Tm))  
Sleep & Relaxation Complex    1,250 mg
(Valerian Root Powder, Chamomile Root Powder, Mucuna Pruriens [Standardized For 15% L-Dopa], Hops [Humulus Lupulus], L-Theanine)  
Ingredients Notes Hummanofort (Tm) Is A Proprietary Embryonic Peptide Matrix Yielding Naturally Occurring IGF-1, IGF-2, FGF (Fibroblast Growth Factors), NGF (Nerve Growth Factors), EGF (Epidermal Growth Factors), CTGF (Connective Tissue Growth Factors), Immunolin Is A Specialized Immunoglubulin Concentrate From Bovine Serum Providing IGF-1, IGF-2, IGM And IGA Factors  

Ostatní složky:

  • Di-Calcium Phosphate, Maltodextrin, Microcrystalline Cellulose, Gelatin, Stearic Acid, Silicon Dioxide, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide, FD&C Blue 1, Lecithin (Soy), FD&C Red 3, Egg.

Upozornění: Zvláštní výživa vhodná pro sportovce. Není vhodné pro osoby mladší 18 let, pro gravidní a kojící ženy. Obsahuje alergeny sójového a vaječného původu.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz