Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 74052
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Velká kniha posilování Jim Stoppani

Velká kniha posilování Jim Stoppani - kniha detailně popisuje všechny hlavní aspekty silového tréninku, ať již je jeho cílem nárůst svalové hmoty nebo rozvoj svalové síly.

sekce
KNIHY, DVD
Výrobce:
Grada
balení
1 ks

499 Kč (sleva 10%)

449 Kč

Momentálně nedostupné

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

Velká kniha posilování - autor Jim Stoppani

Kniha určená výkonnostním i kondičním sportovcům a jejich trenérům, detailně popisuje všechny hlavní aspekty silového tréninku, ať již je jeho cílem nárůst svalové hmoty nebo rozvoj svalové síly. Jedná se o ucelený tréninkový návod obsahující definice klíčových pojmů a postupů; výběr vhodných tréninkových prostředků, včetně nejnovějších inovací; a používané metody rozvoje jednotlivých svalových skupin. Dále přináší bohatý výběr tréninkových programů, metod a cviků pro růst svalů i síly a v neposlední řadě obsahuje názorné příklady tréninkových jednotek. Ke každé tréninkové metodě je přehledně doplněna informace o její obtížnosti, o rychlosti, s jakou lze dosáhnout požadovaného cíle a její účinnosti. Všichni zájemci v knize naleznou 255 posilovacích cviků, rozdělených podle jedenácti svalových skupin, včetně popisu jejich správného provedení, což ocení především začátečníci. Zkušeným a pravidelně trénujícím sportovcům může tato publikace pomoci překonat stagnaci ve výkonnosti, případně vyřešit i jiné problémy, které se při silovém tréninku vyskytují.

Obsah:

 - Základy tréninku
 - Trénink pro rozvoj svalového objedmu
 - Pokročilé metody pro rozvoj svalového objedmu
 - Tréninkové programy pro rozvoj svalového objedmu
 - Základní metody pro rozvoj maximální síly
 - Pokročilé metody rozvoje maximální síly
 - Tréninkové programy pro rozvoj maximální síly
 - Zásobník cviků

 

Název: Velká kniha posilování
Podnázev: Tréninkové metody a plány, 255 posilovacích cviků
Autor: Jim Stoppani
Nakladatel: GRADA
Rok vydání: 2008
Formát: 165.0 x 240.0 x 25.0 mm
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 440 

O autorovi:

Jim Stoppani, PhD. pracoval jako výzkumný pracovník v prestižní Laboratoři Johna B. Pierce a na katedře buněčné a molekulární fyziologie Yaleské univerzity, kde zkoumal efekt cvičení a výživy na genovou regulaci ve skeletálním svalstvu. V roce 2002 byl oceněn cenou Exercise Science Award jako Gatorade Beginning Investigator.
V současnosti působí jako vědecký redaktor v časopisech Muscle&Fitness a Flex vydávaných Weider Publications ve Woodlands Hills v Kalifornii v USA. Je členem National Strenght and Conditioning Association (NSCA), American College of Sports Medicine (ACSM), International Society of Sports Nutrition (ISSN) a American Aliance for Health, Physical Education, Recreation and Dance (AAHPERD). Doktorát získal v zátěžové fyziologii na Univerzitě v Connecticutu v roce 2000.

 

Dotaz

  • Maricela dne 10. 9. 2015 v 23:06 napsal:

    Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám