Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -30%
 • Katalogové číslo: 007477
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Universal Animal Pump 30 sáčků

Universal Animal Pump 30 sáčků je oblíbeným předtréninkovým produktem mezi sportovci, kteří chtějí zažít pocit maximálního napumpování a trénovat tvrději

sekce
Anabolizéry před tréninkem
Výrobce:
Universal Nutrition
balení
30 ks

1 785 Kč (sleva 30%)

1 249 Kč

Momentálně nedostupné

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

Animal Pump 30 sáčků výrobce Universal Nutrition

Animal Pump je oblíbeným předtréninkovým produktem mezi sportovci, kteří chtějí zažít pocit maximálního napumpování a trénovat tvrději, než byli dosud zvyklí. Váš trénink dostane nový impuls a Vy novou motivaci a chuť cvičit s obrovskou intenzitou a zničit každé vlákno ve Vašich svalech. Pro mnoho kulturistů je právě pocit svalového napumpování tím, o co v kvalitním tréninku jde. Napumpování a rozšíření cév je způsobeno zvýšenou produkcí oxidu dusnatého, díky kterému se dostane více krve a výživy do pracujících svalů.

Díky přítomnosti komponentů, které zvyšují produktivitu oxidu dusičnatého zvyšuje Animal Pump svalovou pumpu do takové hladiny, kterou jsi nikdy předtím necítil. Oxid dusičnatý je látka, která je přirozeně vytvářena v lidském těle. Intensivně působí na hladkou svalovinu, která přiléhá k cévám – uvolňuje je a tím pádem zvětšuje průřez žil a tepen, které vyživují pracující svaly. Díky této vlastnosti, spolu s větším průtokem krve, se rovněž zvětšuje přívod kyslíku a výživných látek, které jsou nezbytné ke tvorbě suché svalové hmoty.

Oxid dusnatý je látkou, která je přirozeně vytvářena v lidském těle z argininu. Je zároveň tkáňovým hormonem, který způsobuje vazodilataci, tedy rozšíření cév. K pracujícím svalům se tak dostane více krve s živinami a kyslíkem.

 • kreatinový matrix 3000mg (tricreatin Matrix, Creapure..)
 • komplex na podporu produkce NO 2000mg (Arginine alfa-ketoglutarate, beta alanine..)
 • antioxidanty 700mg
 • energetické stimulanty 500mg (kofein, guarana..)
 • zvýšení pozornosti a koncentrace 1000mg (taurine, cinnulin

Charakteristika řady výrobků ANIMAL

Umíte zkombinovat jednotlivé složky prostřednictvím 10 různých výrobků tak, aby vznikla harmonická, přesná a dostačující denní dávka? Díky Animal Flex nemusíte namáhat hlavu a hledat informace. Přesně složené balíčky zaručí, že neuděláte chybu ve svých propočtech a učiníte pro své tělo vše, co můžete.

V 90. letech vědci zjistili, že ideálním způsobem, jak suplementovat vrcholové sportovce, vzpěrače a všechny atlety světové třídy, je podávat jim již předem přesně sestavené balíčky tablet a kapslí všech potřebných látek. Po pár letech výzkumů přišel první z takovýchto komplexních řešení z výrobních linek firmy Universal Nutrition - Animal Pak. Od té doby je stále jedničkou a nejlépe prodávaným suplementem se zkompletovanými balíčky na světě.

Se svými příbuznými, výrobky Animal Pak, Animal M-Stak a Animal Flex se stal nejoblíbenějším prostředkem mezi kulturisty, kteří drtí své svaly tvrdým a intenzivním tréninkem.

Doporučené dávkování:

 • 1 balíček denně 30 - 45 min před tréninkem, nejlépe nalačno
 • každý balíček obsahuje denní dávku kreatinu, berte jej proto pro lepší výsledky každý den
 • v netréninkové dny jej berte v zhruba stejném čase, jako byste šli trénovat
 • v netréninkové dny nebo pokud trénujete pozdě večer, můžete vyřadit ze sáčku červenou kapsli (stimulanty)

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

animal_flex

Dotaz

 • Joshua dne 15. 10. 2014 v 10:28 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám