Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -19%
  • Katalogové číslo: n032

VemoHerb Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí

VemoHerb Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí - originální beta-ecdysteron (95 % extrakt) - základní stavební kámen silových sportovců východního bloku

sekce
Anabolizéry a NO doplňky
Výrobce:
VemoHerb
balení
90 kapslí

985 Kč (sleva 19%)

799 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Beta Ecdysterone 95% 90 kapslí výrobce VemoHerb

Základní stavební kámen silových sportovců východního bloku.

Změření:  silové sporty, svalová hmota a síla.

VemoHerb Ecdysterone obsahuje vysokoprocentní  95% extrakt čistého Beta-Ecdysteronu, který je izolován z rostliny Leuzeae Carthamoides.

Originální adaptogeny, základ elitní produkce bulharské farmaceutické společnosti VemoHerb, největšího "východního" producenta originálních rostlinných extraktů s účinkem, který je vyhledáván zejména mezi kulturisty, kteří touží po nárůstu svalové hmoty. Vyráběné v souladu s normami kvality ISO 9001. Dnes je již dobře známo, že cílem vědeckých výzkumů realizovaných ve východních zemích bylo izolovat z přírodních zdrojů látky, které v lidském těle působí obdobně jako anabolické steroidy, avšak bez jejich nežádoucích vedlejších účinků. Důvodem je jak možnost jejich legálního použití ve vrcholovém sportu, tak v neposlední řadě u členů speciálních jednotek. Mezi ty nejúčinnější se řadí protodioscin - ve výrobku VemoHerb Tribulus Terrestris a beta-ecdysteron - ve výrobku VemoHerb Ecdysterone.

VemoHerb Ecdysterone – originální beta-ecdysteron (95 % extrakt) - základní stavební kámen silových sportovců východního bloku

245 mg čistého beta-ecdysteronu v každé kapsli!

Doporučené dávkování:

  • základní dávka je 2 - 4 kapsle VemoHerb Ecdysterone denně ve třech dávkách po 1 - 2 kapslích
  • zapijte dostatečně vodou
  • aby byl využit plně potenciál zvýšeného účinku proteosyntézy, je velmi důležitá kombinace Ecdysterone s vysokoproteinovou dietou!

Další možnosti dávkování:

Základní 4 týdenní kúra

VemoHerb Ecdysterone je doporučováno dávkovat ve čtyřtýdenních kúrách s dvoutýdenní přestávkou. Plná denní dávka je 5 - 10 mg na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělená do tří dávek během dne. Pokud je Vaše hmotnost například 80 kg, je Vaše dávka 400 – 800 mg denně = 2 – 3 kapsle VemoHerb Ecdysterone denně, to znamená 3x denně 1 kapsle. Pokud je Vaše hmotnost například 100 kg, je Vaše dávka 500 – 1000 mg denně = 3 – 4 kapsle VemoHerb Ecdysterone denně, to znamená 3x denně 1 - 2 kapsle. Po ukončení čtyřtýdenní kúry doporučujeme dvoutýdenní přestávku, následně doporučujeme celý cyklus zopakovat.

Silové sporty a kulturistika: 8týdenní kúra - kombinace VemoHerb Tribulus Terrestris & VemoHerb Ecdysterone

Týden 1 až 8 - VemoHerb Tribulus Terrestris – stejné dávkování jako v základní 8týdenní kúře pro VemoHerb Tribulus.
Týden 5 až 8 - VemoHerb Ecdysterone - stejné dávkování jako v základní čtyřtýdenní kúře.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

vemoherb

DOTAZY / RECENZE

  • Petr Kohout dne 16. 3. 2016 v 19:18 napsal: Reagovat

    Velice Vás zdravím,

    mám bohatou stravu (hovězí, kuřecí, VEJCE, tvaroh, rýže..), z doplňků: Lecitin, Omega 369, vitamin V52, CFM 80, FA arginin, beta alanin, MP Combat Powder, ZMA. Daří se mi nabírat a posouvat výkony. Nyní bych chtěl jíti cestou strongmena. Otázka: je tento doplněk správnou volbou a je opravdu zapotřebí kombinace s tribulusem? Díky Petr 32, 108kg.

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám